Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

No i dotarł do mnie.
W sumie trochę przez przypadek, w ramach wymiany.
Stalowy bezel nigdy do mnie nie gadał, ale tarcza robi świetne wrażenie, luma też daje radę. Ogólnie jestem zadowolony!:)
Mnie akurat nowa wersja trochę bardziej się podoba, głównie dzięki żółtym akcentom.

 

CB5-D8-C3-A-A691-4-F51-98-F6-9-F0316-D46


instagram.com/average_watch_enjoyer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Mnie akurat nowa wersja trochę bardziej się podoba

...

Mam dokładnie tak samo.

Gratuluję.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim zdjęciu nawet "czarny" mi się podoba :P

Zdjęcie miazga :)

Dzięki koledzy ^_^

 

To jak bedzie z ta galeria ? :)))(

 

Zrobię w wolnym czasie :)

 

No i dotarł do mnie.

W sumie trochę przez przypadek, w ramach wymiany.

Stalowy bezel nigdy do mnie nie gadał, ale tarcza robi świetne wrażenie, luma też daje radę. Ogólnie jestem zadowolony! :)

Mnie akurat nowa wersja trochę bardziej się podoba, głównie dzięki żółtym akcentom.

Wiedziałem, że będziesz zadowolony :D


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-95072-0-41573000-1549454603_thumb.jpg

 

Heuer Carrera Triple Calendar (Calibre11 insta)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dotarł do mnie.

W sumie trochę przez przypadek, w ramach wymiany.

Stalowy bezel nigdy do mnie nie gadał, ale tarcza robi świetne wrażenie, luma też daje radę. Ogólnie jestem zadowolony! :)

Mnie akurat nowa wersja trochę bardziej się podoba, głównie dzięki żółtym akcentom.

Gratuluję, to niebieska tarcza, czy AR robi taką robotę?

Dzisiaj miałem wolną chwilę i poszedłem do salonu poprzymierzać i pooglądać różne zegarki. Aquaracer z gładką czarną tarczą i czarnym bezelem zrobił na mnie duże wrażenie i mogę go śmiało porównać z SMPc pod względem jakości wykonania, ba chyba nawet bardziej do mnie pasuje. Szkoda tylko, że kwarc wg ceny metkowej to 6690, a automat już ponad 10 tys. Pasiasta tarcza też fajna, tylko właśnie ten "srebrny" bezel mnie trochę powstrzymuje. Mierzyłem jeszcze Hydroconquesta w wersji 44mm i Speedmaster Professional. Z tej trójki najkorzystniejszą opcją wydawał się TAG.

 

0-20190206-094251-aquaracer.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Kruku i Jubitomie - 20 % na Walentynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Kruku i Jubitomie - 20 % na Walentynki.

Stąd też moja wizyta dzisiaj na "salonach" :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

attachicon.gifhe.JPG

 

Heuer Carrera Triple Calendar (Calibre11 insta)

Tego nosiłbym. Śliczny.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Kruku i Jubitomie - 20 % na Walentynki.

 

Tylko nie za wiele z tego wynika, bo towaru raczej nie mają.

Też się wybrałem na oglądanie. Takiego AR jak pokazywał parę postów wcześniej robertn nie mają. W całej sieci. Białej Carrery Day-Date, która chciałem obejrzeć, też nie mają. Też w całej sieci.

Podobno TH Polska (choć nie wiem co to za byt) też nie ma tych modeli w Polsce. Lipa :(

Edytowane przez fanfar19

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie za wiele z tego wynika, bo towaru raczej nie mają.

Też się wybrałem na oglądanie. Takiego AR jak pokazywał parę postów wcześniej robertn nie mają. W całej sieci. Białej Carrery Day-Date, która chciałem obejrzeć, też nie mają. Też w całej sieci.

Podobno TH Polska (choć nie wiem co to za byt) też nie ma tych modeli w Polsce. Lipa :(

Pełen asortyment nigdy nie będzie dostępny  od reki :), dają rabaty i zbierają zamówienia.  Poza tym w salonie stacjonarnym choćby w Kruku mozna wpłacić zaliczkę i  zegarek sprowadzą .  Może to potrwać nawet kilka tygodni, ale  cena promocyjna będzie gwarantowana.  Nie spodoba sie, to nie trzeba kupić, a zaliczka do zwrotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest?

