Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem prawie wszystkie modele.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek , wieczorem założe na AR

 

post-95072-0-61918300-1555515836.jpg

post-95072-0-15815800-1555515860.jpg

 

 


Pozwolę sobie pokazać coś co moim zdaniem czerpie niemiłosiernie z Rolexowej klasyki. Zaznaczam, że nie chcę wywoływać żadnej burzy w szklance wody - to tylko przykład, w mojej ocenie, mocnego nawiązania.

attachicon.gifdavosa.jpg

 

Ten model równiez  http ://www.youtube.com/watch?v=9lBHOOf1Wdg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odczucia?


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozytywne. Zapach gumy neutralny.  Guma  nie jest  sztywna, co przeszkadzałoby w noszeniu.Nie jest też  bardzo miekka, żeby motylek od razu zostawiał  ślady dobierając rozmiar.  Zakres regulacji duży, w pasku nie ma dziurek, a przesuwa się go w zapięciu ( podobnie jak przy pasku nylonowym). W komplecie teleskopy do paska oraz teleskop do motylka, któremu też nic nie można zarzucić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 To jest ta limitka dla właścicieli Connected?


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To damski zegarek (tarcza z macicy perłowej).


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po użytym materiale nałożonym na tarczy (masa perłowa) raczej damski zegarek.

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Któż zabroni nosić taki odważnemu mężczyźnie? Tyle tylko, że jest dość mały 35mm kwadrat.

Edytowane przez souls_hunter

Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej :) jestem nowa na forum, witam serdecznie :) Poniżej Carrera z kolekcji mojego Partnera, często przeze mnie podkradana ;)

 

carrera1.jpg

 

carrera2.jpg

 

Tutaj Tag na ręku mojego, a u mnie Glycine ;)

 

DSC9893.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 To jest ta limitka dla właścicieli Connected?

 

Nic nie wiem o tym żeby była to limited edition.

Koniec końców zabawy jest na dwa - trzy miesiące i Calibre 5 siedzi na modularze na stałę.

Rogi PVD wycierają się prawie od samego patrzenia, jestem zawiedziony, odradzam.

Do tego serwis traktuje mniej zamożnych 'per noga'.

 

Zegarek w sumie ładny ale niesmak jakiś taki pozostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie. Monaco zawsze było bardzo wysoko na liście życzeń. Były przymiarki, nawet kilka. Ale co z tego kiedy nadgarstek nie puszczał (fota), pomimo że 18cm to wcale nie mało. Pogodziłem się z losem i ostatecznie odpuściłem. I tu wychodzi moja indolencja w temacie Monaco, aż tu nagle Karol wrzucił na bazarek mój okaz :D W opisie zaznaczył, że "świetny rozmiar dla kwadratowej koperty". W pierwszej chwili pomyślałem, że coś chłopak wypił, jednak po wygooglowaniu CW 2113 okazało się że koperta to 38x38 więc o 1mm mniej od współczesnej wersji. Do tego Calibre 17 (ETA 2894-2) jest niższym mechanizmem co przeniosło się prawdopodobnie na wysokość 2113 która wynosi tylko 13mm. I tak oto mam swój ideał. W bonusie, jak zauważył Maciek :lol: , świetna bransa oraz hesalit.

Niebywałe, 38x38x13. Mieli perfekcyjne wymiary Monaco i to popsuli.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszy niezmiennie :)

 

post-92718-0-19285000-1556172250_thumb.jpg


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że całkiem pozytywnie mnie zaskakuje :)

Z założenia miał być to zegarek codzienny,toolowy, na każdą okazję i gotowy do użycia w każdej chwili. I taki jest, sprawdza się w tej roli, wygodnie się nosi, a guma jest całkiem komfortowa. I to że quartz wcale mi nie przeszkadza, wręcz patrząc na kryteria użytkowania to atut.

post-30158-0-58513900-1556385174_thumb.jpg

Edytowane przez reelax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne zdjęcie. I piękny zegarek. Kilka razy już nad takim myślałem, jednak na kwarc jakoś nie mogę się przemóc... :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, miałem wcześniej to samo...

Kilka podejść było w kierunku aquaracera lub F1 auto. Pojawiały się jednak zawsze lepsze opcje.

 

Jednak przyszedł impuls, coś na co dzień ale z "historią", już przełamałem się, że może być bateria. TH F1 akurat na ten moment idealnie się wstrzelił. Ten zegarek po prostu musi być na baterie, taką ma historię. Poza tym zawsze przykuwał moją uwagę ten bezel. Sprawia mi on najwięcej frajdy. Dodatkowym atutem okazała się wygoda w jego noszeniu (butikowe przymiarki tego tak nie zweryfikują), ponadto 200m WR idealnie na basen i super luma, która trzyma wyraźnie całą noc.

Da się ten zegarek polubić, oczywiście na jak długo to czas pokaże ;) , póki co jest powyżej oczekiwań.

Edytowane przez reelax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że całkiem pozytywnie mnie zaskakuje :)

Z założenia miał być to zegarek codzienny,toolowy, na każdą okazję i gotowy do użycia w każdej chwili. I taki jest, sprawdza się w tej roli, wygodnie się nosi, a guma jest całkiem komfortowa. I to że quartz wcale mi nie przeszkadza, wręcz patrząc na kryteria użytkowania to atut.

 

Mam dokładnie tak samo, tylko mój jest z białą tarczą która absolutnie wymiata :)


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tą opcję rozważałem, ale nie miałem okazji sprawdzić i bałem się zaryzykować. Masz jakieś foty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tą opcję rozważałem, ale nie miałem okazji sprawdzić i bałem się zaryzykować. Masz jakieś foty?

 Fot tego modelu z białą tarczą  jest pierdyliard w internetach. Wystarczy tylko poszukać. Mnie nie chce się ich robić i dodatkowo zaśmiecać.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.