Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Na wszystko?

Bez Rolexa i Omegif50fdeee51ff22d2508514cb1ed62a50.jpg

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ciemku

post-42040-0-08028700-1557594430_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ciemku

 

 Po ciemku, to się Panie stawia na statywie i dopiero robi zdjęcia a nie taką kaszanę pokazywać.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A żeby odczytać godzinę to rękę też do statywu się montuje?

Cz może tak to właśnie wygląda.

Przecież nie jesteśmy na forum fotograficznym, a poza tym statyw zostawiłem w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tag Heuer Aquaracer caliber 5, mechanizm Sellita SW 200... Pomiar po pięciu dobach, względem zegara DCF77, wykazuje -2 sek...

Nieźle...

 

 

Tez mam tak z moim 1 ,2 sekundy na dobę -jak na ta złą sellite to chyba dobrze :)

 

 

Mój aqua gubił 4s ale i tak dla mnie miało to wtórne znaczenie . Jedyną rzeczą która mi nie leżała w tym mechanizmie to fakt , ze power reserve była poniżej 48g co oznaczało częste nastawy . Poza tym zegarek perfekcyjny i warty każdego dolara .

 

 

Ja z moją Carrerą (pewnie SW200) aż tyle szczęścia nie mam. Pilnując odkładania mam ca +4s/d.

Pewnie jakby podregulować dałoby się lepiej ale na razie nie mam takich planów.

 

 

U mnie cal 5 tez +4/d, powtarzalne z dnia na dzień. Sprawdzałem od  przestawiania godziny czas zimowy/letni do  1.05, gdy ustawiałem datę.  

 

w lutym po regulacji przez jakiś czas buło u mnie 0,0... w kolejnych tygodniach zegar zaczął sukcesywnie gubić sekundy aby (aktualnie) ustabilizować się na się na poziomie od -3,0s do -3,5s na dobę... wynik jak najbardziej ok, acz dam do rozmagnesowania i zobaczymy czy będzie lepiej. Pozdrawiam!

post-102723-0-11499000-1557837943_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Panowie czy ktoś tu z miłośników  taga będzie wiedział od którego roku zaczęła się produkcja tego modelu? Potrzebuję wiedzieć.Zdjęcie z sieci ale chodzi o ten dokładnie model.Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w lutym po regulacji przez jakiś czas buło u mnie 0,0... w kolejnych tygodniach zegar zaczął sukcesywnie gubić sekundy aby (aktualnie) ustabilizować się na się na poziomie od -3,0s do -3,5s na dobę... wynik jak najbardziej ok, acz dam do rozmagnesowania i zobaczymy czy będzie lepiej. Pozdrawiam!

 

A jak odkładasz? Cały czas tak samo?

Moje zegarki zupełnie inaczej chodzą w zależności od tego jak leżą. Rozrzut jest dość duży np. od +4s/d do +12s/d, albo od -3s/d do + 7s/d.

Co więcej, zdarza się, że zegarek odłożony w takiej samej pozycji chodzi inaczej np. zamiast +7s/d jak poprzednio, zrobił +5s/d. Nie wiem od czego to zależy, temperatura? wilgotność?


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak odkładasz? Cały czas tak samo?

Moje zegarki zupełnie inaczej chodzą w zależności od tego jak leżą. Rozrzut jest dość duży np. od +4s/d do +12s/d, albo od -3s/d do + 7s/d.

Co więcej, zdarza się, że zegarek odłożony w takiej samej pozycji chodzi inaczej np. zamiast +7s/d jak poprzednio, zrobił +5s/d. Nie wiem od czego to zależy, temperatura? wilgotność?

 

aktualnie wg aplikacji Watch Tuner Timegrapher najlepiej "mu" na płask dekielkiem do góry... piszę aktualnie, gdyż przed regulacją najlepszą pozycją było odkładanie bokiem na koronce... czemu teraz tak, a wcześniej inaczej? nie mam pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ciekawe, że chodził w okolicach odchyłki 0 i zaczęło mu się pogarszać. W ciągu w sumie krótkiego czasu, bo od lutego to niezbyt wiele.

Mi jak Trufey wyregulował zegarek we wrześniu 2018, to tak chodzi do dzisiaj.


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie odkładany zawsze szkłem do góry.

 

 

 

Kolejna limitowana edycja,Monaco Gulf z 2005r

post-95072-0-74858400-1557851753_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

U mnie odkładany zawsze szkłem do góry.

 

 

 

Kolejna limitowana edycja,Monaco Gulf z 2005r

 

Przepiękny!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szara carerra na cal 16 może komuś się znudziła?

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szara carerra na cal 16 może komuś się znudziła?

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Była lub nadal jest na bazarq.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie była bo nie widzę.

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szara carerra na cal 16 może komuś się znudziła?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Jeden wisi na FB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Czy tu są wsxystkie elementy,aby przedłużyć branzoletę Taga?Jeśli nie to czego brakuje,ewentualnie jak to połączyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był na alledrogo, limitka i mogłem kupić a nie kupiłem  :angry: stupid me.

To szkoda, były fajny egzemplarz.

 

Przepiękny!!

 

 

Rafi, przepięknie to wygląda.

 

Też mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aquaracer :)

 

5BYdYcg.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carrera w drodze :)

 

78f0240308cb3299e6e99218afb3b9af_big.jpg

 

ps. jakość zdjęcia daleko za zadjęciem dodge66 ale co tam...  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.