Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

-20% na TAGi w Jubitomie.


A cholera zamówiłem wczoraj za -15%, kiepsko z ich strony, że negocjowali ze mną, że niżej nie zejdą a dziś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MJRegul napisał:

-20% na TAGi w Jubitomie.


A cholera zamówiłem wczoraj za -15%, kiepsko z ich strony, że negocjowali ze mną, że niżej nie zejdą a dziś...

 

A może ich zapytaj czy nie pozwolą Ci odstąpić od tamtej sprzedaży jak teraz kupisz na nowo? Możliwe, że dla nich sprzedaż to sprzedaż i nie robi im róznicy "do statystyk" te 5%. 


It's not a hobby, it's a sickness.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.
Mam do Was pytanie.
Od dłuższego czasu szukam tego Aquaracera -

https://wkruk.pl/zegarki/tag-heuer/zegarek-tag-heuer-aquaracer-117

da6ad295edcf3d3836843334845b7e95.jpg




Rok temu byłem blisko kupienia go od kolegi z forum ale życie napisało inny scenariusz...

Teraz wiem, ze go kupię tylko jest on dostępny jak narazie tylko na chrono a tam niezbyt mogę/chce ogarnąć temat zakupu.
Znalazłem natomiast w miarę podobny model marki ML Aikon.

https://www.apart.pl/zegarki/maurice-lacroix/aikon/6359

75e9ede4e89e24c4e5739f78a5b4e4dd.jpg



Z ciekawości tylko chciałem zapytać czy jesli nie mielibyście możliwości zakupu Taga to czy uderzylibyście w to minimalne podobieństwo i kupili MLa?
A może znacie jakieś modele które jeszcze bardziej mogą odzwierciedlić wygląd tego Taga? A może ktoś ma tego Aquaracera i chciałby sprzedać? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MichTheOne napisał:

 

A może ich zapytaj czy nie pozwolą Ci odstąpić od tamtej sprzedaży jak teraz kupisz na nowo? Możliwe, że dla nich sprzedaż to sprzedaż i nie robi im róznicy "do statystyk" te 5%. 


niestety raty i już o te 5% nie bede walczył 😶 

 

3 minuty temu, MocnyFull napisał:

Hej.
Mam do Was pytanie.
[...]
A może znacie jakieś modele które jeszcze bardziej mogą odzwierciedlić wygląd tego Taga? A może ktoś ma tego Aquaracera i chciałby sprzedać? :)


W mojej opinii TAG dużo ładniejszy mimo podobieństwa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii TAG dużo ładniejszy mimo podobieństwa. 

No bez dwóch zdań ale jak go nigdzie nie ma to co zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MocnyFull napisał:


No bez dwóch zdań ale jak go nigdzie nie ma to co zrobić?

 

czekać, szukać, nie kupować czegoś czego nie ma się "w sercu" bo później będziesz żałował, tzn takie moje zdanie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MocnyFull napisał:


No bez dwóch zdań ale jak go nigdzie nie ma to co zrobić?

 

Na chrono zakupy są bezpieczne.

Znalazłem referencję której poszukujesz, ale cena mocno nieatrakcyjna:

https://onlineperfumy.pl/zegarek-tag-heuer-way2112ba0928-d14046

 

A musi być dokładnie ta referencja? Bo jeśli nie to na stronie jubitomu jest ten

https://jubitom.com/zegarki/tag-heuer/aquaracer/zegarek-tag-heuer/way2012ba0927

 i wyjdzie Cię po rabacie 8100.

 

Jak chcesz Taga to nie rezygnuj i nie kupuj ,,zamiennika". Skończy się to tak że wydasz kasę a zadowolenia nie będzie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałbym Taga bez zastanowienia. 

 

2 godziny temu, MocnyFull napisał:

...
Znalazłem natomiast w miarę podobny model marki ML Aikon.
..

Jeśli się zdecydujesz na nigo to koniecznie przymierz. Wymiary w tej kopercie na ręce wyglądają inaczej.

 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, MJRegul napisał:

 

czekać, szukać, nie kupować czegoś czego nie ma się "w sercu" bo później będziesz żałował, tzn takie moje zdanie 

 

Święte słowa dobrodzieju, święte słowa. Ja na swój polowałem bez mała 2 lata i kupiłem właśnie na chrono24. Tak że czekać i polować a nagroda będzie słodka. Takie jest moje zdanie 


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, MocnyFull napisał:

Hej.
Mam do Was pytanie.
Od dłuższego czasu szukam tego Aquaracera -

https://wkruk.pl/zegarki/tag-heuer/zegarek-tag-heuer-aquaracer-117

da6ad295edcf3d3836843334845b7e95.jpg




Rok temu byłem blisko kupienia go od kolegi z forum ale życie napisało inny scenariusz...

