Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Grubość taka w sam raz :)

 

Tag Heuer Monaco Reverso mogli go nazwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej :) jestem nowa na forum, witam serdecznie :) Poniżej Carrera z kolekcji mojego Partnera, często przeze mnie podkradana ;)

 

[...] Tutaj Tag na ręku mojego, a u mnie Glycine ;)

 

 Kola87, panowie tak zapatrzeni w swoje zegarki, że zapomnieli, że damę należy przywitać. Może dlatego, że już ma partnera? Hmmm...  Piękne zegarki, gratuluję - i witam na naszym forum. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kola87, panowie tak zapatrzeni w swoje zegarki, że zapomnieli, że damę należy przywitać. Może dlatego, że już ma partnera? Hmmm... Piękne zegarki, gratuluję - i witam na naszym forum.

Dziękuję serdecznie!

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Monaco Sixty-Nine , a szczegóły i zdjęcia  m.in.grubości  tutaj https://www.calibre11.com/tag-heuer-monaco-sixty-nine-69/

 Całkiem niedawno był do kupienia na Jomashop ale widzę, że się już sprzedał. Nadal jest aktualny na Authenticwatches z ceną $6900 (na Joma był tańszy)


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druga fota super.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 Kola87, panowie tak zapatrzeni w swoje zegarki, że zapomnieli, że damę należy przywitać. Może dlatego, że już ma partnera? Hmmm...  Piękne zegarki, gratuluję - i witam na naszym forum. 

Eee tam, partner rzecz nabyta... :P Kola87, witam na forum... :)

Trzy doby temu ustawiłem mojego Taga Aquaracera, na mechanizmie SW200, równo z zegarem synchronizowanym DCF77...

I wiecie co? 0/-1 sek przez te 72 godziny... Niezły wynik jak na chińczyka... :D

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Eee tam, partner rzecz nabyta... :P Kola87, witam na forum... :)

Trzy doby temu ustawiłem mojego Taga Aquaracera, na mechanizmie SW200, równo z zegarem synchronizowanym DCF77...

I wiecie co? 0/-1 sek przez te 72 godziny... Niezły wynik jak na chińczyka... :D

Również witam szanowną Koleżankę :)

@kinol, świetny wynik, nic tylko pozazdrościć dokładności.

U mnie dzisiaj Monaco.

f839a2d3f76b1c02a7254c307746abb2.jpg

Edytowane przez ASTRAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, partner rzecz nabyta... Kola87, witam na forum... :)

Trzy doby temu ustawiłem mojego Taga Aquaracera, na mechanizmie SW200, równo z zegarem synchronizowanym DCF77...

I wiecie co? 0/-1 sek przez te 72 godziny... Niezły wynik jak na chińczyka... :D

Wynik budzący respekt :)

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-95072-0-25259500-1556985190_thumb.png

 

Rzadko spotykane zielone Monaco (insta)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wynik budzący respekt :)

Pomiar trwa dalej, cały czas bez zmian... 0/-1 sek...

A powiem Wam dlaczego to sprawdzam... Mój klient, taki bardzo ważny, zadzwonił do mnie czy znam szwajcarską normę dokładności chodu zegarka... Ale o co chodzi zapytałem. Otóż kupił w znanej firmie zegarek marki EDOX na mechanizmie SW240-1 i spóźnia mu się rzeczony zegarek o średnio 20/22 sekundy na dobę. Reklamował go i pańcia w  owej znanej firmie odpisała mu, że norma to +/- 30 sekund i w ogóle to o co mu chodzi... Dzisiaj byłem w salonie w/w znanej firmy i pan sprzedający odpowiedział mi, że to nieprawda, że +/- 15 sekund to najwyżej... Więc ustawiłem mojego Taga staruszka i sprawdzam jak taki SW może być dokładny. W poniedziałek będę w serwisie autoryzowanym Edox'a, który prowadzi mój kolega i spróbujemy ten zegarek odkopać... bo klient musi być zadowolony...  ;)  Nie wiem czy reklamowane zegarki są w ogóle sprawdzane, czy też informacja o rzeczonej szwajcarskiej normie to nie taki zawoalowany sposób spławienia klienta...

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pomiar trwa dalej, cały czas bez zmian... 0/-1 sek...

A powiem Wam dlaczego to sprawdzam... Mój klient, taki bardzo ważny, zadzwonił do mnie czy znam szwajcarską normę dokładności chodu zegarka... Ale o co chodzi zapytałem. Otóż kupił w znanej firmie zegarek marki EDOX na mechanizmie SW240-1 i spóźnia mu się rzeczony zegarek o średnio 20/22 sekundy na dobę. Reklamował go i pańcia w owej znanej firmie odpisała mu, że norma to +/- 30 sekund i w ogóle to o co mu chodzi... Dzisiaj byłem w salonie w/w znanej firmy i pan sprzedający odpowiedział mi, że to nieprawda, że +/- 15 sekund to najwyżej... Więc ustawiłem mojego Taga staruszka i sprawdzam jak taki SW może być dokładny. W poniedziałek będę w serwisie autoryzowanym Edox'a, który prowadzi mój kolega i spróbujemy ten zegarek odkopać... bo klient musi być zadowolony... ;) Nie wiem czy reklamowane zegarki są w ogóle sprawdzane, czy też informacja o rzeczonej szwajcarskiej normie to nie taki zawoalowany sposób spławienia klienta...

Czy Ty go tylko ustawiałeś czy wykonałeś pełen serwis?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełen serwis. Wykonałem też taki serwis Aquaracera, jeszcze na mechanizmie ETA i też będziemy go testować... Taka analiza porównawcza... ;)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tag Heuer Aquaracer caliber 5, mechanizm Sellita SW 200... Pomiar po pięciu dobach, względem zegara DCF77, wykazuje -2 sek...

Nieźle...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tez mam tak z moim 1 ,2 sekundy na dobę -jak na ta złą sellite to chyba dobrze :)

Edytowane przez rafio77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój aqua gubił 4s ale i tak dla mnie miało to wtórne znaczenie . Jedyną rzeczą która mi nie leżała w tym mechanizmie to fakt , ze power reserve była poniżej 48g co oznaczało częste nastawy . Poza tym zegarek perfekcyjny i warty każdego dolara .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja z moją Carrerą (pewnie SW200) aż tyle szczęścia nie mam. Pilnując odkładania mam ca +4s/d.

Pewnie jakby podregulować dałoby się lepiej ale na razie nie mam takich planów.

Edytowane przez fanfar19

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie cal 5 tez +4/d, powtarzalne z dnia na dzień. Sprawdzałem od  przestawiania godziny czas zimowy/letni do  1.05, gdy ustawiałem datę.  

 

 

 

 

Z okazji 50 rocznicy Monaco  przypominane są  inne odniesienie do tego modelu.  Kolejne dwa (białe w platynie) 

 

 

 

post-95072-0-28916600-1557142961.jpg

 

post-95072-0-05693800-1557142597.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monaco, tak, tak. Ostatnio oglądałem na żywca i niestety dużo za duży na mój nadgarstek.

Choć może to zresztą i lepiej, bo tak bym spoglądał i spoglądał i licho wie co by z tego wyszło.


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak teraz... (choć data nie ta...)

 

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Kruku -20% w dniach 10-28 maja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Kruku -20% w dniach 10-28 maja.

Na wszystko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.