Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Tag Heuer Carrera Heuer-02T

Rozmawiałem na temat tego modelu chyba w 2016 w salonie Tourneau w San Francisco z wydawało się fachowcem w temacie i był bardzo sceptyczny co do ówczesnej bardzo niskiej ceny jak na tak zaawansowaną komplikację. Obawiał się o jakość w związku z rzekomymi związkami firmy TH z chińczykami.

Co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-95072-0-48201000-1549719524_thumb.jpg

 

Foto z insta, a  dostępny m.in. w Jubitomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, przymierzam się do zakupu kolejnego zegarka. Wybór w końcu został zawężony do dwóch modeli:

 

1. Tag Heuer Aquaracer WAY201A.BA0927

2. Tag Heuer Formula 1 WAZ2011.BA0842 

 

O ile o AR jest sporo zdjęć i filmików w sieci (miałem go też na ręku) to o Formule 1 jest mało info. Może któryś z forumowiczów posiada ten model? Jak komfort noszenia tego zegarka? Może ktoś wrzuci jakieś zdjęcia swojej Formuly 1? Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Foto z insta, a  dostępny m.in. w Jubitomie.

Gulf - moim zdaniem świetny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tag Heuer Carrera Heuer-02T

Rozmawiałem na temat tego modelu chyba w 2016 w salonie Tourneau w San Francisco z wydawało się fachowcem w temacie i był bardzo sceptyczny co do ówczesnej bardzo niskiej ceny jak na tak zaawansowaną komplikację. Obawiał się o jakość w związku z rzekomymi związkami firmy TH z chińczykami.

Co o tym myślicie?

Ee tam gadanie, wiem tylko ze inne firmy zegarkowe miały problem ze heuer oferuje turbilion za tak niska cenę,

Nie słyszałem żeby heuer miał koneksje z Chińczykami ale wiem ze volvo należy do chińczyków :)

Witam wszystkich, przymierzam się do zakupu kolejnego zegarka. Wybór w końcu został zawężony do dwóch modeli:

 

1. Tag Heuer Aquaracer WAY201A.BA0927

2. Tag Heuer Formula 1 WAZ2011.BA0842 

 

O ile o AR jest sporo zdjęć i filmików w sieci (miałem go też na ręku) to o Formule 1 jest mało info. Może któryś z forumowiczów posiada ten model? Jak komfort noszenia tego zegarka? Może ktoś wrzuci jakieś zdjęcia swojej Formuly 1? Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam :)

Miałem kupić formuła 1 ale kupiłem aquarecera ten pierwszy to taki bazowy model taga najtańszy a zapięcie to totalna porażka jak w seiko 5 Edytowane przez rafio77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam co prawda wskazanej Formula1 ale mam inną:

post-92718-0-83387500-1549742648_thumb.jpg

 

Kupiłem wbrew opiniom, że seria F1 to słaba seria. Do zegarka trudno się czepić, średnio robi za ostatnie pół roku +0,5s/d. Rewelacja.

Ale faktycznie bransoleta to słaby punkt serii. Jest jakaś taka blaszana, w AR jest zdecydowanie przyjemniejsza. Niemniej daje się z nią żyć  :)


Witam wszystkich, przymierzam się do zakupu kolejnego zegarka. Wybór w końcu został zawężony do dwóch modeli:

 

1. Tag Heuer Aquaracer WAY201A.BA0927

2. Tag Heuer Formula 1 WAZ2011.BA0842 

 

 

Pisałem już o tym w jakimś innym wątku ale jeszcze raz powtórzę - może popatrz na wersję AR pepsi? W mojej ocenie dużo ciekawsza.

Edytowane przez fanfar19

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta Formuła 1 jest bardzo ładna, ciekaw jestem, jakie robi wrażenie w noszeniu. Koperta 41 mm może wydawać się mała albo duża, zależnie od wielu czynników. Jak go odbierasz, jako duży zegarek, mały czy powiedzmy w sam raz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Może któryś z forumowiczów posiada ten model? Jak komfort noszenia tego zegarka? Może ktoś wrzuci jakieś zdjęcia swojej Formuly 1? Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam :)

 

Posiadam F1 ale WAZ1111 w kolorze tarczy białym. Koperta i cyferblat i zapięcie są identyczne jak ten który wymieniłeś. Nie wiem dlaczego wszyscy czepiają się, że zapięcie jest blaszane. I co z tego. W swojej prostocie jest genialne. Ma mikroregulację na 3 otworki (mój Link sporo droższy nie ma) i dodatkowe zapięcie pod głównym. Pozwala to swobodni zdjąć/założyć zegarek osobom o sporej dłoni w stosunku do nadgarstka.

