Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli Monaco ma być kultowe, to powinien to być cal.11 a nie 12.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wybieram Gulfa.Zdecydowanie.

 Jak dla mnie zbyt kolorowy. Prędzej wybrałbym któryś z tych modeli (zdjęcia z sieci):

post-66434-0-98593600-1551814789_thumb.png

post-66434-0-90200500-1551814831.jpg


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maćku, ja miałem przez pewien czas tylko Monaco. Spełniał swoje wszystkie "obowiazki".

 

 

Dokładnie . Pomimo kilkunastu lat bawienia się tym hobby , widziałem tyko raz Moona u kogoś na ręku .... i to tez był kolega z forum :)

Kupiłem Monaco po tym jak zobaczyłem to u jakiegoś przechodnia na ręce. Później już nigdy nie widziałem Monaco oprócz Michała i Maćka.

A Moona i Bonda "często" widuję.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Częste występowanie Omegi, zwłaszcza różnych bondowskich diverów, wcale nie musi oznaczać popularności oryginałów, niestety. Przypuszczam ze szanse napotkania człowieka z fałszywą "trzysetką" jest tysiące razy większa, niż z lewym monaco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście może być jak mówisz.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla porównania foto szarego.

post-95072-0-04819000-1551867595.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam jako Monaco to tylko niebieskie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Ostatnio dołączyłem do zacnego grona posiadaczy zegarków marki Tag Heuer. Na 30 urodziny sprawiłem sobie prezent w postaci Divera z rodziny Aquaracer, model 500M (nr ref. CAK 2110). Dodatkowo dokupiłem oryginalny pasek gumowy. Szukałem zegarka z  podłużnymi indeksami, ciekawą tarczą, ceramiką i satynową bransoletą. Przymierzyłem naprawdę dużo zegarków i ten konkretny model "poczułem najbardziej". Dla mnie atutem jest też zastosowany mechanizm, czyli ETA7750. Trochę bałem się Inhouse (pod względem kosztów serwisu/napraw). Zegarek kupiłem taniej niż początkowo zakładałem, bo pierwotnie miałem na oku nowy model Seamaster 300m. Po przymiarce wiedziałem, że to jednak nie to. Jeśli chodzi o wady, to do tej pory nosiłem zegarek tytanowy i nie mogę się przyzwyczaić do ciężaru tego zegarka (waży 208g). Jest też trochę za gruby dla mnie: 16mm - to przez chrono. Ostatnio w KRUKU wpadł mi w ręce tytanowy pelagos i na dzień dzisiejszy chyba zdecydowałbym się na ten model (dlatego też na razie nie noszę mojego żeby go nie porysować, bo zastanawiam się czy jednak nie wymienić go na tudora). Co myślicie?

post-108335-0-16447600-1552156605_thumb.jpg

post-108335-0-09072100-1552156645_thumb.jpg

post-108335-0-61775800-1552156663_thumb.jpg

post-108335-0-62827700-1552156673_thumb.jpg

Edytowane przez AdamZie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzyłem naprawdę dużo zegarków i ten konkretny model "poczułem najbardziej".

u mnie było podobnie acz wybrałem wersję bez chronografu... to fajny zegar jest, przemyślałbym wymianę zwłaszcza że jak domniemam masz go od niedawna. Do wszystkiego można się przyzwyczaić, do tych kilku gram więcej na nadgarstku też ;-) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zegarek kupiłem w połowie stycznia w sklepie Pasja w Promenadzie. Ciekawe ile musiałbym obniżyć cenę w stosunku do kwoty zakupu? Zapłaciłem 12200 (bez gumy - tą dokupiłem za 130 euro w hiszpanii). Omega Seamaster 300m u AD 18100 i nie chcieli dać rabatu. Na Pelagosa daliby mi rabat 20% od kwoty 18100, więc 14500. Powiem tak - wyglądowo ten TAG jest the best, ale mam wrażenie, że jest nieco za gruby i zbyt ciężki na moją łapke,

Edytowane przez AdamZie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli będziesz chciał go sprzedać to raczej i tak parę zł stracisz na tym... wrzuć go na tę gumę i zobacz jak bedzie - waga napewno nieco spadnie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba im wcześniej tym lepiej, póki gwarancja jest jeszcze długa? (2 lata od połowy stycznia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez ostatnio kupiłem aquracer tylko ze bez chrono 3tyg temu. Tez miałem ciężko się zdecydować, tak naprawdę jechałem po carerra gmt bo była promocja w kruk ale jakoś mi nie przypadł do gustu. Wiec przymierzałem aquaracer :) i wybrałem wersje 43mm ta 41 wydawał się trochę mała. Ale jak masz pasek silikon czarny to mi się wydaje ze trochę optycznie może się wydawać mniejszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o średnicę tarczy (43mm), to jest jak najbardziej ok. Gorzej z masą i grubością - wolę jak zegarka się nie czuje na ręce. Myślałem, że się przekonam, ale chyba jednak nie. Faktycznie guma na pewno by pomogła, ale ja jednak wolę zegarki na bransolecie (gumę kupiłem tak wakacyjnie, głównie zegarek będzie na bransolecie)

Edytowane przez AdamZie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to chyba większość zegarków Tag Heuer to masywne bestie ;)

Ja jak zakładam Apple Watcha od czasu do czasu to wtedy nic nie czuje ze mam na ręku ???? różnica jest kolosalna. Ale zależy kto co lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Co myślicie?

Ja bym nie zamienił.

Ale to Ty będziesz to dźwigał. ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to chyba większość zegarków Tag Heuer to masywne bestie ;)

 

Połowa to bransoleta.

Tak, zegarek kupiłem w połowie stycznia w sklepie Pasja w Promenadzie. Ciekawe ile musiałbym obniżyć cenę w stosunku do kwoty zakupu? Zapłaciłem 12200 (bez gumy - tą dokupiłem za 130 euro w hiszpanii). Omega Seamaster 300m u AD 18100 i nie chcieli dać rabatu. Na Pelagosa daliby mi rabat 20% od kwoty 18100, więc 14500. Powiem tak - wyglądowo ten TAG jest the best, ale mam wrażenie, że jest nieco za gruby i zbyt ciężki na moją łapke,

 

Jakby tu... Tudor BB 41 często jest określany jako zbyt masywny. A Pelagos jest od niego wiekszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pelagos ma tarcze 42mm, grubosc 14mm i wazy 104g. W Tagu jest to odpowiednio 43mm, 16mm i 208g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba im wcześniej tym lepiej, póki gwarancja jest jeszcze długa? (2 lata od połowy stycznia)

Tagi piękne, ale niestety tracą na wartości okrutnie. 

Dziś jak dobrze zagadasz to w Jubitomie kupisz go za niecałe 11 tys. 

Biorąc pod uwagę, że Twój jest używany to na więcej jak 9000 bym nie liczył. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem do Jubitoma w sprawie tego zegarka, bo mają go wystawionego za tą samą cenę za jaką kupiłem swojego (12200) i powiedzieli mi że nie mogę juz liczyć na żaden rabat, bo niby jest ograniczenie producenta. Taką samą inforamcje przekazali mi sklepie w ktorym kupilem mojego. Blefowali? https://jubitom.com/zegarki/tag-heuer/aquaracer/zegarek-tag-heuer/cak2110ba0833

 

jeśli faktycznie mogę liczyć tylko na 9000zl, to się muszę wyleczyć z Tudora, nie będę 5000 dokładał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.