Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluje wszystkim, ich nowych nabytków Niech cieszą oko

Edytowane przez Teufel26

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest tu duuużo do patrzenia :-)

Serial można nakręcić, ze 2 sezony jak nic. Jak to u nas mawiają niech się nosi do czasu wystawienia na bazarq.biggrin.png


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie piszecie ironicznie, czy zegarek rzeczywiście się podoba? Pytam, bo wiem, że jest to dość kontrowersyjny model, który nie do końca wzbudza zachwyt fanów marki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tobie się podoba i to najważniejsze :).  Nie chodzi o samego TH, po prostu zegarek bez tarczy jest mniej przejrzysty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie piszecie ironicznie, czy zegarek rzeczywiście się podoba? Pytam, bo wiem, że jest to dość kontrowersyjny model, który nie do końca wzbudza zachwyt fanów marki :)

Zegarek kupiłeś dlatego, ze wywołał w Tobie uczucia, które skłoniły Cie do zakupy. Wychodzę z założenia ze Ci się spodobał, sadzać po wpisach nadal wywołuje w Tobie zachwyt, wiec uważam ze najważniejsze jest cieszyć się ta chwila

Najważniejsze jest, żeby zegarek się Tobie podobał.


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie piszecie ironicznie, czy zegarek rzeczywiście się podoba? Pytam, bo wiem, że jest to dość kontrowersyjny model, który nie do końca wzbudza zachwyt fanów marki smile.png

Masz dziewczynę, narzeczoną lub żonę ewentualnie partnera (cóż takie czasy że wypada zapytać)? Też pytałeś kolegów czy im się podoba? No właśnie...


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dewey jaka to dokładnie referencja

 

Nie ważne czy nam się podoba. Istotne jest, że Tobie tak.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już pyta to trzeba odpowiedzieć. MOIM zdaniem zegarek przypomina produkcje invicty dla zubożałych czarnych raperów. Chory wymysł marketingowców próbujących dotrzeć do nowej grupy klientów. Nie rozumiem kto pozwolił na taki projekt który jest jeszcze brzydszy na tle pozostałych eleganckich zegarków TH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie piszecie ironicznie, czy zegarek rzeczywiście się podoba? Pytam, bo wiem, że jest to dość kontrowersyjny model, który nie do końca wzbudza zachwyt fanów marki smile.png

Co się przejmujesz, tobie ma się podobać. Zresztą sądzę, ze wiele opinii jest zdecydpowanie pozytywnych. Jak komuś nie przeszkadza szkieleton (ergonomicznie), to ten jest naprawdę wybitny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie, zapytałem z czystej ciekawości, bo na forum jest stosunkowo mało użytkowników tego modelu, a część z was zareagowała w niezdrowy sposób, wyskakując z jakimiś żałosnymi tekstami, czy kolegów rownież zapytałem. Myślałem, że to forum o zegarkach, gdzie można poprosić o opinie ludzi znających się na rzeczy. Czysta ciekawość, bo mi faktycznie bardzo się podoba, nie wydałbym tylu pieniędzy gdyby było inaczej, więc więcej luzu i mniej spinania pośladków.

 

dewey jaka to dokładnie referencja

Nie ważne czy nam się podoba. Istotne jest, że Tobie tak.

 

 

CAR2A1Z.FT6044

Edytowane przez dewey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie, zapytałem z czystej ciekawości, bo na forum jest stosunkowo mało użytkowników tego modelu, a część z was zareagowała w niezdrowy sposób, wyskakując z jakimiś żałosnymi tekstami, czy kolegów rownież zapytałem. Myślałem, że to forum o zegarkach, gdzie można poprosić o opinie ludzi znających się na rzeczy. Czysta ciekawość, bo mi faktycznie bardzo się podoba, nie wydałbym tylu pieniędzy gdyby było inaczej, więc więcej luzu i mniej spinania pośladków.

 

 

 

CAR2A1Z.FT6044

Wow. Pytasz o opinię ale chcesz usłyszeć tylko takie jak ci pasują ??? to nie pytaj wcale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie, zapytałem z czystej ciekawości, bo na forum jest stosunkowo mało użytkowników tego modelu, a część z was zareagowała w niezdrowy sposób, wyskakując z jakimiś żałosnymi tekstami, czy kolegów rownież zapytałem.

 

Nie o to chodzi. Spytałeś o gusta a na takie pytanie nie dostaniesz rzetelnej odpowiedzi. Bo 32 pisaczy uzna, że im się podoba a 43 że nie i co wtedy? Mi osobiście się nie podoba. Jedyne skeleton w którym jestem zakochany to Zenith Defy Classic i sam nie wiem dlaczego. Po prostu ma w sobie to coś (mówiąc o zegarkach ze średniej lub deczko wyższej półki).


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dewey uszy można odpiąć


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorian Ty na poważnie?? Z tymi uszami.

 

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorian Ty na poważnie?? Z tymi uszami.

 

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka

Co w tym dziwnego?

https://ch24.pl/tag-heuer-connected-modular-45-druga-odslona-szwajcarskiego-smartwatcha-dostepnosc-cena/


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok Connected owszem.może i tak, ale czy tu informacji brak, ale to o tak bez znaczenia

 

 

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglądały na takie co da się odłączyć.

Wiem, że jest Connected. Pomyślałem, że może to tej koperty wsadzili, a w zasadzie nie wsadzili ;) tarczy przy tym mechanizmie.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta 500.

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, dziękuję... choć nie ja ją projektowałem. biggrin.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Letnie podwodne reminiscencje bo woda nam nie straszna a białe robi robotę

post-66434-0-27629000-1581804499_thumb.jpg


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.