Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bez zastanowienia brałbym 16.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ten dylemat mam za sobą. Mój wybór padł na caliber 16, wiele postów i recenzji przeczytałem przed podjęciem decyzji. Ostatecznie przekonał mnie fakt łatwiejszego i bardziej dostępnego serwisu.


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie dziękuje panowie za pomoc, myśle ze również zdecyduje się na calibre 16 ps. Gdzie zaopatrujecie się w zegarki chrono24 to dobre miejsce czy sa lepsze?

Edytowane przez domolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np. nasz bazar.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie dziękuje panowie za pomoc, myśle ze również zdecyduje się na calibre 16 ps. Gdzie zaopatrujecie się w zegarki chrono24 to dobre miejsce czy sa lepsze?

Na "chrono24" znalazłem sporo ciekawych ofert, mimo dobrych opinii o sprzedawcy, zagłębiałem się zawsze w opiniach spoza chrono i ostatecznie decydowałem się na zakup w stacjonarnym butiku.

Nie twierdze ze na chrono są tylko oszusci, ale często oferowane są zegarki, których tak naprawdę sprzedawcy nie maja fizycznie w posiadaniu. Nie zawsze ma się tez pełną gwarancje.

Jeśli chodzi o mojego Tag-a, to mi akurat udało się uzyskać 18% rabatu. Za to cala otoczka zakupu, rozmowa ze sprzedawca, emocje podczas przymiarek i ostatecznie dopasowanie wszystkich parametrów dają sporo radości.

Jeśli chodzi o używkę, to faktycznie na naszym forum w dziale "Sprzedam" czy "Oferty sprzedawców profesjonalnych" często pojawiają się ciekawe oferty.


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na "chrono24" znalazłem sporo ciekawych ofert, mimo dobrych opinii o sprzedawcy, zagłębiałem się zawsze w opiniach spoza chrono i ostatecznie decydowałem się na zakup w stacjonarnym butiku.

Nie twierdze ze na chrono są tylko oszusci, ale często oferowane są zegarki, których tak naprawdę sprzedawcy nie maja fizycznie w posiadaniu. Nie zawsze ma się tez pełną gwarancje.

Jeśli chodzi o mojego Tag-a, to mi akurat udało się uzyskać 18% rabatu. Za to cala otoczka zakupu, rozmowa ze sprzedawca, emocje podczas przymiarek i ostatecznie dopasowanie wszystkich parametrów dają sporo radości.

Jeśli chodzi o używkę, to faktycznie na naszym forum w dziale "Sprzedam" czy "Oferty sprzedawców profesjonalnych" często pojawiają się ciekawe oferty.

Rozumiem ale myślisz ze na chrono24 można trafić na podróbkę czy problemem jest tylko dostępność zegarka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy mógłbyś to jakoś uzasadnić? Tak jak mówiłem jestem początkujący.

tak jak ktoś wspomniał wcześniej wolę japońską konstrukcje 

mechanizm nowszej generacji.

cytat "7750 - to super wół roboczy i niezawodny werk, ale już bardzo stary konstrukcyjnie"

cytat " jeżeli masz kupować Taga to szukaj na 1887,ma on jeden minus - koszty serwisu idące w 1500 zł. Jednak serwis ten jest rzadszy niż w przypadku 7750, a kultura pracy mechanizmu jest o niebo lepsza."

 

​kilka wcześniejszych opinii z forum -jak sam wodzisz zdania są podzielone :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra myślałem, że sobie poradzę ale temat mnie przerósł.

A raczej mnogość pasków.

Więc krótko szukam paska dla tego "jegomościa". (typ rally i kroko - wszelkie zwierzęce motywy odpada)

Kolor i właśnie jaki ? Może ktoś ma zdjęcia na pasku koniecznie skóra. Z góry dzięki za wszelkie propozycje.

W internecie zdjęć na pasku jak papieru toaletowego w sklepie.

 

post-75380-0-46599800-1584449647_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęć mało, bo po prostu nie pasuję pasek i nikt nie nosi :D A może gumowy pasek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ale myślisz ze na chrono24 można trafić na podróbkę czy problemem jest tylko dostępność zegarka?

