Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj po raz pierwszy odwiedziłem butik TH. Sprawdziłem parę modeli. Są fajne modele, wykonanie też przyzwoite ale najbardziej urzekła mnie Autavia. Lubię taki trochę vintage-owy design, na żywo wypada dużo lepiej niż na fotce. Szkoda, że 42mm, wolałbym 44 mm. Świetny zegarek. Ponoć mają się pojawić nowości w tym roku ale nie chcieli mi powiedzieć co.
 
IMG_20200620_132319x.thumb.jpg.d911a5d0ee4f2775c7f0a4bd6e9169ff.jpg
IMG_20200620_133004x.thumb.jpg.f834711912af079f87b95f01f82250f3.jpg
IMG_20200620_132528x.thumb.jpg.af2c4bc404bc7e3f9a68f6f24a2f6a66.jpg

Z tej trójki, zdecydowanie Autavia

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, arturzbsk napisał:

Pierwszy z czytelnością masakra. Nie chciałbym takiego zegarka...

Dokładnie.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będąc w piątek w galerii handlowej, z powodów ode mnie niezależnych, poszedłem oglądać sprzęty. Ponieważ trochę się rozglądam za czymś sportowym, to przymierzyłem takiego kwarca:

 

thar1.thumb.jpg.45dd34e1a456391736a7fc874f4db9a2.jpg

 

thar2.thumb.jpg.0465779ee4ad44d7e9ba5e0b32f43227.jpg

 

 

I muszę powiedzieć, że byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Świetnie wyglądał, świetnie leżał, rozmiar idealny jak na moje wyobrażenia. Zacząłem się zastanawiać nad automatem, tylko ta lupka.

 

No i zrobił się kłopot ☹️  nic już w tym roku nie miałem kupować, a tutaj takie coś.

 

 

 

Edytowane przez fanfar19

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.06.2020 o 22:13, pepepatryk napisał:

Jak widzę, że dodge66 wrzuca coś w wątku o TH to aż boje się zaglądać emoji6.pngRobi świetne zdjęcia świetnego zegarka którego już nie mam

 

:lol::lol::lol:

 

Dziękuję pięknie! :D


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, fanfar19 napisał:

Będąc w piątek w galerii handlowej, z powodów ode mnie niezależnych, poszedłem oglądać sprzęty. Ponieważ trochę się rozglądam za czymś sportowym, to przymierzyłem takiego kwarca:

 

thar1.thumb.jpg.45dd34e1a456391736a7fc874f4db9a2.jpg

 

thar2.thumb.jpg.0465779ee4ad44d7e9ba5e0b32f43227.jpg

 

 

I muszę powiedzieć, że byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Świetnie wyglądał, świetnie leżał, rozmiar idealny jak na moje wyobrażenia. Zacząłem się zastanawiać nad automatem, tylko ta lupka.

 

No i zrobił się kłopot ☹️  nic już w tym roku nie miałem kupować, a tutaj takie coś.

 

 

 

Zdecydowanie automat  da Ci więcej satysfakcji i frajdy. Lupka daje radę.🙂 Ten kwarc też ma coś w  sobie...

Edytowane przez zbyniu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do lupki można się przyzwyczaić i  regularnie czyścić  bo naokoło zbiera się kurz. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Chrono z  dawnych i nieczesto spotykane logo na godz 6 .

H.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Funkcjonalnie taka lupka to dla mnie świetna sprawa. W końcu mógłbym datę widzieć, choć na jednym zegarku, bez zmieniania okularów :)

Ale użytkowo? Boję się właśnie brudzenia, może uszkodzenia, sam w sumie nie wiem.


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guma przyszła z USA ;)0e70d369f3659d5c44c7b549d1a5c45f.jpg
a2bb58c0b3a6f78f56eed6ffc1e8c2a3.jpg
82b22a4698cfeaec652ad07b51cf5328.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goman i jak , wygodnie ?

 

Fanfar z uszkodzenie lupki  jak z uszkodzeniem koperty czy bezela, może sie zdarzyć . Lupka nie wstaje  aż  na tyle, żeby  dodatkowo jakoś  była narażona na uszkodzenie.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet bardzo , jestem zadowolony


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.06.2020 o 19:44, Teufel26 napisał:

b18da50f5b4123fd1adc1946cfe7408b.jpg&key=1df3dfbdfb0f72ff2afac3126fc46b3cecd1d848972a2fa885161956907f97fa

 

 

 

Tarcza wygląda jak z czarnej ceramiki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może rozwiejecie moje wątpliwości, chodzi o gwarancję TagHeuer, znalazłem ofertę na Chrono24 na nowego Aquaracera, ale w trakcie dopytywania sprzedawca wyraźnie określił ze gwarancja jest ważna przepisowe 2 lata ale tylko u niego w sklepie... to mnie trochę zbiło z tropu, bo inni sprzedawcy piszą o gwarancji międzynarodowej, którą mogę realizować w każdym autoryzowanym serwisie. I tu pytanie do bardziej doświadczonych, czy polski autoryzowany serwis TagHeuer honoruje gwarancje na zegarki zakupione za granicą? i na jakiej podstawie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak oddawałem mojego AR na regulację z tytułu gwarancji producenta to sprawdzano numer z karty gwarancyjnej jaki to sklep podczas zakupu zegarka wprowadził do systemu... po wygaśnięciu gwarancji dostałem nawet maila od TH z informacją o tym. Być może zegarek, o którym piszesz jest nowy ale był już zarejestrowany w bazie TH i teraz gwarancji może udzielić tylko sprzedawca tj. rękojmia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, enpa napisał:

Panowie, może rozwiejecie moje wątpliwości, chodzi o gwarancję TagHeuer, znalazłem ofertę na Chrono24 na nowego Aquaracera, ale w trakcie dopytywania sprzedawca wyraźnie określił ze gwarancja jest ważna przepisowe 2 lata ale tylko u niego w sklepie... to mnie trochę zbiło z tropu, bo inni sprzedawcy piszą o gwarancji międzynarodowej, którą mogę realizować w każdym autoryzowanym serwisie. I tu pytanie do bardziej doświadczonych, czy polski autoryzowany serwis TagHeuer honoruje gwarancje na zegarki zakupione za granicą? i na jakiej podstawie? 

 

Polski serwis honoruje każdą gwarancję jeśli jest ważna, w każdym razie europejską. Inna sprawa to jakość ich usług.

Ten sklep na chrono to pewnie broker (szary kanał) nie AD, zaś zegarek pewnie był sprzedany przez AD jakiś czas temu. I zarejestrowany w bazie TH. W efekcie gwarancja fabryczna albo już minęła albo zaraz minie, choć sam zegarek nigdy nie był używany i może mieć nawet fabryczne folie. Może pochodzić też z jakiegoś innego źródła i wtedy w ogóle nie ma karty gwarancyjnej albo nie jest podbita. Nie ma karty, nie ma gwarancji.

Najlepiej poproś o numer seryjny i sprawdź w bazie TH - będziesz wszystko wiedział.

Gwarancję można sprawdzić tutaj:

https://www.was.tagheuer.com/AfterSalesService/CustomerWarranties

 

 

A teraz z innej beczki. Bransoleta w Carrera ma piny ale nie ma żadnego oznaczenia kierunku wybijania. Piny też są stałe, z jednego kawałka i mają taką tulejkę.

Jak wybić takiego pina, ma znaczenie z której strony będę go wybijał? Zakładam, że ta tuleja wchodzi w środkową część bransolety.

 

Edytowane przez fanfar19

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@enpa TH udziela 2 letniej gwarancji ważnej na całym świecie, na podstawie poprawnie wypełnionej karty gwarancyjnej u AD. Zegarek o który pytasz o ile w ogóle ma kartę, to nie jest zapewne podbita przez AD. Dlatego "gwarancję" ma tylko u sprzedawcy.

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc, szukam w takim razie innego sprzedawcy, swoja droga bardzo łatwo się naciąć na takie nie do końca czyste oferty... sprzedawca zaufany, ma dużo pozytywnych komentarzy a sprzedaje zegarek jak piszecie, prawdopodobnie spoza oficjalnej dystrybucji ...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety nie mogę powiedzieć abym był zadowolony z ich usług. Delikatnie rzecz ujmując.


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, rafi87 napisał:

Przy okazji, naprawy i regulacje  gwarancyjne   w Polsce wykonuje  krakowski TRUFEY http://customer-service.tagheuer.com/en-pl/contact/contact-watches


Trzeba przyznać, że mają sporo części w magazynie. To nowa jakość dla TH w PL od jakiegoś czasu. Nie chętni do rabatowania, ale co zrobić. A ceny TH wciąż idą w górę, zapatrzyli się chyba na koniec alfabetu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, fanfar19 napisał:

No ja niestety nie mogę powiedzieć abym był zadowolony z ich usług. Delikatnie rzecz ujmując.


ja również... podczas obowiązującej gwarancji oddałem zegarek na regulację chodu i z -8s zrobili +8s pisząc, iż -8s dla callibre 5 mieści się w deklarowanej przez producenta normie (norma jest od -5 do +20) ale ok, poprawimy... no i w sumie poprawili - teraz się mieści w normie 😎 kolejna sprawa na jaką zwróciłem uwagę w zgłoszeniu to zbyt łatwy obrót bezela -  napisano, że wszystko jest ok i nie podejmują żadnych kroków w tej sprawie, niemniej wyraźnie czuć pod palcem że ktoś przy tym grzebał... i ostatnie - najlepsze, dzwoniąc do nich aby się dowiedzieć co tam z moim zegarkiem usłyszałem że RODO zabrania udzielać jakichkolwiek informacji na ten temat z uwagi, iż to AD przesłał do nich zegarek a nie ja... nie wiem, może i faktycznie tak jest, niemniej troszkę to „zabawne”. Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne, to co piszesz. Kiepskie podejście do klienta :)


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz więcej informacji na temat podejścia do klienta w tym serwisie

 

Pominąwszy inne kwestie, moja Carrera robiła ca +6,5 s/d. Po ingerencji panów z Trufey robi od -10 s/d do ponad -14 s/d. Prawdziwi mistrzowie.

 

 

 

 


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak wygladało wczesniej chrono Montreal 

montreal.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.