W grudniu w Kruku powiedzieli mi, że rabaty dotyczą tylko posiadanego asortymentu. Jeśli coś jest na zamówienie to obowiązuje cena z momentu sprzedaży.

A dzisiaj w Jubitomie powiedzieli, że jeśli nie mają w sieci i nie ma w Polsce, to muszą ściągać z TH ze Szwajcarii (choć w sumie to padła nazwa Trufey czyli serwisu). W takim przypadku muszę zamówić, dostanę rabat z dzisiaj ale zapłacić też muszę dzisiaj zaliczkę w wysokości ceny pomniejszonej o rabat. Czyli płacę 100% ceny i nie mogę zwrócić bo to nie jest zakup na odległość.

To jak to w końcu jest? 


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kruk ma takie zasady, Jubitom jak widać inne. Do czego zatem zmierza to pytanie ? Jest pewnue tak jak jazdy salon sam o tym decyduje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Tak jest?

W grudniu w Kruku powiedzieli mi, że rabaty dotyczą tylko posiadanego asortymentu. Jeśli coś jest na zamówienie to obowiązuje cena z momentu sprzedaży.

A dzisiaj w Jubitomie powiedzieli, że jeśli nie mają w sieci i nie ma w Polsce, to muszą ściągać z TH ze Szwajcarii (choć w sumie to padła nazwa Trufey czyli serwisu). W takim przypadku muszę zamówić, dostanę rabat z dzisiaj ale zapłacić też muszę dzisiaj zaliczkę w wysokości ceny pomniejszonej o rabat. Czyli płacę 100% ceny i nie mogę zwrócić bo to nie jest zakup na odległość.

To jak to w końcu jest?

Trufey to też dystrybucja TH, nie tylko serwis.

 

Wysłano z Google Pixel 2 XL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dotarł do mnie.

W sumie trochę przez przypadek, w ramach wymiany.

Stalowy bezel nigdy do mnie nie gadał, ale tarcza robi świetne wrażenie, luma też daje radę. Ogólnie jestem zadowolony!:)

Mnie akurat nowa wersja trochę bardziej się podoba, głównie dzięki żółtym akcentom.

 

Fajny, gratuluje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dotarł do mnie.

W sumie trochę przez przypadek, w ramach wymiany.

Stalowy bezel nigdy do mnie nie gadał, ale tarcza robi świetne wrażenie, luma też daje radę. Ogólnie jestem zadowolony! :)

Mnie akurat nowa wersja trochę bardziej się podoba, głównie dzięki żółtym akcentom.

Dzisiaj mierzyłem go i muszę przyznać, że faktyczne niebieska tarcza + żółte dodatki fajnie wyglądają, jedynie ten srebrny bezel ...

Pytałem o wersję z czarną tarczą, ale niestety w PL aktualnie nigdzie nie jest dostępna, musieliby ściągać ze Szwajcarii, a to się wiąże ze sporą zaliczką i troszkę dłuższym okresem oczekiwania.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosunek ceny do tego co ta Carrera oferuje jest bezkonkurencyjny.

Jeśli się podoba to brać.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś, kiedyś wrzucił tu czarną kostkę (chyba Monaco) z kilkugodzinnym chrono. Pamięta ktoś co to za model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosunek ceny do tego co ta Carrera oferuje jest bezkonkurencyjny.

Jeśli się podoba to brać.

No właśnie bym chciał przed zakupem przymierzyć. Nie wiesz czy w Polsce jest taka możliwość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa w różnych wariantach w Galerii Mokotów. Przymierzałem w zeszłym tygodniu, dawali na nie 20% rabatu. Robi świetne wrażenie, ale wymaga sporego nadgarstka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa w różnych wariantach w Galerii Mokotów. Przymierzałem w zeszłym tygodniu, dawali na nie 20% rabatu. Robi świetne wrażenie, ale wymaga sporego nadgarstka.

No właśnie chyba przejadę się go przymierzyć. Te i 20% w Jubitomie na niego jest dosyć kuszące. Obawiam się tylko, że będzie za duży...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie bym chciał przed zakupem przymierzyć. Nie wiesz czy w Polsce jest taka możliwość?

W Krk był/jest w Jubitomie.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.