Teraz wiem, ze go kupię tylko jest on dostępny jak narazie tylko na chrono a tam niezbyt mogę/chce ogarnąć temat zakupu.
Znalazłem natomiast w miarę podobny model marki ML Aikon.

https://www.apart.pl/zegarki/maurice-lacroix/aikon/6359

75e9ede4e89e24c4e5739f78a5b4e4dd.jpg



Z ciekawości tylko chciałem zapytać czy jesli nie mielibyście możliwości zakupu Taga to czy uderzylibyście w to minimalne podobieństwo i kupili MLa?
A może znacie jakieś modele które jeszcze bardziej mogą odzwierciedlić wygląd tego Taga? A może ktoś ma tego Aquaracera i chciałby sprzedać? :)

 

widzialem na zywo tego ML - "podobienstwo" do TH o ktorym piszesz jest delikatnie ujmujac  jeszcze mniej uchwytne niz na zdjeciach

oczywiscie o gustach sie nie dyskutuje ale mi sie zwyczajnie nie podobal

 

ja kupilem swoja carrere na chrono, mam gwarancje TH liczona od daty zakupu (w TH masz gwarancje elektroniczna i latwo to sprawdzic w necie) wiec ja bym sie nie obawial zakupu na chrono i tez nie szukalbym "podobnych" bo sie mozna moooocno rozczarowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dziękuje za porady. Jest jedna fajna sztuka na chrono ale z USA, rozumiem, ze kupując ją dodatkowo muszę zapłacić około 20 % za cło?
Czy to zawsze się dodatkowo płaci czy na zasadzie chybił trafił?
Przelewając kasę na rachunek chrono oni czekają aż potwierdzę otrzymanie towaru, to jeśli będzie miał mnie zegarek wynieść 2000 zł drożej to mogę zadać zwrotu gotówki? Albo jesli kontener się wysypie albo paczka zaginie to również potwierdzam, ze towar nie dojechał i zwracają całość wpłaconych pieniędzy? Od tak poprostu?
Z Japonii również płaci się to cło?
Do końca roku Anglia traktowana jest jako państwo Uni wiec paczki jadą do nas jak krajowym DHLem?

 
Na chrono zakupy są bezpieczne.
Znalazłem referencję której poszukujesz, ale cena mocno nieatrakcyjna:
https://onlineperfumy.pl/zegarek-tag-heuer-way2112ba0928-d14046
 
 

Krisu2 piszesz, ze na chrono zakupy są bezpieczne i ze znalazłeś zegar po czym podajesz stronę perfum :)
To sprawdzone źródło? Ten zegarek jest dostępny w tej kwocie 11 koła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, MocnyFull napisał:

Hej.
Mam do Was pytanie.
Od dłuższego czasu szukam tego Aquaracera -

https://wkruk.pl/zegarki/tag-heuer/zegarek-tag-heuer-aquaracer-117






Rok temu byłem blisko kupienia go od kolegi z forum ale życie napisało inny scenariusz...

Teraz wiem, ze go kupię tylko jest on dostępny jak narazie tylko na chrono a tam niezbyt mogę/chce ogarnąć temat zakupu.
Znalazłem natomiast w miarę podobny model marki ML Aikon.

https://www.apart.pl/zegarki/maurice-lacroix/aikon/6359





Z ciekawości tylko chciałem zapytać czy jesli nie mielibyście możliwości zakupu Taga to czy uderzylibyście w to minimalne podobieństwo i kupili MLa?
A może znacie jakieś modele które jeszcze bardziej mogą odzwierciedlić wygląd tego Taga? A może ktoś ma tego Aquaracera i chciałby sprzedać? :)

Zostań przy Tag-u! Ewentualnie inna referencja, ale polecał bym zobaczyć na żywo.

Co do zakupów na chrono, nie powinieneś mieć obaw. Polecam jednak zapoznać się z opiniami kupujących na temat danego sprzedawcy. Poza tym, sprawdzić sprzedawce w innym miejscu jak chrono. Ja ostatnio zrezygnowałem z zakupu, po zapoznaniu się z opiniami kupujących, ale na innym portalu niż "chrono".

Jednak mojego Tag-a znalazłem na "chrono", po krótkiej korespondencji ze sprzedawca, okazało się ze jest to autoryzowany dystrybutor marki Tag Heuer. Uzgodniliśmy cenę i termin odbioru. Polecam taki sposób zakupu, było sympatycznie i ekskluzywnie.


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, MocnyFull napisał:

Ok. Dziękuje za porady. Jest jedna fajna sztuka na chrono ale z USA, rozumiem, ze kupując ją dodatkowo muszę zapłacić około 20 % za cło?
Czy to zawsze się dodatkowo płaci czy na zasadzie chybił trafił?
Przelewając kasę na rachunek chrono oni czekają aż potwierdzę otrzymanie towaru, to jeśli będzie miał mnie zegarek wynieść 2000 zł drożej to mogę zadać zwrotu gotówki? Albo jesli kontener się wysypie albo paczka zaginie to również potwierdzam, ze towar nie dojechał i zwracają całość wpłaconych pieniędzy? Od tak poprostu?
Z Japonii również płaci się to cło?
Do końca roku Anglia traktowana jest jako państwo Uni wiec paczki jadą do nas jak krajowym DHLem?