Chrono24 ma wiele narzędzi aby gwarantować oryginalność zegarków. Na pewno przed zakupem, poprosił bym sprzedawce o przesłanie rzeczywistych zdjęć zegarka, często można w ofertach znaleźć zdjęcia z netu. Koncentrował bym się raczej na ofertach z Unii Europejskiej. Sprawdź rzetelność sprzedawcy, ale nie tylko po opiniach na chrono.

Ja do tej pory nie kupiłem jeszcze żadnego zegarka na chrono, ponieważ zawsze było jakieś "ale" ze strony sprzedawcy.


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra myślałem, że sobie poradzę ale temat mnie przerósł.

A raczej mnogość pasków.

Więc krótko szukam paska dla tego "jegomościa". (typ rally i kroko - wszelkie zwierzęce motywy odpada)

Kolor i właśnie jaki ? Może ktoś ma zdjęcia na pasku koniecznie skóra. Z góry dzięki za wszelkie propozycje.

W internecie zdjęć na pasku jak papieru toaletowego w sklepie.

97ddaa2bc6d43c54c5586df165d680ce.png

 

2e6d4fc579df1e217cb43ea393d8c8eb.png

Jeśli musi być skórzany, poszedł bym w błękit, kilka ciekawych opcji widziałem na naszym forum.


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Więc krótko szukam paska dla tego "jegomościa". (typ rally i kroko - wszelkie zwierzęce motywy odpada)

Kolor i właśnie jaki ? Może ktoś ma zdjęcia na pasku koniecznie skóra.

...

Nie ić tom drogom.

 

Rally to porażka do nurka.

Jeśli konieczne skora to jakaś gruba. Brąz. Ale jaki nie wiem.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Jakiś czarny lub grafitowy paseczek z przeszywkami w kolorze wskazówki sekundnika i kropeczek przy indeksach mógłby zrobić robotę.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ić tom drogom.

 

Rally to porażka do nurka.

Jeśli konieczne skora to jakaś gruba. Brąz. Ale jaki nie wiem.

Przeca napisałem, że rally i zwierzęta odpadają.

Myślałem o czarnym z niebieskim szyciem lub jasny brąz lekki zamsz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeca napisałem, że rally i zwierzęta odpadają.

Myślałem o czarnym z niebieskim szyciem lub jasny brąz lekki zamsz.

 

4e2e0bc042184eaa6f93c8c075e01416.jpg

Może coś takiego?


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również widziałbym tu czarny nylon/cordurę lub coś podobnego. Pasek dwuczęściowy albo zulu.


Kupiłem nawet coś podobnego do swojego 844, niestety w Gerlachu, więc czekam już dwa miesiące na dostawę, więc nie mogę polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może taki ...........

 

pasek-do-zegarka-hirsch-02592080-2-20-1.

 

.....a co Ci bransoleta przeszkadza ?


........chrono24 to dobre miejsce czy sa lepsze?

 

Korzystałem 2 x.  Zakup za 4500 i 7500.  To były sklepy z zegarkami.  Jeden Barcelona, drugi (baaardzo luxusowy) w Regensburgu.  Koledzy na forum pisali że zakupy z poza unii mogą być dowalone VAT-em. Więc okazyjną cenę diabli biorą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może taki ...........

 

 

 

.....a co Ci bransoleta przeszkadza ?

 

 

Jest super.

Ale czasem mam chęć na inny widok, na inną porę roku.

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny nylon z niebieskim przeszyciem jest  też oryginalny TH ( od innego AR), pasuje idealnie pod motylka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PKQR8L2.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny nylon z niebieskim przeszyciem jest  też oryginalny TH ( od innego AR), pasuje idealnie pod motylka.

Pasuje

Ale cena już nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasuje

Ale cena już nie :)

Sądziłem ze jednym z wyznaczników jest skóra

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądziłem ze jednym z wyznaczników jest skóra

plus zdrowy rozsądek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.