Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Wyglądają o wiele lepiej niż dotychczasowy model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie suuuuper!! Piękna jest ta nowa Carrera. Jedyne co mi się nie podoba to ten napis na godzinie 6 o rezerwie mechanizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę pochwalić się moim pierwszym TAGiem. Dziś rano wpadł w moje ręce.  

 

Pierwsze wrażenia - no faaajny, fajny...

 

fLvp5cw.jpg

 

47CuZqV.jpg

 

8u2PL6V.jpg

 

 

 


It's not a hobby, it's a sickness.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna jest ta nowa Carrera, według mnie bardzo słuszny rozmiar 44mm, ciekawa luma. Podoba mi się błękit Tag’a.

 

Nie mniej jednak, mi nadal wiele radości sprawia poprzedni design.

2d618cfaad01bb474f637f95868d6593.plist&key=a0e355093f673e89c5d2fdbd98d5a0c9288caed3ee8ca7717f1f387a6f521c3a


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.06.2020 o 16:21, fanfar19 napisał:

No ja niestety nie mogę powiedzieć abym był zadowolony z ich usług. Delikatnie rzecz ujmując.

Sprzedałem swoje Monaco kumplowi. Wpadł na "genialny" pomysł, że oda go do serwisu. :( Tym serwisem był oczywiście TRUFEY.

Rok jak nie dłużej trzymali to Monaco. Poważnie.

 

W dniu 1.07.2020 o 11:16, kazik1701 napisał:

Carrera calibre 5 z niebieska tarcza upolowana.
...

 

3 godziny temu, MichTheOne napisał:

Muszę pochwalić się moim pierwszym TAGiem. Dziś rano wpadł w moje ręce.  

...

Gratuluję nowości.

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Tag całkowicie rezygnuje z mechanizmów Sellity na rzecz własnych Heuer'ów...

 

BTW - ktoś kojarzy jaka jest różnica między Heuer 01 a 02 oprócz rezerwy chodu?

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Muszę pochwalić się moim pierwszym TAGiem. Dziś rano wpadł w moje ręce.  
 
Pierwsze wrażenia - no faaajny, fajny...
 
fLvp5cw.jpg&key=a57181948c6a7f1d638689dd7a7381d86b23aac3f0d83cbf02448c94cfabc1cb
 
47CuZqV.jpg&key=b3031c838ce085d6714164e69cea7c36427b0d22ca6415ff9291411ddeab0523
 
8u2PL6V.jpg&key=81592de85d121fa68352fca1a9517d33f8bd0fea8e701b690586a2acb50127d5
 
 
 

Gratuluje nowego nabytku, niech się dobrze nosi
Jaki to rozmiar?

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,bardzo się ciesze , że trafiłem na to forum , kilka dni już serfuję i jestem zachwycony :)jestem świeży tutaj jeśli już takie pytanie było to sorki odeślijcie mnie pod właściwy adres :)   mam prośbę do szacownych kolegów , przymierzam się do zakupu Tag Heuer autavia calibre 5 COSC Chrono. ref. WBE5191.FC8276 . Mam następujące pytania :

1. Czy ktoś z klubowiczów posiada taki zegarek i chciałby podzielić się wrażeniami z użytkowania ?

2. Jestem z Górnego Śląska , bardzo trudno jest dorwać gdzieś ten zegarek aby go pomacać , czy wiecie gdzie jest to możliwe ? nie koniecznie w moim regionie ,może być gdzieś w Polsce

3. Pytanie do miłośników marki i znawców mechanizmów : jakie minusy ma ten zegarek, które się Wam nasuwają ? (nie chodzi mi o kwestie indywidualnego gustu) bardziej zależy mi na kwestiach trudności serwisu, jakości materiałów, stosunku jakość/cena it.

4. I ogólne pytanie, podoba mi się wersja z koperta z brązu , nigdy takowej nie miałem , uczulony prawdopodobnie nie jestem :) ale jak sprawdzić czy to będzie zostawiało ten charakterystyczny zielonkawy nalot na skórze? czy może jest to pewne , że nalot będzie zawsze bo taki już urok brązu? 

z góry dzięki i pozdrawiam

 

 

Tag_Heuer_Autavia_Calibre_5_COSC_Chronometer_Bronze_54209974.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Teufel26 napisał:


Gratuluje nowego nabytku, niech się dobrze nosiemoji6.png
Jaki to rozmiar?

