Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem, to Kruk wysyła zegarki do Trufey, więc chyba najprościej zostawić u nich.

Robią dokumentację foto zegarka, żeby nie było niedomówień i dzwonią po odbiór jak jest gotowy.

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Inna sprawa, że jak zegarek nowy to .może nie osiągnął jeszcze nominalnej dokładności.

Daj mu trochę czasu.....

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Ile czasu dać mu żeby osiągnął tą nominalną wartość ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja jest długa, zawsze zdążysz odesłać. Daj mu może ze 2 tygodnie i obserwuj.

Ważne też jak to odkladasz kiedy nie nosisz. Sprawdź czy lepiej kompensuke odchylki koronka w górę, koronka w dół, na płasko może

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak jak pisze Kolega @Jubiler1. Sprawdzić trzeba jak zachowuje się leżakując w różnych pozycjach.Ja z mechanizmami z cosc  mam odchyłki rzędu +5/6 sec./doba  do prawie idealnego 0/-0,5 sec./doba.Sposób odkładania na noc/spoczynek ma bardzo duże znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się jeszcze przeczekać i poodkładać go na noc w rożnych pozycjach. Ale w sumie +4 taki wynik by mnie satysfakcjonował :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta bransoleta lepiej wygląda w limitce

Wg. mnie cała ta limitka wygląda o niebo lepiej, a już w szczególności bezel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się ze po niecałym tygodniu będę go musiał oddać do serwisu ... A jeśli można widzieć ile u Was wynosi na dobę ? 

poczekaj chwile, ponoś go częściej, jest duża szansa że się unormuje bo jak długo leżakował w salonie to smary "zbutwiały" :)

Ta bransoleta lepiej wygląda w limitce

ah piękna ta Autavia ,

Biały Aquaracer równiez moze sie podobac.

wygląda całkiem całkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu zimnooo

 

ksurt3T.jpg

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy TAG, ale nie pierwszy swiss made, sprawia wrażenie solidnego, zobaczymy czy będzie chemia

post-83643-0-24778200-1550853948_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zdjęcie powinno być demonstrowane na wykładach z dziedziny product placement :-)

-4, prowadze rydwan z malym, wybacz ze nie zdjalem softshella i rekawiczek :) Czy o co Ci chodzilo ??

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy TAG, ale nie pierwszy swiss made, sprawia wrażenie solidnego, zobaczymy czy będzie chemia

 a co to za wersja ? jeszcze nie widziałem takiej ? 43mm ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chrono to 43. (automat chrono)

Ale to bakteria chyba.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to bakteria chyba.

 No i ??? Przynajmniej punktualnie chodzi. Konkretnie to WAY111Z.BA0928, i nie 43mm a 40,5mm jakby coś.

Edytowane przez souls_hunter

Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie w tym rzecz, ze  kwarc zly, a chodziło o to, ze nie jest to automat, a kwarc ;).

 

Co do aquaracerow automatow chrono czyli  43, to w Kruku jest niebieski w ceramice w dobrej cenie 10.4k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kruku na wszystkie zegarki nie przecenione -20%, i na rolexa nie ma promocji ...

Edytowane przez michalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do aquaracerow automatow chrono czyli  43, to w Kruku jest niebieski w ceramice w dobrej cenie 10.4k.

 Panie, dobre ceny to są za wielką wodą a nie u nas. Trochę cierpliwości tylko i rodzina lub znajomi którzy przyjeżdżają do nas na wakacje :P


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ??? Przynajmniej punktualnie chodzi. Konkretnie to WAY111Z.BA0928, i nie 43mm a 40,5mm jakby coś.

No i skoro to nie automat to nie 43mm.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na metce 14.8k. Zawsze coś sie wynegocjuje, ale bez oficjalnej promocji nie az tyle do 10.4k :D


Poza tym przy aquaracerach  ref 0927 to wiekszy rozmiar, a 0928 to ten mniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jest to kwarc 40,5, ale sprawia wrażenie większego przynajmniej ja tak to odczuwam, bo w porównaniu z GTS nie czuje az takiej różnicy, co do wiecznej dyskusji kwarc automat to każdy ma swoje plusy i minusy, czesto wyskakując z domu na spotkanie gdy juz jestem spozniony nie mam czasu ustawiac automatu i bjere kwarc. wiadomo są rotomaty no ale...
Ten kwarc w dodatku jest spoko bo sekundnik jest mały a mimo to idealnie trafia w indeksy a chyba tylko to w kwarcach mnie odrzuca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.