Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, jakiego rzędu rabaty można u nas wyrwać przy zakupie TAGa?

Pytam, gdyż na chrono24 nową carrerę calibre 5 można kupić o 30% taniej od sugerowanej ceny detalicznej w PL.

Czy ktoś z Was utargował tyle kupując sikora z polskiej dystrybucji w jakimś salonie?

20 %lekko, w niektórych przypadkach Jubitom daje 30% , warto obserwować : zgora zegarki, też całkiem ciekawie można negocjować TAG, popierając się ofertą konkurencji.

Edytowane przez Andrzej Zalewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 % na święta, czarny piatek itp. 30 % okazjonalnie na poszczególne modele.Do ceny z chrono doliczajac przesyłkę i przewalutowanie, przy płatności z konta złotówkowego, różnica się zmniejszy. Dla mnie przy Aquaracerze te parę stowek różnicy za polska rękojmie i gwarancje to niewielka dopłata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 30% na chrono to też nie zawsze, z reguły jest mniej 25-28%.

Ale zwróć uwagę, że to nie jest oferta AD, tylko brokerów. Czasami dają kartę gwarancyjną, czasami nie. Jak dają to warto spytać z jaką datą jest podbita przez AD. TH ma gwarancje elektroniczne, AD podbija kartę i rejestruje zegarek w systemie TH. Więc jak data jest wbita w system, to już nie da się tego zmienić. A jak nie dają podbitej gwarancji, to znaczy, że zegarka nie ma w systemie i nie ma gwarancji.


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do klubu. W końcu jest. 0904efaab53d50d29f79842ec1358eff.jpg

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładny TH... ciekawi mnie tylko jaka jest żywotność tych pasków... czas pokaże. Niech się dobrze nosi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy prezent od żony

4745d002caa7b8699523795556461656.jpg


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję nowości. Oba fajne. Bardzo.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carrera dobry wybor, niebieski Aquaracer tez ładny. Dla porównania na bransolecie. Wstawiłem to foto naście mcy temu, ale nie chce mi się szukać

post-95072-0-91646200-1568534462_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cieszę się z decyzji żony. Klasyczna czerń daje spora uniwersalność. No i bransoleta.

Jednak czuje, ze Bartek dostanie zamówienie na kolejny pasek.


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoleta to świetny wybór.

Pasek, tak jak piszesz, zawsze ktoś zrobi.

 

Mnie jeszcze podoba się na gumie.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoleta to świetny wybór.

Pasek, tak jak piszesz, zawsze ktoś zrobi.

 

Mnie jeszcze podoba się na gumie.

Mi tez się podoba na gumowym pasku, napewno jest to ciekawa alternatywa na urlop, muszę to rozważyć.


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 % na święta, czarny piatek itp. 30 % okazjonalnie na poszczególne modele.Do ceny z chrono doliczajac przesyłkę i przewalutowanie, przy płatności z konta złotówkowego, różnica się zmniejszy. Dla mnie przy Aquaracerze te parę stowek różnicy za polska rękojmie i gwarancje to niewielka dopłata.

 

 

ja kupilem moja carrere na chrono i z gory wiedzialem ile kosztuje przesylka oraz ile zaplace w zlotowkach (teraz wiekszasc bankow udostepnia karty wielowalutowe wiec nie ma zaskoczenia po jakim kursie rozlicza transakcje)

nie bylo zadnej przykrej niespodzianki odnosnie ceny finalnej w stosunku do ceny podanej

 

 

 

Te 30% na chrono to też nie zawsze, z reguły jest mniej 25-28%.

Ale zwróć uwagę, że to nie jest oferta AD, tylko brokerów. Czasami dają kartę gwarancyjną, czasami nie. Jak dają to warto spytać z jaką datą jest podbita przez AD. TH ma gwarancje elektroniczne, AD podbija kartę i rejestruje zegarek w systemie TH. Więc jak data jest wbita w system, to już nie da się tego zmienić. A jak nie dają podbitej gwarancji, to znaczy, że zegarka nie ma w systemie i nie ma gwarancji.

otrzymalem zegarek z podbita karta, ale mimo to od razu sprawdzilem gwarancje elektroniczna bo tylko ona sie liczy dla serwisu

