Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli można, to chciałbym dołączyć do szanownego grona posiadaczy  :)

Edit: to normalne, że forum tak kompresuje zdjęcia? Z ponad 2,5 MB do 80 KB., bardzo rozmyte wyszło..

post-83794-0-40645100-1581446896_thumb.jpeg

Edytowane przez dewey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, i te 5 czy 15 sekund różnicy to jest kwestia życia i śmierci, być albo nie być.

 

 

A czy ja coś pisałem o życiu lub śmierci? Po prostu twierdzę, że większa precyzja w pokazywaniu aktualnego czasu w urządzeniu do tego celu wyprodukowanym jest dla mnie istotną zaletą, a brak dokładności uważam za wadę. Niemniej nie prowadzę w tym zakresie krucjaty, a tym bardziej nie sugeruję, że jakąś "manię" mają ci, którzy uważają inaczej. Ale jak już pisałem, ja zegarki traktuję użytkowo, a nie biżuteryjnie. Ty oczywiście masz prawo korzystać z nich w inny sposób. Natomiast słabo wygląda próba wyróżnienia się poprzez formułowanie radykalnych ocen innych opinii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co, to ja jestem raczej za życiem...

A ja odszczekuję różnicę 5 czy 15 sek. Być może tyle właśnie zadecydowało o śmierci tych trzech kobiet w Białce Tatrzańskiej.

To co Panie Sierżancie, po maluchu za życie?

Edytowane przez souls_hunter

Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dewey nie ma problemu z dokładnością. ;) Bo i tak nie da się odczytać godziny. :lol: :lol:

 

 

 

Gratuluję. Niech cieszy.

Tylko tarczę dokup. ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam, bez przesady, przyznam szczerze, że o dziwo tarcza jest dla mnie czytelniejsza niż w Glicynie Sub Aquarius, którego również posiadam, nie wiem dlaczego tak jest, bo faktycznie przy widocznym mechanizmie robi się mały bałagan, ale serio wydaje mi się, że odczyt minut jest dla mnie łatwiejszy :) To mój pierwszy, drogi zegarek i w porównaniu do Glicyna nie czuję, że mam coś na ręku, super wrażenie. Szkoda tylko, że w tej wersji, wskazówka stopera idealnie nachodzi i tym samym przysłania czerwone wskazówki znajduję się na dwóch totalizatorach, można co prawda puścić stoper i zatrzymać go w innym położeniu, ale to nie wygląda za dobrze i chyba nie o to chodzi. No cóż, przeżyję :)


Edytowane przez dewey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja odszczekuję różnicę 5 czy 15 sek. Być może tyle właśnie zadecydowało o śmierci tych trzech kobiet w Białce Tatrzańskiej.

To co Panie Sierżancie, po maluchu za życie?

Po maluchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii jedna z najfajniejszych kopert w tego typu zegarkach :)


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

500 są fajne. 


To co mi sie rownież podoba to ciemne tło datownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noooo, fajny !    Powiem Wam że w realu jest efekt  ŁAŁ.

 

TH-a.jpg


Muszę w weekend zrobić sesję zdjęciową bo fotki z telefonu takie sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czego jest bezel w tej 500


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie, jak ten był u nas na bazarq i nikt go nie chciał? Do dzisiaj nie mogę go przeżałowaćunsure.png

post-66434-0-95021500-1581614947_thumb.jpg


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam jest lupka nad datą?

Jest. Tak rzecze calibre11

One of the first things that I noticed wearing the watch is the deeply set date window at 12 o’clock. The crystal has a small “internal cyclops” reminiscent of the TAG Heuer 3000 chronograph from the 1980s.

post-66434-0-41749500-1581616846_thumb.jpg

Edytowane przez souls_hunter

Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Co to za model?

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za model?

Carrera Calibre 5, średnica 41 mm. Granatowa tarcza.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Michal_Gdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carrrera Caliber 5 - mimo, że dosyć prosty to ogólnie bardzo fajny zegarek. Dla mnie taki najcześciej używany na co dzień, czyli do pracy - koszula, marynarka lub garnitur. Koperta ciekawa choć trochę gruba i parę razy o coś walnąłem, ja wybrałem go głównie ze względu na tarczę - typ, który lubi słońce. Dodatkowo super sprawa jeśli chodzi o zapięcie (kupiłem wersję z paskiem, w tej samej cenie jest bransoleta). Położenie motylka na pasku można regulować w sposób płynny tzn. dobrać sobie takie jego ustawienie, które jest najbardziej wygodne, bez konieczności dopasowywania się do dziurek (i cięcia paska). Nie pamiętam, żebym widział to u innego producenta. Jakbym miał wskazać minus tej wersji to może białe tło datownika, ale to tak 50/50. W czarnej wersji jest czarne tło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu na moim nadgarstku:) cal. 16:)

post-77487-0-99009500-1581658940_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mega zadowolony z zakupu jestem i od kilku dni nie mogę się napatrzeć :)

 

post-83794-0-80873800-1581682150_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.