 

dzięki, nosi się całkiem miło :) rozmiar to 43mm


It's not a hobby, it's a sickness.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cherusek zapisz sie w Kruku i JUbitomie na newsletter i będziesz miał na bieząco info w sprawie  promocji, 20 %  rabatu jak najbardziej realne.   Zapytaj o mozliwosc sprowadzenia zegarka do salonu,  po prostu jestes zainteresowany, ale chcesz zobaczyć i przymierzyć. Calibre 5 miałem w Aquaracerze , odchylenia 3 s/ dzien  czyli chodził jak chronometr mimo, że chronometrem nie był.  

------------------------------------------------------------------------

Wspomniana nowosc, real foto  z netu .

107.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do szacownego grona:

gdzie najlepiej kupić oryginalny gumowy/silikonowy pasek TH do Aquaracera 22mm? Na allegro cośtam się pojawia, ale nie wiem czy można ufać.

Edytowane przez MichTheOne

It's not a hobby, it's a sickness.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.06.2020 o 18:35, fanfar19 napisał:

A jak to jest z taką kopertą jak w tym khaki? To nie jest typowa koperta Formuły, dotychczas widziałem taką tylko w damskich modelach Formuły. Męskiego nie kojarzę ani jednego z taką kopertą.

To jest typowa koperta w poprzednim "wcieleniu" F1. Miałem takie chrona z białą tarczą. Bardzo miło wspominam. 

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Cherusek napisał:

 

4. I ogólne pytanie, podoba mi się wersja z koperta z brązu , nigdy takowej nie miałem , uczulony prawdopodobnie nie jestem :) ale jak sprawdzić czy to będzie zostawiało ten charakterystyczny zielonkawy nalot na skórze? czy może jest to pewne , że nalot będzie zawsze bo taki już urok brązu? 

z góry dzięki i pozdrawiam

 

 

 

 

 

Zegarek z brązu będzie „łapał patynę” i to każdy inaczej ( rodzaj stopu, sposób użytkowania, pH skóry itd) bo taki jego urok i po to się je kupuje. Natomiast o ile nie moczysz go w wodzie czy nie przebywasz nonstop w środowisku o dużej wikgotności to ten proces jest rozłożony w czasie zanim dojdziesz do zieleni. Poza tym przecieranie sokiem z cytryny restartuje proces patynowania.  A dodatkowo,o ile nie masz brązowej bransolety, to chroni Cię przed patynowaniem nadgarstka stalowy dekiel zegarka. Podsumowując zegarek z brązu to fajna odmiana i z uwagi na wyjątkowy i indywidualny tryb patynowania  taka customowa przygoda. Jak się podoba to nie ma się co bać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do szacownego grona:
gdzie najlepiej kupić oryginalny gumowy/silikonowy pasek TH do Aquaracera 22mm? Na allegro cośtam się pojawia, ale nie wiem czy można ufać.

Zapytaj Tomka (nick: Tomulac), może akurat ma takowy.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cherusek zapisz sie w Kruku i JUbitomie na newsletter i będziesz miał na bieząco info w sprawie  promocji, 20 %  rabatu jak najbardziej realne.   Zapytaj o mozliwosc sprowadzenia zegarka do salonu,  po prostu jestes zainteresowany, ale chcesz zobaczyć i przymierzyć. Calibre 5 miałem w Aquaracerze , odchylenia 3 s/ dzien  czyli chodził jak chronometr mimo, że chronometrem nie był.  
------------------------------------------------------------------------
Wspomniana nowosc, real foto  z netu .
107.thumb.jpg.401266c9f15f0dd407cf96c00bc1defa.jpg

Świetnie się prezentuje w realu

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MichTheOne napisał:

Mam pytanie do szacownego grona:

gdzie najlepiej kupić oryginalny gumowy/silikonowy pasek TH do Aquaracera 22mm? Na allegro cośtam się pojawia, ale nie wiem czy można ufać.

