Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio mierzyłem, bo o dziwo był w salonie Yes na wystawie klasyczny Monaco, no i niestety na moje 17,5cm to stanowczo za duża kostka :(

Mam tyle samo i nosiłem ponad 3 lata.

Wszystko zależy od kształtu.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Monaco cię mocno przewierca, a standardowy model jest za duży, może poszukaj Monaco cal. 6? Tam jest 37 mm bok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wy tu takie piękne okazy wstawiacie, a przecież nie warto przepłacać za taga lepiej kupić coś znacznie tańszego i wcale nie gorszego pod względem jakości 

tag to tylko marketing  :)   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wy tu takie piękne okazy wstawiacie, a przecież nie warto przepłacać za taga lepiej kupić coś znacznie tańszego i wcale nie gorszego pod względem jakości

tag to tylko marketing :)

Dosyć odważna teza, choć wiem co masz na myśli. A co w takim razie powiedzieć o O i R? :D

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dosyć odważna teza, choć wiem co masz na myśli. A co w takim razie powiedzieć o O i R? :D

no właśnie :)

 

czasem mam wrażenie ze Tag u "znafcuw" ma gorszą opinie niż ML , nie wiem czemu, być może za ten marketing z udziałem gwiazd pop kultury i za to że na tarczy jest TaG a nie sam Heuer , i pewnie parę innych rzeczy by się znalazło :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie :)

 

czasem mam wrażenie ze Tag u "znafcuw" ma gorszą opinie niż ML , nie wiem czemu, być może za ten marketing z udziałem gwiazd pop kultury i za to że na tarczy jest TaG a nie sam Heuer , i pewnie parę innych rzeczy by się znalazło :)

ML jest ok. Ma swoje kalibry. Lecz nie ma ŻADNEJ historii w przeciwieństwie do Taga.

ML do Taga ma kilkaset kilometrów świetlnych przepaści przez to.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy płaskim nadgarstku nawet szczuple kobiety nosza niebieskie Monaco. Sa takie zauważalne foty  na insta i to fotki  prywatne, nie ''słuzbowe'' hostess. Kwestia gustu. 

 

 

rafi87, , super te limitacje wyszukujesz.Nie miałem bladego pojęcia,że Monaco ma tyle okazjonalnych wypustów.

Raptor dzięki :).


post-95072-0-61160200-1559125688.jpg

Edytowane przez rafi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ML jest ok. Ma swoje kalibry. Lecz nie ma ŻADNEJ historii w przeciwieństwie do Taga.

ML do Taga ma kilkaset kilometrów świetlnych przepaści przez to.

 

Ja tam zegarków ML nie lubię. Za to do TH mam sentyment, w sumie nie bardzo wiem skąd.

Ale chcąc być dokładnym należałoby wspomnieć, że obecna marka Tag Heuer, będąca własnością koncernu LVMH (tego od torebek), nie ma nic wspólnego z firmą TAG, ma za to wiele wspólnego z firmą Heuer. Co w sumie chyba dobrze, bo ta historia zegarmistrzowska to właśnie głównie Heuer. Gdzieś czytałem, ze nazwa TAG Heuer została ze względu na jej popularność (uzyskana pod rządami firmy TAG).

 

A tak przy okazji, do LVMH należy też Ardbeg - jedna z moich ulubionych whisky :)

Edytowane przez fanfar19

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie :)

 

czasem mam wrażenie ze Tag u "znafcuw" ma gorszą opinie niż ML , nie wiem czemu, być może za ten marketing z udziałem gwiazd pop kultury i za to że na tarczy jest TaG a nie sam Heuer , i pewnie parę innych rzeczy by się znalazło :)

 

Moryc to marka świeża jak rzodkiewka z grządki. I prawdę mówiąc, wzornictwem też w większości nie zachwyca. A można Heuera lubić lub nie, ale na przykład taki model jak Monaco (w różnych odmianach) to kawał historii mody, filmu i wzornictwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carrera - 1964 rok, bodajże :)


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ta pani z Monaco na przegubie ,to przypadkiem nie na tle panoramy Monte Carlo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zegarków ML nie lubię. Za to do TH mam sentyment, w sumie nie bardzo wiem skąd.

...

Dla mnie to jedna z ulubionych marek. Miałem większość modeli.

 

 

a ta pani z Monaco na przegubie ,to przypadkiem nie na tle panoramy Monte Carlo?

Raczej tak.

A co to za Pani?


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka jakoś mocno odchudzona ta pani...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiego dzisiaj mierzyłem:

post-33253-0-78777200-1559148958_thumb.jpg

 

Bardzo fajnie leży na ręce, bo jest płaski, tarcza ma odcień jasnoniebieski. Jak dla mnie, szkoda, że mała sekunda.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pani nosząca monaco na szczupłym i płaskim nadgarstku, tylko tyle .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TH jest spoko...

 

Taki męski motyw drogi. Fajnie to wyszło :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki męski motyw drogi. Fajnie to wyszło :)

czasem coś wyjdzie... jak żona nie patrzy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z czytelnością

Ile ma w uszach

 

 

 

 

A i najważniejsze, bardzo ale to bardzo brzydki zegarek. :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto by się przejmował czytelności? Godzinę się sprawdza w telefonie :)

W uszach o ile dobrze pamiętam 21mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autavia  z  edycji na  85 urodziny Jacka Heuera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.