Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

pytanko do użytkowników TH z obrotowym bezelem: otóż czy Wam też przy typowych codziennych czynnościach owy bezel przeskoczy oczko, dwa, lub więcej?

Ja raz swojego przyłapałem na niesubordynacji a mam go 2,5 roku. Moim zdaniem prawie w każdym zegarku takie coś może mieć miejsce, nie ma co robić z tego problemu.

Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raz swojego przyłapałem na niesubordynacji a mam go 2,5 roku. Moim zdaniem prawie w każdym zegarku takie coś może mieć miejsce, nie ma co robić z tego problemu.

żaden to problem oczywiście, niemniej w odniesieniu do powyższych odpowiedzi co najmniej zastanawiające... rozumiem że nie ma możliwości regulacji takowego bezela aby do jego obrotu była potrzebna większa siła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tego nie wiem, wiem że w Squale są śrubki, które służą do regulacji siły pracy bezela. Fajna opcja. Mierzyłem kiedyś Aquaracer’a takiego jak twój i pamietam, że bardzo przyjemnie pracował bezel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem kiedyś Aquaracer’a takiego jak twój i pamietam, że bardzo przyjemnie pracował bezel.

chyba się przejdę do jakiegoś salonu i pokręcę bezelami co by mieć porównanie... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, moj F1 WAZ111 sie chyba zepsul. Sekundanik przeskskuje na raz po 4 sekundy. Bateria pada czy cos powazniejszego?


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bateria.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bateria.

Ok, dzieki bo juz sie balem, ze cos padlo. Oczywiscie chodzilo o WAZ1111. Co do obracajacego sie przypadkowo bezela czasem sie zdazy zaczepic o cos i przekrecic, normalna sprawa.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna limitowana edycja Monaco, najładniejsza z zaprezentowanej trójki.

Masz rację - najładniejsza.... z zaprezentowanych... ;)

 

Tymczasem wczoraj i dziś tak sobie lataliśmy...

 

Przyznam, że ta Carrera to był i jest jeden z moich ulubionych zegarków...

 

1.jpg

Edytowane przez pnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się przywitać - mój nowy EDC

 

 

post-99602-0-45668800-1562884825_thumb.jpg

Edytowane przez Misz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na co dzień to bardzo praktyczny zegarek, a w dobrym towarzystwie i fotogeniczny :)

post-30158-0-49267900-1563124409_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam,ale z białą tarczą wymiata w kosmos.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację - najładniejsza.... z zaprezentowanych... ;)

 

Tymczasem wczoraj i dziś tak sobie lataliśmy...

 

Przyznam, że ta Carrera to był i jest jeden z moich ulubionych zegarków...

 

 

Dobrze Carrerze w tym zestawieniu kolorystycznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carrera bez tachymetru tez może dobrze wyglądać.

 

Kaliber 1887 w całej okazałości

 

post-95072-0-14844100-1563302058_thumb.jpg

 

post-95072-0-39961900-1563302152_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wakacyjnych testów rezerwy chodu ciąg dalszy. Tym razem na tapecie moja Carrera Calibre 5.

Zegarek regularnie noszony przez parę dni (po 12-14 godzin), odkładany na noc. Brak wskaźnika rezerwy, więc trudno powiedzieć do jakiego stopnia był nakręcony.

Po odłożeniu "testowym" chodził przez 31 godzin. Nominalna rezerwa chodu 38 godzin.


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh ta nieszczęsna Sellita..

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie traktowałbym tego wyniku jako porażki. 80% to całkiem nieźle, ot choćby moje Rado osiągnęło podobny wynik.

Tutaj problemem jest raczej sama w sobie krótka rezerwa chodu. Bo 38h to tak na styk, jeśli odłożysz go w poniedziałek powiedzmy koło 19, to do 7 w środę masz 36 godzin. I raczej małą szansę, że przetrwa.

No ale to wiadomo przed zakupem :)


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszego ustawiałem datę i godzinę, do dzisiaj  łącznie + 48 s ( Aquaracer cal5).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszego ustawiałem datę i godzinę, do dzisiaj łącznie + 48 s ( Aquaracer cal5).

heh... u mnie identyczny wynik tylko że z „-„ :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.