 

mam tez doswiadczenie z serwisu Orisa - swoj zegarek kupilem na kanarach u AD (strefa wolnoclowa wiec zdecydowanie taniej i jeszcze dali mi fajny rabat). Jak zegarek stanal i pojechalem zeby oddac do serwisu za posrednictwem AD w Polsce (mam komplet dokumentow) to i tak kombinowali na wszystkie sposoby zeby nie przyjac no i szukali dziury w D.. (bo kupiony nie w Polsce). Dopiero jak pokazalem, ze zegarek jest zarejestrowany na stronie Oris to dyskusja sie skonczyla i wreszcie przyjeli do naprawy gwarancyjnej (jak kupowalem w 2016 to byla taka promocja ze za rejestracje dawali dodatkowy rok gwarancji wiec go na szczescie zarejestrowalem)

notabene jak rok pozniej znowu oddawalem zegarek przez tego samego AD to znowu byl problem, a jak powiedzialem, ze juz raz byl naprawiany na gwarancji to chcieli protokol z poprzedniej naprawy.... dopiero jak znowu powolalem sie na gwarancje elektroniczna to przyjeli

 

reasumujac - dla mnie gwarancja elektroniczna to wlasnie dodatkowa zaleta a nie wada - wiadomo czy jest i do kiedy obowiazuje. Mam wrazenie ze u nas jeszcze pokutuje PRLowska papierologia - oczekuje sie papierkow, zaswiadczen, stempelkow, itd. a jak juz sa to do upadlego szuka sie jak by je zakwestionowac i dopiero elektroniczna wersja prowadzona centralnie zamyka jakakolwiek dyskusje... (zeby nie bylo - zawsze dbam zeby miec pelny komplet z dnia sprzedazy lacznie z paragonem i podbita karta gwarancyjna)

 

uff, ale sie nagadalem...

Ja cieszę się z decyzji żony. Klasyczna czerń daje spora uniwersalność. No i bransoleta.

Jednak czuje, ze Bartek dostanie zamówienie na kolejny pasek.

@Teufel26 - mozesz napisac jaki Bartek? czy on robi paski na zamowienie czy ma dobre ceny na oryginalne? ja tez mam carrere na bransolecie i tez mysle o dokupieniu paska, wiec kazdy taki kontakt mnie interesuje

 

z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaglądnij do działku Paski i ...........


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@Teufel26 - mozesz napisac jaki Bartek? czy on robi paski na zamowienie czy ma dobre ceny na oryginalne? ja tez mam carrere na bransolecie i tez mysle o dokupieniu paska, wiec kazdy taki kontakt mnie interesuje

 

z gory dzieki

 

Bartek ma swój temat u nas na forum „ Paski ręcznie wykonane”, oczywiście nie chce robić reklamy, ale ja jestem bardzo zadowolony. Bartek jest naprawdę świetnym fachowcem, jego paski są bardzo indywidualne wykonane. Do tego duży wybór skór, klamer i fasonów.

Ja póki co nie mogę się nacieszyć, wiec na razie nie mam pomysłu na pasek


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Bartek ma swój temat u nas na forum „ Paski ręcznie wykonane”, oczywiście nie chce robić reklamy, ale ja jestem bardzo zadowolony. Bartek jest naprawdę świetnym fachowcem, jego paski są bardzo indywidualne wykonane. Do tego duży wybór skór, klamer i fasonów.

Ja póki co nie mogę się nacieszyć, wiec na razie nie mam pomysłu na pasek

 

ok, znalazlem - jeszcze raz dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moja na razie noszona non-stop

 

na lądzie

post-93155-0-85657700-1568812749_thumb.jpg

 

hop do wody 

post-93155-0-91549400-1568812824_thumb.jpg

 

i pod wodą także

post-93155-0-30412600-1568812872_thumb.jpg

 

cieszy niezmiennie i cały czas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój też cieszy niezmiennie c900a8bd9416e913a596fa5dc3d8ac51.jpg

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

James nie wiem, czy Stroiny zrobi serwis Taga.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mordaf - fajny ten Twoj zegar. Bylem juz w zasadzie zdecydowany na AR (taki z niebieska tarcza) ale ta lupka mnie zniechecila. Niby drobiazg, ale poprostu nie pasowala mi. Powinny byc 2 opcje do wyboru - z lupka i bez. No a potem zona przekonala mnie na Carrere

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

James nie wiem, czy Stroiny zrobi serwis Taga.

 Ja wiem, że zrobi. Moje zrobił.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.