Krisu2 piszesz, ze na chrono zakupy są bezpieczne i ze znalazłeś zegar po czym podajesz stronę perfum :)
To sprawdzone źródło? Ten zegarek jest dostępny w tej kwocie 11 koła?

 

Odpisałem na temat zakupów na chrono24, a link do strony z perfumami wkleiłem bo tam znalazłem zegarek o który pytałeś. Strony i sprzedawcy nie znam, ale jeśli płatność przy odbiorze realizują wiec chyba raczej nie ma się czego obawiać. Wrzuć do koszyka, podaj adres do wysyłki, nic Cię to nie kosztuje, zobaczysz jak się sprawy potoczą.

 

Co do samego chrono: kupując spoza unii zawsze dolicz cło i VAT. To nie aliexpress że Chińczyk wpisze wartość poniżej 20$ i liczysz na łut szczęścia, albo przejdzie albo nie. Większość profesjonalnych sprzedawców zamieszcza opis jak to u nich wyglada, jeśli opisu nie ma możesz się w każdej chwili ze sprzedawcą skontaktować. 

Rachunek powierniczy wyglada w ten sposób że chrono trzyma Twoją wpłatę dopóki nie potwierdzisz otrzymania towaru. Jeśli zaś przyjdzie uszkodzony, nie w takim stanie jak w opisie, robisz dokumentację, wysyłasz im i oni rozstrzygają spór. Oczywiście sprzedający nie dostanie wtedy kasy dopóki nie dojdziecie do porozumienia - albo negocjujecie cenę na przykład, albo dokonujesz zwrotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dziękuje.

Zastanawiam się tylko jak mój kumpel który mieszka w stanach może wysłać mi paczkę (jako jakąś prywatna czy coś w tym stylu) gdzie cła i VATu nie muszę płacić. Hm... Muszę go podpytać bo wtedy może i można się dogadać ze sprzedającym aby wysłał tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz kumpla w Usa to niech sprzedajacy wysle na adres kumpla, a on do ciebie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafi to raczej nie przejdzie. Na celnym sprawdzą i swoje i tak dowalą. Jedyny sposób to aby ktoś wracając ze stanów założył go na łapkę i w ten sposób dostarczył. Może założyć z foliami 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rafi87 napisał:

Jak masz kumpla w Usa to niech sprzedajacy wysle na adres kumpla, a on do ciebie. 

No proszę kolejny „patryjota” na pokaz....gęba pełna frazesów a oszustwo podatkowe nie przeszkadza. Jego podatek jest lepszy niż nasz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co, kolega robi w policji podatkowej? Państwo rżnie każdego obywatela na podatkach w każdy możliwy sposób bez żadnych skrupułów 24/7/365. I nic z tym nie można zrobić. Żeby jeszcze te pieniądze były spożytkowane w logiczny i pożyteczny sposób dla ogółu nie byłoby z tym może problemu. Ale tak nie jest. Dlatego jeśli jest tylko jakaś okazja aby się trochę odkuć na tych złodziejach nie widzę przeszkód aby to zrobić.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale rozumiesz, że mimo że wydaje Ci się, że okradasz „ państwo” to w gruncie rzeczy okradasz nas wszystkich ( siebie też) Pewnie pierwszy wieszasz  psy na lokalnym samorządzie że Ci drogi nie wyremontował albo szkoły bliżej nie wybudował...

Poza aspektem prawnym czy moralnym moja uwaga koncentrował się na hipokryzji piszącego te złote rady. 

„Prawdziwy Polak” namawiający do okradania Polski ( Polaków)...  „Demokracja musi kosztować” czy jakoś tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, że wszyscy okradają wszystkich a na dodatek jedni okradani okradają bardziej dodrukowując papierki bez pokrycia. Na dodatek tzw. patriotyzm się kompletnie zdewaluował. Jak żyć?


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, souls_hunter napisał:

Czyli wychodzi na to, że wszyscy okradają wszystkich a na dodatek jedni okradani okradają bardziej dodrukowując papierki bez pokrycia. Na dodatek tzw. patriotyzm się kompletnie zdewaluował. Jak żyć?

Tak, jak Ci sumienie podpowiada :)

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sumienie mi podpowiada aby nie krzywdzić słabszych, nie okradać biedniejszych i szanować zwierzęta.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłego dnia wszystkim miłośnikom marki
df1b1762167dceaa9ee706f730db108d.plist


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochana żona, nowy pasek doc 500tki :) Srednio to bedzie wyglądać 455e882fd2d99ef8a348696ef55af9ec.jpg

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.