Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wyglada naprawdę super :) oglądałem jeszcze tw jubitom aquaracer gmt ale on nie ma ceramicznego bezla :) a na pasku nylonowym wersja 41mm.

post-108556-0-77432400-1550399765_thumb.jpeg

post-108556-0-33370500-1550400909_thumb.jpeg

Edytowane przez michalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wyglada naprawdę super :) oglądałem jeszcze tw jubitom aquaracer gmt ale on nie ma ceramicznego bezla :) a na pasku nylonowym wersja 41mm.

może i bezel nie jest ceramiczny,ale odczyt drugiej strefy jest z tego pepsi bardzo czytelny.Porównywałem z dużo droższymi PO i Avengerem i w TH najłatwiej i praktycznie natychmiast można się zorientować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-95072-0-17126900-1550440982.jpg

 

post-95072-0-56810600-1550441012.jpg

 

Autavia vs Speedmaster II, ten drugi jest homarem pierwszego?

 

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rafi ... poczytaj dzisiejszy wątek omegi i nie spamuj homarami i klonami :).Na marginesie popieram banowanie takich prowokatorów.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rapor spamujac , zreszta nie pierwszy raz, chciales sie popisac i ci znow nie wyszlo :lol: . Nie czytasz ze zrozumieniem wiec nie rozrozniasz daty mojego postu od dzisiejszej. Nie rozumiesz także ukrytego przekazu , że za kopiowanie, firmy podawałyby konkurencję do sądu. Ponieważ nie są naruszone prawa autorskie, procesów nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no,spoko, czytałem oczywiście Twój post znacznie wcześniej.Chyba żle zrozumialeś ,może faktycznie mi nie wyszedl dowcip,ale nie o Ciebie i Twoje zdjęcie mi chodziło przecież :rolleyes:

dosyć dynamicznie Koledzy zareagowali w omegowym temacie i tak dla luzu pomyslałem,że trochę to można wykorzystać żeby rozruszać wątek TH,jeden z moich ulubionych :)

@rafi 87 , peace,peace ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-95072-0-33138300-1550667345_thumb.jpg

 

 Carrera Ennstal Classic  limitowana edycja 50 szt z 2005r (foto z insta). Ennstal to  rajd samochodów klasycznych, którego sponsorem jest TH.

Edytowane przez rafi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna jest.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna jest.

 

Trudno się nie zgodzić... :D Dodatkowo fajnie leży na nadgarstku. Jedynie bransoleta nie przekonała mnie do końca. 

Edytowane przez rmickey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biały Aquaracer równiez moze sie podobac.

post-95072-0-43711700-1550738201.jpg

post-95072-0-45643100-1550738403.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Przynajmniej mnie się podoba.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie koledzy, mam pytanie odnośnie Aquaracer calibre 5  jak u was z dokładnością na dobę ? Bo mam go od soboty i trochę wydaję mi się za dużo,  na dobę wynosi +20 sek .... Czy to normalne ? Czy muszę go oddać na serwis ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się ze po niecałym tygodniu będę go musiał oddać do serwisu ... A jeśli można widzieć ile u Was wynosi na dobę ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to bardzo dobry wynik :) jestem trochę zniesmaczony tym faktem że nowy zegarek i już do serwisu ... A jeszcze pytanie czy mam go zanieść do Kruka tam gdzie kupiłem czy może gdzieś do autoryzowanego zegarmistrza?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to Kruk wysyła zegarki do Trufey, więc chyba najprościej zostawić u nich.

Robią dokumentację foto zegarka, żeby nie było niedomówień i dzwonią po odbiór jak jest gotowy.

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Inna sprawa, że jak zegarek nowy to .może nie osiągnął jeszcze nominalnej dokładności.

Daj mu trochę czasu.....

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.