Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Jubiler Sliwinski wyprzedawał 500m, można zadzwonić i zapytać czy aktualne.

Dzieki. Wysłałem zapytanie. W sumie na chrono jest do ogarnięcia ale nigdy nie kupowałem. Jeden sprzedawca ze Szwajcarii oferuje nowy egzemplarz za 8500 z wysyłka za 4 tygodnie bo będzie w Niemczech i z nich wyślę zamiast ze Szwajcari i nie zapłacił bym cła ale trochę na pierwszy raz nie mam odwagi chyba chociaż myśle aby się przełamać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Wysłałem zapytanie. W sumie na chrono jest do ogarnięcia ale nigdy nie kupowałem. Jeden sprzedawca ze Szwajcarii oferuje nowy egzemplarz za 8500 z wysyłka za 4 tygodnie bo będzie w Niemczech i z nich wyślę zamiast ze Szwajcari i nie zapłacił bym cła ale trochę na pierwszy raz nie mam odwagi chyba chociaż myśle aby się przełamać.

Gdy bank rozliczy transkacje, to moze byc troche wyzsza kwota / kurs euro.

Czy franków, tak to bywa przy kursach walut jesli placimy z konta w zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zrobili ofertę na 2300 CHK i taka sumę przelewam to jeszcze jest opcja ze będę musiał coś dopłacić?

Chyba jak zrobie jeden przelew na dana kwotę to już dopłacać nic nie będę jeśli zmieni się kurs?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śliwiński ostatnia sztukę sprzedał w lipcu 2018 :(

Jakbyście gdzieś słyszeli dajcie proszę znac. Dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zrobili ofertę na 2300 CHK i taka sumę przelewam to jeszcze jest opcja ze będę musiał coś dopłacić?

Chyba jak zrobie jeden przelew na dana kwotę to już dopłacać nic nie będę jeśli zmieni się kurs?

Jeśli nie masz konta walutowego (we frankach) i robisz przelew z konta złotówkowego to bank zadeklarowaną kwotę 2300 franków przelicza po swoim kursie (gorszym niż kurs w kantorze) i ściąga Ci z konta odpowiednią ilość złotówek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz konta walutowego (we frankach) i robisz przelew z konta złotówkowego to bank zadeklarowaną kwotę 2300 franków przelicza po swoim kursie (gorszym niż kurs w kantorze) i ściąga Ci z konta odpowiednią ilość złotówek.

Tak wiem. Nawet nie myśle aby przelewać w złotówkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet fajny...

To mój pierwszy TH, skromnie bo od podstawowego modelu zaczynam, ale tak miało być. Szukałem czegoś prostego, typowego EDC do pracy, na trening, czasem basen. Z założenia, sportowy, praktyczny, czytelny i może być kwarc.

Mam kilka automatów. W zasadzie poza mechanicznymi przez ostatnie 4 lata nie miałem kontaktu z baterią. Był mentalny opór czy nawyk nie przezwycięży. Na razie jest ok, trawie to całkiem dobrze. Chciałem mieć coś co zawsze wykaże gotowość do użycia, bez konieczności nakręcania, ustawiania daty itp..., a przy tym miało historie i jakiś prestiż. F1 wydaje się być całkiem dobrą propozycją w sensownym budżecie.

 

Kupiłem u Niemca przez Chrono. Zamówiłem we wtorek, w środę wysłał i dziś odebrałem, całkiem sprawna i szybka obsługa.

 

Tak też tym oto skromnym zegarkiem chciałbym dołączyć do grona, a może z czasem coś jeszcze od TH dorzucę ;)

post-30158-0-06574700-1555002797_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w Jubitomie ale wersje z chrono.

Nigdy nie przepadałem za chrono ale w sytuacji w której nigdzie nie dorwę w Polsce zwykłego, hm...

Co myślicie? Kupować z chrono w Jubitomie czy ściągać od Niemca zwykły bez chrono:)

Który Wam bardziej się podoba?

