Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Rabaty sie nie sumuja, albo producenta albo AD. Poza tym kilka razy w roku są promocje wiec wystarczy odczekać kilka/kilkanaście tygodni i kupic nowego TH z dobrym rabatem.

Przy okazji, biały z insta

post-95072-0-85338700-1552214999_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pelagos ma tarcze 42mm, grubosc 14mm i wazy 104g. W Tagu jest to odpowiednio 43mm, 16mm i 208g

 

208 bez bransolety?? To rzeczywiście niemało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z bransoletą oczywiście :) ale to i tak duużo. Zobaczymy jak będzie na pasku. Ok, czyli jak rozumiem nie blefowali i jubitom nie dałby większej zniżki niż te 12200. Może jednak jest więc szansa odsprzedania go w miare dobrej cenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Pelagos skubany jest z tytanu, to rzeczywiście robi różnicę.

Edytowane przez Sierżant Julian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tagi piękne, ale niestety tracą na wartości okrutnie. 

 

 

 I to jest akurat sprawa doskonała. Jeśli dla kogoś (jak np. dla mnie osobiście) zegarki nie są inwestycją, która musi się zwrócić lub zarobić na siebie oznacza to, że kawał sprzętu można kupić za całkiem rozsądne pieniądze. Oby tak dalej.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rabaty sie nie sumuja, albo producenta albo AD. Poza tym kilka razy w roku są promocje wiec wystarczy odczekać kilka/kilkanaście tygodni i kupic nowego TH z dobrym rabatem.

Przy okazji, biały z insta

Zdecydowanie bardziej do mnie przemawia w tej wersji ze srebrnym bezelem biała tarcza, jak dla mnie petarda.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie bardziej do mnie przemawia w tej wersji ze srebrnym bezelem biała tarcza, jak dla mnie petarda.

 Bo białe jest piękne a zaraz za białym niebieskie.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie bardziej do mnie przemawia w tej wersji ze srebrnym bezelem biała tarcza, jak dla mnie petarda.

Bialy na bransolecie, czarny na gumie, byłby  fajny uzupelniajacy się zestaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z bransoletą oczywiście :) ale to i tak duużo. Zobaczymy jak będzie na pasku. Ok, czyli jak rozumiem nie blefowali i jubitom nie dałby większej zniżki niż te 12200. Może jednak jest więc szansa odsprzedania go w miare dobrej cenie...

 

Jest jeden sposób aby dali Ci większą zniżkę. ;) W Jubitomie są takie marże, że mają z czego schodzić.

 I to jest akurat sprawa doskonała. Jeśli dla kogoś (jak np. dla mnie osobiście) zegarki nie są inwestycją, która musi się zwrócić lub zarobić na siebie oznacza to, że kawał sprzętu można kupić za całkiem rozsądne pieniądze. Oby tak dalej.

Jak kupujesz tylko zegarki używane to tak. Jeżeli chcesz kupić nowy to już zaczyna się robić smutno, bo oznacza to niż innego jak to, że produkt nigdy nie był wart ceny z metki. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz kupić nowy to już zaczyna się robić smutno, bo oznacza to niż innego jak to, że produkt nigdy nie był wart ceny z metki. :(

 Kupiłem 2 nowe w tym jeden limitowany i jakoś nie mam bólu głowy z powodu ceny czy utraty wartości. Kwestia mentalnego podejścia do zagadnienia.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bialy na bransolecie, czarny na gumie,

...

Odwrotnie.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z taką lekko styraną życiem bateryjką można do Was wpaść?2cca1a09d88d63ebb0e910bebd1d80ce.jpg

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z taką lekko styraną życiem bateryjką można do Was wpaść?

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

 

A gdzie żeś Pani te bateryjkę kupiła, bo na oryginalną to ona wogle nie wygląda.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie żeś Pani te bateryjkę kupiła, bo na oryginalną to ona wogle nie wygląda.

WAF1311.BA0817 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Barry1, to dokładnie ta referencja. A tak wygląda, bo zdjęcie kostką masła robione

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wady, to do tej pory nosiłem zegarek tytanowy i nie mogę się przyzwyczaić do ciężaru tego zegarka (waży 208g).

Miałem dziś na ręku Zenitha Defy Classic i teraz doskonale Cię rozumiem... niemniej dziwi mnie że podczas przymiarki nie wykryłeś tej „wady”...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę się ze swoim TAGiem, chodź ostatnio przez Squale częściej w rotomacie niż na nadgarstku

f2ce39f695e4a4872e27f5ef3523f060.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę się ze swoim TAGiem, chodź ostatnio przez Squale częściej w rotomacie niż na nadgarstku

 

to chyba czas na bazarek  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe

 

Życie mnie nauczyło, że lepiej się niczego nie wypierać, ale TAG póki co ma dożywocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba czas na bazarek ;)

Czasami miesięczny ban w pudełku robi swoje i zegarek wraca do łask

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się zaczynam przekonywać do tego ciężaru. Poza tym jak założę gumę, to 60 gramów spadnie :) chyba muszę się wyleczyć z Tudora, bo taka zmiana by mnie kosztowała ok 4000. Czy warto?? raczej nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja Formula1 regularnie na ręku gości.

Ale też się przypomnę:

 

post-92718-0-36606400-1552555533_thumb.jpg


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.