Zapytaj http://www.pieskiewicz.pl/ a czas oczekiwania zależy jak się trafi w  zamówienie.  Czy   uda się w bieżące czy  dopiero w następne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.07.2020 o 17:25, MichTheOne napisał:

Muszę pochwalić się moim pierwszym TAGiem. Dziś rano wpadł w moje ręce.  

 

Pierwsze wrażenia - no faaajny, fajny...

 

 

Gratuluję. Też się przymierzałem.  Tylko ta lupka :(

 

33 minuty temu, rafi87 napisał:

Zapytaj http://www.pieskiewicz.pl/ a czas oczekiwania zależy jak się trafi w  zamówienie.  Czy   uda się w bieżące czy  dopiero w następne. 

Pieśkiewicz formalnie nie może nic ściągnąć. Tylko Trufey, oni są dystrybutorem na Polskę. Innego nie ma. Więc zostaje każdy autoryzowany sklep np. Zielona Góra, Sliwinski bodajże i sieciówki.

Edytowane przez fanfar19

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, fanfar19 napisał:

 

Pieśkiewicz formalnie nie może nic ściągnąć. Tylko Trufey, oni są dystrybutorem na Polskę. Innego nie ma. Więc zostaje każdy autoryzowany sklep np. Zielona Góra, Sliwinski bodajże i sieciówki.

Kupilem u Pieskiewicza gume i motylko do AR, ktos tez wspominal ze kupil pasek do Carrery.  Nie bylo problemu z zamowieniem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. Tyle, że mi chodziło o to, że jak Pieśkiewicz miał serwis TAG’a to sami mogli zamawiać w TAG’u. A teraz muszą zamawiać w Trufey. Bo Trufey ma dystrybucję i serwis. W tym sensie Pieśkiewicz nie ma lepiej niż każdy inny autoryzowany sklep. No chyba, że zostały im jakieś kontakty, to nie wiem. Ale formalnie nie mogą. 
sorry, zmęczony jestem, chyba mało jasno piszę.


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rafi87, fanfar19,

dziękuję bardzo za Wasze podpowiedzi. Na razie wysłałem zapytanie do pana Pieśkiewicza - zobaczymy co zaoferuje.

2 godziny temu, fanfar19 napisał:

Gratuluję. Też się przymierzałem.  Tylko ta lupka :(

 

Dzięki. A dla mnie właśnie lupka jest zaletą. Nigdy nie miałem zegarka z lupką, więc byłem bardzo ciekawy jak to się sprawdza. No i całkiem fajny bajer, naprawdę poprawia czytelność. Tylko tak się zastanawiam, skoro celem jest powiększenie cyfr, to czy nie można było zrobić ich po prostu większych na tarczy datownika? Miejsca starczyłoby. Więc pewnie chodzi o dodatkowy "feature".

 


It's not a hobby, it's a sickness.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupilem u Pieskiewicza gume i motylko do AR, ktos tez wspominal ze kupil pasek do Carrery.  Nie bylo problemu z zamowieniem. 
Zgadza się. Kupiłem pasek. Szybko, sprawnie i powabnie.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, fanfar19 napisał:

 

Pieśkiewicz formalnie nie może nic ściągnąć. Tylko Trufey, oni są dystrybutorem na Polskę. Innego nie ma. Więc zostaje każdy autoryzowany sklep np. Zielona Góra, Sliwinski bodajże i sieciówki.

Moje doświadczenia w kwestii zakupu części z Trufey są jak najbardziej pozytywne. Bardzo szybka odpowiedź na maile, pomoc w typowaniu części. Mają spory magazyn dostępny od ręki. Przy zamówieniu czas realizacji był dużo szybszy niż szacowany przy składaniu zamówienia. Wcześniej zakupy robiłem u Pana Pieśkiewicza, wtedy jeszcze sprowadzał części bezpośrednio z TH i trwało to wieki. Czekał aż zbierze wystarczającą liczbę zamówień i wtedy dopiero składał je w TH. Jestem bardzo wymagający a tu nie mam zastrzeżeń i polecam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka parka się nam zrobiła:

 

thck_1.jpg


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.