Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Grill profi. Ale to chyba nie jest środowisko dla Formula1?

Ciekawe, że w kwarcach loga nie zmienili, jak w automatach.

Edytowane przez fanfar19

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toru F1 w okolicy akurat nie było. Jest, nie jest. To mój codzienny edc i przy grillu też bywa ;)

 

Co do loga, w quartz zachowuje więcej klasycznych dla tej serii elementów. Automat jest bardziej odskocznią dla miłośników z nowocześniejszymi detalami.

Edytowane przez reelax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

Świetnie mu na tej bransolecie, zupełnie inny zegarek się robi :)

No i gratuluję powrotu do najładniejszej kostki!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne to Monaco. I super wygląda na tej bransolecie.

Gratuluję powrotu.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ! Oj bardzo żałowałem jego sprzedaży, naprawiam błędy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bransolecie lepiej wygląda niż na pasku.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ! Oj bardzo żałowałem jego sprzedaży, naprawiam błędy :)

A takim byłeś przeciwnikiem bransy w tym modelu, moim zdaniem bardzo dobrze wygląda, może nawet lepiej niż na pasku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojjj Monaco zajefajne, Michał gratuluję, Maćku czyżby?


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ojjj Monaco zajefajne, Michał gratuluję, Maćku czyżby?

Mój się nigdzie nie wybiera, nie dałem się złamać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój się nigdzie nie wybiera, nie dałem się złamać :)

I bardzo dobrze, trza być twardym. Pyłku nie widziałem i dlatego miałem wątpliwości :P:lol:


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Maciek nie ma bransolety.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jaki werdykt

udało się w końcu pokręcić bezelami w innych (nowszych) modelach AR i według mnie jest minimalna różnica w „oporze” na niekorzyść mojego, acz dwoje pracowników salonu, którzy również kręcili nie potwierdzili moich odczuć twierdząc, że chyba szukam feleru na siłę... i być może tak jest, co nie zmienia faktu, że nie ma dnia aby bezel nie przeskoczył mi o kilka oczek. Na tę chwilę nic z tym nie robię i cieszę oko dalej. Pozdrawiam! p.s. data siedzi tylko zdjęcie z wczoraj ;-)

post-102723-0-46729700-1564040105_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udało się w końcu pokręcić bezelami w innych (nowszych) modelach AR i według mnie jest minimalna różnica w „oporze” na niekorzyść mojego, acz dwoje pracowników salonu, którzy również kręcili nie potwierdzili moich odczuć twierdząc, że chyba szukam feleru na siłę... i być może tak jest, co nie zmienia faktu, że nie ma dnia aby bezel nie przeskoczył mi o kilka oczek. Na tę chwilę nic z tym nie robię i cieszę oko dalej. Pozdrawiam! p.s. data siedzi tylko zdjęcie z wczoraj ;-)

Ciesz się póki co zegarkiem, fajny jest, szkoda teraz się z nim rozstawać. Będziesz wysyłał na serwis/przegląd za jakiś czas to poproś o wymianę tego drucika odpowiedzialnego za prace bezela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

udało się w końcu pokręcić bezelami w innych (nowszych) modelach AR i według mnie jest minimalna różnica w „oporze” na niekorzyść mojego, acz dwoje pracowników salonu, którzy również kręcili nie potwierdzili moich odczuć twierdząc, że chyba szukam feleru na siłę... i być może tak jest, co nie zmienia faktu, że nie ma dnia aby bezel nie przeskoczył mi o kilka oczek. Na tę chwilę nic z tym nie robię i cieszę oko dalej. Pozdrawiam! p.s. data siedzi tylko zdjęcie z wczoraj ;-)

Dziwne, nigdy mi się bezel w żadnym zegarku samoczynnie nie przekręcił. Aż ciężko mi sobie to wyobrazić...

Tymczasem dziś bez bezela:

 

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz wysyłał na serwis/przegląd za jakiś czas to poproś o wymianę tego drucika odpowiedzialnego za prace bezela

dobrze wiedzieć, dzięki!

 

Dziwne, nigdy mi się bezel w żadnym zegarku samoczynnie nie przekręcił. Aż ciężko mi sobie to wyobrazić...

a no widzisz...  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, nigdy mi się bezel w żadnym zegarku samoczynnie nie przekręcił. Aż ciężko mi sobie to wyobrazić...

Tymczasem dziś bez bezela:

Mi też.

A ten Twój Maćku nie dość że kwadratowy, to jeszcze popsuty (bez bezela) :P


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby było jasne - samoczynnie też mi się nie przekręca, musi być jakiś przyczynek ku temu, np. dziś podczas ogarniania auta, gdzieś tam zahaczyłem zegarkiem i pyk, wczoraj podczas gry w piłkę z córką źle przymierzyłem i pyk... o takie i podobne sytuacje pytam... w że zegar praktycznie nie schodzi u mnie z nadgarstka to być może to zupełnie normalne jest... a ja się „czepiam” ;-)

Edytowane przez Barry_1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby było jasne - samoczynnie też mi się nie przekręca, musi być jakiś przyczynek ku temu, np. dziś podczas ogarniania auta, gdzieś tam zahaczyłem zegarkiem i pyk, wczoraj podczas gry w piłkę z córką źle przymierzyłem i pyk... o takie i podobne sytuacje pytam... w że zegar praktycznie nie schodzi u mnie z nadgarstka to być może to zupełnie normalne jest... a ja się „czepiam” ;-)

Po prostu pewnie sprężynka jest za delikatnie dogięta. Nawet przy takich czynnościach wydaje mi się, że nie powinno to mieć miejsca, no chyba, że faktycznie mocniej i pod odpowiednim kątem zahaczysz zegarkiem :) 


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby było jasne - samoczynnie też mi się nie przekręca, musi być jakiś przyczynek ku temu, np. dziś podczas ogarniania auta, gdzieś tam zahaczyłem zegarkiem i pyk, wczoraj podczas gry w piłkę z córką źle przymierzyłem i pyk... o takie i podobne sytuacje pytam... w że zegar praktycznie nie schodzi u mnie z nadgarstka to być może to zupełnie normalne jest... a ja się „czepiam” ;-)

U mnie dzieje się dokładnie to samo. Zegarek właściwie nie schodzi z ręki i co jakiś czas zdarzy się, że bezel zmieni położenie. Z tym, że mój ma parę ładnych lat już i jest intensywnie użytkowany...

Sam fakt przestawiania się bezela mnie nie wzrusza, poprawiam, i lecimy dalej

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nas tu nie było :)

 

zL4lAdL.jpg

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nas też już dłuższą chwilę. Przy tych upałach Monaco odpoczywało, szkoda mi było paska. Dzięki Michałowi mam bransoletę. Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem. Po kilkudziesięciu minutach przyzwyczajenia się do blingu jest świetnie. Jestem zachwycony i właściwie mam dzięki tej bransolecie nowy zegarek :)

 

1.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.