 

f2d4c8a66e612f026f28f2fe89b81724.jpg

 

7641ee16e74652320cd60ac22f7dff67.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta w chrono jest większa.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zwykły bez chrono, ale to Ty będziesz nosił ten zegarek i to Tobie ma się podobać, a nie innym :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zwykły bez chrono, ale to Ty będziesz nosił ten zegarek i to Tobie ma się podobać, a nie innym :)

Wiem wiem i bez dwóch zdań brałbym zwykły ale nigdzie go nie ma :) Dlatego chciałem poznać opinie Wasze czy ten chrono może tez się podobać...

 

Nie jest zły ale jednak przegrywa, natomiast jest na miejscu stad te wahania ale jutro przymierze i podejmę decyzje. Dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem i bez dwóch zdań brałbym zwykły ale nigdzie go nie ma :) Dlatego chciałem poznać opinie Wasze czy ten chrono może tez się podobać...

 

Nie jest zły ale jednak przegrywa, natomiast jest na miejscu stad te wahania ale jutro przymierze i podejmę decyzje. Dzieki.

Nie idź na kompromisy.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem i bez dwóch zdań brałbym zwykły ale nigdzie go nie ma :) Dlatego chciałem poznać opinie Wasze czy ten chrono może tez się podobać...

 

Nie jest zły ale jednak przegrywa, natomiast jest na miejscu stad te wahania ale jutro przymierze i podejmę decyzje. Dzieki.

Już to parę raz pisałem, napiszę ponownie.

Nie kupuj zegarka bo jest na miejscu, nie kupuj takiego na który masz pieniądze. To nie są warunki wystarczające.

Kup ten, który ci się podoba najbardziej. Nawet z chrono, choć brokerni osobiście nie lubię. To da Ci szansę, że za parę miesięcy nie będziesz chciał go sprzedawać.

Kupisz takiego, który "nie jest zły ale jednak przegrywa" i gwarantuję Ci - bardzo szybko zaczniesz się zastanawiać czy dobrze zrobiłeś. I czy jednak go nie sprzedać.


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale w tym przypadku wydaje mi się,że jest dość znaczna różnica w cenie.U wspomnianego Sliwińskiego półtora roku temu taką

500-kę mogłem kupić za ok. 7,5k , a to chrono to wydatek min.12k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, może zabrzmi to dziwnie ale w takim razie nic nie kupuj. Jeśli to co Ci się podoba jest za drogie to nie kupuj czegoś co się nie podoba tylko dlatego, ze masz tyle pieniędzy.

W efekcie i tak sprzedasz i stracisz. Albo zbieraj albo szukaj dalej.

Gonienie króliczka to w sumie najlepsza zabawa :)


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-95072-0-40233600-1555063799.jpg

 

Jack Heuer Carrera 80th Birthday Edition  z insta.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13mm grubości jak dla mnie to i tak z 2mm za dużo niemniej da się z tym żyć... 17mm już bym nie zdzierżył, to więcej niż sportowe zegarki z GPS! a szkoda bo to chrono wyglada całkiem ładnie. Poszukaj jescze wersji GMT - moim zdaniem najładniejsza... info na temet tej referencji:

https://www.calibre11.com/review-tag-heuer-aquaracer-500m-calibre-7-gmt/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jack Heuer Carrera 80th Birthday Edition z insta.

Bardzo piękny!

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem zobaczyć, przymierzyć 500m w wersji z chrono. Mam kilka omeg i jakość Taga była troszeczkę marniutka w porównaniu do nich. Dodatkowo nie wiem jak z antyrefkeksem. Podobno jest ale napewno nie obustronny co powodowało tak jak Ci pisałem marna widoczność tarczy. Oczywiście wszystko jak najbardziej ok ale jednak w 2012 roku kiedy go wydali chyba nie zainwestowali w porządna widoczność szyby.

Reasumując, czarny kolor nie był jak węgiel tylko lekko szarawy. Na zdjęciu naprawdę zegarek petarda w rzeczywistości poprostu troszkę opadły emocje.

A wiec jego następca jest carrera na mechanizmie heuer01 :)

2adc8f8f640d8985280f02d8468ac062.jpg

 

Środkowa :)

Edytowane przez MocnyFull

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety jakość Taga w modelach poniżej 20 tyś jest wyraźnie „ inna”. Ale to raczej biznesowa decyzja, inny klient i wiara w magię marki. Za modele Heritage które mają więcej smaczków trzeba już dopłacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.