 Jak dla mnie leży na nadgarstku idealnie jest bardzo wygodny w noszeniu rozmiar jest w sam raz. Może zdjęcia w sieci nie oddają odpowiednio jego wyglądu ale kiedy go pierwszy raz zobaczyłem zrobił na mnie spore wrażenie. Naprawdę tarcza robi robotę. Do codziennego tłuczenia jest wprost idealny.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta Formuła 1 jest bardzo ładna, ciekaw jestem, jakie robi wrażenie w noszeniu. Koperta 41 mm może wydawać się mała albo duża, zależnie od wielu czynników. Jak go odbierasz, jako duży zegarek, mały czy powiedzmy w sam raz?

 

Ogólnie odbieram go jako mały zegarek. Krótkie uszy razem ze zintegrowaną bransoletą powodują optyczne pomniejszenie zegarka. Taki 41mm Longines Conquest sprawia przy tym wrażenie sporo większego.

Nie wiem dlaczego wszyscy czepiają się, że zapięcie jest blaszane. I co z tego. W swojej prostocie jest genialne. Ma mikroregulację na 3 otworki (mój Link sporo droższy nie ma) i dodatkowe zapięcie pod głównym. Pozwala to swobodni zdjąć/założyć zegarek osobom o sporej dłoni w stosunku do nadgarstka.

Może dlatego, że jest blaszane? Funkcjonalnie jest ok, tak jak piszesz, regulacja jest bardzo dobra. Ale na mnie zapięcie sprawia wrażenie blaszanego. Mam też Eposa, z taką samą funkcjonalnie bransoletą i tam jest dużo mniej blaszane. Cała bransoleta sprawia lepsze wrażenie. A zegarek jednak sporo tańszy. 

Niemniej swoją Formułę bardzo lubię :)


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich
Od grudnia noszę zegarek o który pytał ajam 25

WAZ2011.BA0842
Jest to mój pierwszy automat i przed zakupem brałem pod uwagę jeszcze TH Aquaracer WAY201A.BA0927 ale ostatecznie zdecydowałem się na F1. Jeśli chodzi o komfort noszenia to nie mam żadnych zastrzeżeń. Jestem z niego bardzo zadowolony 999903b412af755990af53aeddd0909b.jpgcc7a7bdb341389a588453da413dd0902.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez Karlus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja posiadam takową Formule 1 z przepiękna niebieską tarczą.

post-71548-0-27731700-1532005759_thumb.jpg
post-71548-0-58068700-1536999954_thumb.jpeg
post-71548-0-16939300-1529955582_thumb.jpg

 

 

I jestem mega zadowolony.
Osobiście bardziej podoba mi się moja formuła od Ar.
Edytowane przez jurop3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym kupić  TAG HEUER Carrera GMT, jest teraz fajna promocja w KRUKU. I Moje pytanie do szanownych kolegów i milosników tej marki czy warto ? I jak wygląda ta srebrna tarcza na żywo ? Może ktoś posiada? 

post-108556-0-70776300-1550154679_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam, chciałbym kupić TAG HEUER Carrera GMT, jest teraz fajna promocja w KRUKU. I Moje pytanie do szanownych kolegów i milosników tej marki czy warto ? I jak wygląda ta srebrna tarcza na żywo ? Może ktoś posiada?

Niestety ze srebrną tarczą nie pomogę, co do białej to same pozytywne wrażenia :)

 

1.jpg

 

2.jpg

 

3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie wolałbym żeby była biała w nim tarcza  tak ja u Ciebie kolego ajsek :) 


Świetnie wygląda ten Twój zegarek :) powiedz jak mi jak jest z dokładnością na dobę ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W sumie wolałbym żeby była biała w nim tarcza tak ja u Ciebie kolego ajsek :)

 

Świetnie wygląda ten Twój zegarek :) powiedz jak mi jak jest z dokładnością na dobę ?

Nigdy nie mierzyłem, ale tak zdaje się jest COSC? Nie zauważyłem jakiejś odchyłki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kupiłem go po pełnym serwisie. Muszę sprawdzić, ale to dopiero jutro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wiecie, że rozmawiacie o różnych zegarkach? Choć mechanizm ten sam.

 

Maciek, świetna jest ta Twoja GC.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale wiecie, że rozmawiacie o różnych zegarkach? Choć mechanizm ten sam.

 

Maciek, świetna jest ta Twoja GC.

A dopiero teraz zauważyłem, że to jednak inne modele. Myślałem, że to to samo tylko mój ładniejszy bo przed liftingiem :)

Człowiek się całe życie uczy, dzięki Michał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry w tą słoneczną sobotę 4100a3d60b66ec35a5215fcb150a1e6c.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam byłem wczoraj w kruk i oglądałem tego GMT powiem szczerze jak przymierzałem aquaracer 43mm nie chciałem już innego :) i oczywiście kupiłem :P

post-108556-0-60137600-1550395834_thumb.jpeg

Edytowane przez michalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.