Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Aquaracer mniejszy ma pasek 20mm, wiekszy 22mm, także na to trzeba zwracac uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dzięki :D

 

giphy.gif

 

Już niedługo i u mnie taki zagości... :)

Czy ta niebieska guma widoczna kilka zdjęć wyżej będzie do niego pasowała?

 

Aquaracer wygrał z Omegą? ;)

 

Tak jak pisze rafi, guma będzie pasowała w rozmiarze 20mm, np. od WAY211C.FT6155 - to identyczne koperty :) Ref. tego paska to FT6155

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :D

 

Aquaracer wygrał z Omegą? ;)

 

Tak jak pisze rafi, guma będzie pasowała w rozmiarze 20mm, np. od WAY211C.FT6155 - to identyczne koperty :) Ref. tego paska to FT6155

Dzięki, jak się zadomowi, to pomyślę o takich gumowych gaciach do niego :)

 

Hmmm, czy wygrał? Nie nazwalbym tego tak :) Omega dalej pozostaje marka do której mam największą słabość i jest numerem jeden w moim prywatnym rankingu (nie licząc takich producentów jak PP, AP, VC). Jednak jest wiele modeli różnych marek które chciałbym mieć u siebie, między innymi ten Aquaracer, a że w danej chwili jest on w zasięgu jeśli chodzi o budżet to zdecydowalem się na zakup. Mam nadzieję, że Omega będzie następna.

Edytowane przez dawca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam postawiłbym na 43mm z lupką

 

43a050fd4729fae3.jpg

 

Mam słabość do "Tagowego" bezela z wypustkami a ten z ceramiką tego nie ma.


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam postawiłbym na 43mm z lupką

 

Mam słabość do "Tagowego" bezela z wypustkami a ten z ceramiką tego nie ma.

Lupkę też bym widział w starszej wersji, ale moim zdaniem indeksy i wskazówki są o niebo ładniejsze w starszej wersji. Wiadomo, kwestia gustu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Minęło u mnie kilka miesięcy i znowu od kilku dni oczy na zapałkach szukając informacji.

Chciałbym się dowiedzieć konkretnych rzeczy.

Jestem zdecydowany na Tag Heuer Carrere Heuer 01

 

 

https://chrono24.app/tagheuer/carrera-calibre-heuer-01-automatic-black-dial-mens-watch----id13101356.htm?SETLANG=pl_PL&SETCURR=PLN

 

 

5f3a62270295ba3eb24b2e730ca73de2.jpg

 

Czy to prawda ze caliber Heuer01 będzie wycofywany przez Taga? Jest to Seikowa konstrukcja?

 

I czy w porównaniu w innych Carrerach typu Caliber16 lub 1887, Heuer01 wychodzi najsłabiej?

 

Z tych wszystkich tarcz właśnie w ów tym zegarku widzę to coś. Nie bać się i brać czy rozważyć może jednak inny mechanizm? Gdybym może po latach chciał wymienić/sprzedać może być problem czy to bardzo dobry sprzęt Taga godny polecenia?

 

Pewnie potrzebuje Waszego kopnięcia w jedna albo druga stronę. Dziękuje z góry za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1887 to jest Seiko.

 

Co do reszty się nie wypowiem. Choć 7750 jest bezpieczny.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy Heuer 01 jest mechanizmem typu in house jak Heuer 02 ? chętnie bym czytał wasze opinie na temat mechanizmu Heuer 02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotogeniczny jest :)

 

Wskazówki są złote czy pomalowane

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy Heuer 01 jest mechanizmem typu in house jak Heuer 02 ? chętnie bym czytał wasze opinie na temat mechanizmu Heuer 02

Dwa wpisy przeczytałem w necie w których informują ze heuer01 to nie in house. I ze to odmiana mechanizmu seiko.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie, Heuer 01 jest na bazie 1887 , a Heuer 02 to in house  (m.in Carrera, najnowsze Monaco).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wewnątrz nowego Carrera zaznacza się Calibre 01, który jest w zasadzie nieco przerobioną edycją znanego i sprawdzonego Calibre 1887. TAG Heuer używa tego ruchu od kilku lat (od 2009 roku), a od momentu anulowania Calibre Ch80 , jest to wysokiej klasy silnik marki. Kaliber 1887 jest oparty na ruchu chronografu Seiko 6S37 (lub TC78), który TAG Heuer uzyskał licencję na produkcję - z kilkoma ważnymi aktualizacjami. Różnice między Calibrem 01 a Calibrem 1887 to przede wszystkim przeprojektowany wirnik (pokryty czarnym kolorem), koło kolumny pokryte czerwonym kolorem (a nie niebieskim jak w 1887 roku) i inny mostek chronografu. Reszta mechaniki jest podobna, podobnie jak układ 6-9-12.

Czyli Heuer01 to 1887 czyli jest dobrze? Bezpiecznie? Czy lepszy o niebo caliber16?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym nikogo wprowadzać w błąd, wiec jak się mylę to proszę mnie poprawić, ale to nie było tak, że 1887, który jest zapożyczony od Seiko nie był właśnie przez Seiko kupion od Tag Heuera/Heuera jeszcze wcześniej? Coś mi tak po głowie świta, ale nie jestem pewny czy mam racje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskazówki są złote czy pomalowane

 

Wskazówki i indeksy to różowe złoto :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwóch to chyba lewy.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nadgarstek ze zdjecia to  lewy.

 

Gdyby ktos byl zainteresowany czarnym Aquaracerem 43 ceramika, gwarancja, to zapraszam na pw ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na każdy nadgarstek lewy, drugi nieforemny i przerośnięty.


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba żaden z nich, ale gdybym miał przystawiony pistolet do głowy to wybrałbym lewy.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.