Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

To i ja się dołączę... ostatnio u mnie TAG'i dominują :)

 

post-92718-0-27592600-1553772412_thumb.jpg


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne torty. Ciekaw jestem czy dobre.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak czas trzymają...? ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy kwarc od dawien dawna :)

 

77f280be56903f2dmed.png


Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?

Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

dobry spam nie jest zły...

A spam najfajnieszym AR, jest wręcz dobry:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calibre 5, Carrera.

 

post-92718-0-60257600-1554117778_thumb.jpg

 

Zachowanie raczej zgodne z oczekiwaniami, podobne do innych moich mechanizmów na 2824.

Cieszy dokładność noszonego, nie cieszy dokładność w pozycji pionowej 12up.

Ogólnie powodów do regulacji nie widzę.

Edytowane przez fanfar19

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się,że to normalne,że w określonej pozycji jest lepszy lub gorszy pomiar.Znacznie bardziej wyrafinowane mechanizmy maja tak samo, a przy średniej odchyłce poniżej 5 sec. to nawet chronometru się nie reguluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najważniejsza rzecz jest taka, że najlepsza pozycja spoczynkowa (pionowo 6up) jest do osiągnięcia w moim rotomacie.

Trzeba pilnować odkładania i myślę, że będzie lepiej niż ta średnia +4,3 s/d z pomiarów.

Do tego zegarek jest zupełnie nowy, świeżo ściągany do Polski od producenta i mam wrażenie, że się poprawia.


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-95072-0-07076100-1554124435.jpg

primaaprilis

post-95072-0-15182100-1554124501.jpg

 

post-95072-0-01712700-1554124552.jpg

 

 

Zaprezentowano kolejną wersje Monaco, tym razem z hologramem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypadkowy test lumy, Formula1:

 

post-92718-0-11684900-1554208906_thumb.jpeg


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Test był zupełnie przypadkowy - wszedłem do ciemnego pokoju i coś mi świeciło. No to zrobiłem zdjęcie. I tyle.


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co napisać. Tak patrzę i radość, i zachwyt. IMO cudny jest :D Mój pierwszy Tag.

 

post-89160-0-33129200-1554219605_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem Monaco zastanawiałem się nad bransoleta do niego. Niestety podobno do nowszego modelu ta nie pasuje. :(

Gratuluję. Najfajniejszy Tag.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monaco na bransolecie. Wygląda lepiej niż myślałem. Gratuluję! Wrzuć proszę więcej zdjęć


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Michał gratulacje!!!! Ależ Ci tej bransolety zazdroszczę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie. Monaco zawsze było bardzo wysoko na liście życzeń. Były przymiarki, nawet kilka. Ale co z tego kiedy nadgarstek nie puszczał (fota), pomimo że 18cm to wcale nie mało. Pogodziłem się z losem i ostatecznie odpuściłem.  I tu wychodzi moja indolencja w temacie Monaco, aż tu nagle Karol wrzucił na bazarek mój okaz :D W opisie zaznaczył, że "świetny rozmiar dla kwadratowej koperty". W pierwszej chwili pomyślałem,  że coś chłopak wypił, jednak po wygooglowaniu  CW 2113 okazało się że koperta to 38x38 więc o 1mm mniej od współczesnej wersji. Do tego Calibre 17 (ETA 2894-2) jest niższym mechanizmem co przeniosło się prawdopodobnie  na wysokość 2113 która wynosi tylko 13mm. I tak oto mam swój ideał. W bonusie, jak zauważył Maciek :lol: , świetna bransa  oraz hesalit. 

post-89160-0-99305600-1554225957_thumb.jpg

post-89160-0-84779300-1554226068_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. 39 mm boku kwadratu przekłada się na całkiem poważny wymiar przekątnej. 38 w tej sytuacji daje przekątną mniejszą o prawie 2 mm. Ja myślę od czasu do czasu o wersji "zubożonej" o wymiarach 37x37.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie. Monaco zawsze było bardzo wysoko na liście życzeń. Były przymiarki, nawet kilka. Ale co z tego kiedy nadgarstek nie puszczał (fota), pomimo że 18cm to wcale nie mało. Pogodziłem się z losem i ostatecznie odpuściłem. I tu wychodzi moja indolencja w temacie Monaco, aż tu nagle Karol wrzucił na bazarek mój okaz :D W opisie zaznaczył, że "świetny rozmiar dla kwadratowej koperty". W pierwszej chwili pomyślałem, że coś chłopak wypił, jednak po wygooglowaniu CW 2113 okazało się że koperta to 38x38 więc o 1mm mniej od współczesnej wersji. Do tego Calibre 17 (ETA 2894-2) jest niższym mechanizmem co przeniosło się prawdopodobnie na wysokość 2113 która wynosi tylko 13mm. I tak oto mam swój ideał. W bonusie, jak zauważył Maciek :lol: , świetna bransa oraz hesalit.

Mniejszy rozmiar, hesalit - brzmi i wygląda zarąbiście. Graty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.