Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Decyzja już podjęta , będzie Monaco Heuer 02 .. ale dziękuję za poradę

W takim razie gratuluje wyboru, pochwal się jak wyglada na nadgarstku

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego @Teufel26, czy Ty mocno edytowałeś swój post? Rano widziałem zupełnie inną treść i teraz nie wiem czy to ten wczorajszy miodek?

 

Ale żeby było TAG’owo zapraszam do swojej galerii Carrery :) Nieduża więc nie zajmie dużo czasu.

Edytowane przez fanfar19

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego @Teufel26, czy Ty mocno edytowałeś swój post? Rano widziałem zupełnie inną treść i teraz nie wiem czy to ten wczorajszy miodek?

 

Ale żeby było TAG’owo zapraszam do swojej galerii Carrery :) Nieduża więc nie zajmie dużo czasu.

Czy edytowałem, no tak, wiec miodek nie był aż tak mocny ;).

Spoko galeria ;)


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwieczny dylemat :D , czy  model z popularnym mechanizmem, tanszy w zakupie i serwisie, czy też  droższy inhouse . :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się przypomnę  :D 

 

aj5xf7W.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się przypomnę :D

 

Krzysztof, mogę Cię prosić, żebyś się często z tym TAGiem nie przypominał. Teraz jak już go nie mam, to mniej przyjemnie mi się ogląda takie świetne zdjęcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Trochę się napaliłem na formula 1 w ref WAZ2011.BA0842. Jak wygląda jakość tych zegarków. Czy warto płacić 7000 za etę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam raczej nie ma Ety.

A czy warto to trudno powiedzieć, dla jednego warto, dla innego nie warto, że tak filozoficznie odpowiem.

Ja dla przykładu uznałem, że warto i nawet mam Formula1, o taką:

post-92718-0-21686100-1577451383_thumb.jpg

 


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam raczej nie ma Ety.

A czy warto to trudno powiedzieć, dla jednego warto, dla innego nie warto, że tak filozoficznie odpowiem.

Ja dla przykładu uznałem, że warto i nawet mam Formula1, o taką:

 

Ja uznałem, że nie warto i kupiłem z napędem kwarcowym. Jedno trzeba przyznać - do codziennego tłuczenia zegarek nadaje się idealnie.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O takie:

post-92718-0-27510200-1577469461_thumb.jpg

 

Generalnie pilnuję odkładania.

 

Tyle, że to Calibre 7 - to inny mechanizm niż Calibre 5 w tym co pokazywałeś.


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś ma dane odnośnie dokładności mechanizmu Heuer 02 i jak wypada w porównaniu z resztą mechanizmów Taga zwłaszcza caliber 11 i 12 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze do końca się nie zdecydowałem. Czy ktoś ma wiedzę czy w warszawie w arkadii mają w miarę pełny przegląd tagów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze do końca się nie zdecydowałem. Czy ktoś ma wiedzę czy w warszawie w arkadii mają w miarę pełny przegląd tagów ?

 

Duży wybór modeli znajdziesz w Jubitomie Luxury i Kruku.

Edytowane przez rmickey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze temat pojawial sie, chodzi mi tutaj o mityczny serwis a mianowicie serwis TAG Heuer Carrera Day Date w Warszawie. 

 

Od jakiegos czas az tak dokladnie mi nie chodzi ponadto dzien tygodnia mi sie przestawia lecz nie cyfra - ktos mial podobny problem? 

 

Jak wyglada proces takiego serwisu, licze na doswiadczenie, poniewaz rozne rzeczy slyszalem ? 

Koszty? 

 

Wielkie dzieki z gory :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze do końca się nie zdecydowałem. Czy ktoś ma wiedzę czy w warszawie w arkadii mają w miarę pełny przegląd tagów ?

Duży wybór modeli znajdziesz w Jubitomie Luxury i Kruku.

Niestety rozne sklepy = rozne zegarki i nie mozna generalnie powiedziec ze akurat w Arkadii jest to o co Ci chodzi

Ale tam masz Kruka i Jubitom Luxury, wiec wieksza szansa.

W Galerii Mokotow tez masz Kruka i Jubitom Luxury oraz dodatkowy sklep z TH - nie pamietam nazwy, ale jest 1szym pietrze w centralnej czesci galerii wiec znajdziesz (prawie ze nad Krukiem)

ale ustalenie co ma dany sklep Kruka jest latwiej - wyszukaj w sklepie online zegarek ktory chcesz obejrzec i sprawdz jego dostepnosc w salonie - pokaze Ci wszystkie salony w polsce w ktorych go maja

w Jubitomie mozesz zamowic do obejrzenia do wskazanego salonu 3 zegarki

 

Od lat w TH nie ma Ety, a czy warto płacić to indywidualna ocena.

ja kupilem nowa Carrere Calibre 16 w lipcu tego roku i jest w niej VJ7750

 

byc moze zalezy to od modelu zegarka i jego wersji, ale ETE da rade trafic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ja kupilem nowa Carrere Calibre 16 w lipcu tego roku i jest w niej VJ7750

 

byc moze zalezy to od modelu zegarka i jego wersji, ale ETE da rade trafic

Jaki masz na to dowod, ze to eta? Serio pytam.  https://www.calibre11.com/history-eta-7750-tag-heuer-calibre-16/3/ podają, że z perspektywy TAG Heuer, era 7750 dobiega końca w 2014r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz na to dowod, ze to eta? Serio pytam.  https://www.calibre11.com/history-eta-7750-tag-heuer-calibre-16/3/ podają, że z perspektywy TAG Heuer, era 7750 dobiega końca w 2014r.

 

Dzisiaj odwiedziłem salon Jubitomu, w którym dokoptowali niedawno markę Tag Heuer. Rozmawiałem ze sprzedawcą, który w nowej Carrere z szafirowym deklem doczytał producenta werku - był tam grawer Valjoux.

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.