Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, czy Waszym zdaniem 7900zl za nowe ze sklepu to dobra cena za modele WAY208A.FC6381 oraz WAY208B.FC6382?

Może ktoś zaproponować jakąś alternatywę w podobnym stylu?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tu może jakiś posiadacz  CBN2A1A.BA0643 ? :)

 

Edytowane przez Michal93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Daro1899 napisał:

Cześć, czy Waszym zdaniem 7900zl za nowe ze sklepu to dobra cena za modele WAY208A.FC6381 oraz WAY208B.FC6382?

 

Wpisze referencje w google i zobacz po ile są w sklepach. Nic prostszego😉 Co do alternatyw, to proponuję założenie tematu w dziale "jaki zegarek". Pokaż co Ci się podoba, to może koledzy podpowiedzą inne w podobnej stylistyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Michal93 napisał:

Jest tu może jakiś posiadacz  CBN2A1A.BA0643 ? :)

 

Duży i ciężki 😉

9 godzin temu, Daro1899 napisał:

Cześć, czy Waszym zdaniem 7900zl za nowe ze sklepu to dobra cena za modele WAY208A.FC6381 oraz WAY208B.FC6382?

Może ktoś zaproponować jakąś alternatywę w podobnym stylu?

 

Jeśli jest to powyżej 20% od cen katalogowych to dobra cena, chociaż w przypadku TH 25/30% to dopiero dobry rabat. Bardzo tracą na rynku wtórnym, za bardzo nawet. 
 

edit: widzę, że to -40% bo model już niedostępny, także masz odpowiedź😉

Edytowane przez Plumber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś w stanie powiedzieć jaki mechanizm kwarcowy siedzi w CAZ101K.BA0842? Nigdzie nie mogę znaleźć info albo po prostu źle szukam.

 

EDIT: znalazłem, Ronda 5040.D Swiss Made na 13 kamieniach 

Edytowane przez MJRegul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.10.2020 o 16:17, desmo napisał:

No proszę kolejny „patryjota” na pokaz....gęba pełna frazesów a oszustwo podatkowe nie przeszkadza. Jego podatek jest lepszy niż nasz. 

L  jak ..., 

 

https://www.youtube.com/watch?v=BcZUHSRMXzA

 

W dniu 3.10.2020 o 22:06, souls_hunter napisał:

A co, kolega robi w policji podatkowej? Państwo rżnie każdego obywatela na podatkach w każdy możliwy sposób bez żadnych skrupułów 24/7/365. I nic z tym nie można zrobić. Żeby jeszcze te pieniądze były spożytkowane w logiczny i pożyteczny sposób dla ogółu nie byłoby z tym może problemu. Ale tak nie jest. Dlatego jeśli jest tylko jakaś okazja aby się trochę odkuć na tych złodziejach nie widzę przeszkód aby to zrobić.

to dawny czlonek ORMO

TAG Heuer Formula 1 Gulf Edition https://www.calibre11.com/instagram/tag-heuer-formula-1-gulf-edition-by-second_time_watch-tagheuer-tagheuerformula1-gulf-calibre11/

120747269_1325203644477485_8957358740311129501_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.10.2020 o 11:42, Carrot napisał:

Kawałek Aquaracera🙂

 

 

Na tort pasuje idealnie.

4 godziny temu, rafi87 napisał:

 

 Te gulfy w ogóle do mnie nie gadają w żadnej referencji. 


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej powiedział, że ktoś się pomylił przy wpisywaniu.

Data zegarka 2010, data z opisu Tudor 2015, a sam mechanizm był wprowadzony w 2015 roku właśnie (wg calibercorner).


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie pomyłka - MT5602 to kaliber Tudora, natomiast Calibre 5 od TAGa bazuje na Sellicie SW200, czyli posiada rezerwę 38h :)

 

 


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda mi to na typowy w dzisiejszych czasach błąd pod tytułem "kopiuj i wklej". Ktoś się spieszył, nie przeczytał i wyszło jak wyszło. Z ciekawości wysłałem im  zapytanie odnośnie tego Aquaracera, zobaczymy co odpiszą.

I odpisali

Thank you for reaching out. Our listing does have an error, which we are in progress of updating. the timepiece movement should be Calibre 5 with 38hr reserve.

Edytowane przez souls_hunter

Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek i wielki powrót do Taga 1573a145be246b57dffe107ee23c46b6.jpg
9c57dd6d771a08ce7ef2a0f689ed96de.jpg
93714fe1765922df85f6438a017a1400.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda. 

Po co było to zmieniać  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Dorian06 napisał:

To prawda. 

Po co było to zmieniać  

 

Lepsze jest wrogiem dobrego. Całkowicie się zgadzam.

Tak samo jak co komu przeszkadzało uskrzydlone, nakładane logo Breitlinga? No tego przeboleć nie mogę. Chciałbym sobie sprawić nowego, ale obecny Colt, no jakoś nie mogę go strawić, a reszta albo poza zasięgiem cenowym, albo za duże gabaryty. I jak żyć?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, krisu2 napisał:

...

Tak samo jak co komu przeszkadzało uskrzydlone, nakładane logo Breitlinga? No tego przeboleć nie mogę. Chciałbym sobie sprawić nowego, ale obecny Colt, no jakoś nie mogę go strawić, a reszta albo poza zasięgiem cenowym, albo za duże gabaryty. I jak żyć?

W ogóle Colta wykastrowali.  :(

Jak zaczynałem przygodę z zegarkami to kupiłem Colta. Miał chyba 41mm bez koronki. WR 500. Bransolete ciętą po skosie. Piekne fortepianowe pudło i oczywiście nakładane skrzydła. 

Piękny był. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary Colt to było coś, poza bransoletą ...od nowości wyglądała jakby się miała rozpaść 😉  

Co do TH mnie jednak najlepiej kojarzy się najprostsze logo i graficznie i historycznie. Dobrze, że reedycje, nawet jeśli sam zegarek nie zawsze 1:1  przypomina oryginał, mają historyczne logo. 

F9056735-1CE2-486C-9FD6-3FACF9E8875C.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo na początku było słowo. Słowo HEUER. No dobra, wcześniej było trochę inne słowo ale who cares...


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, krisu2 napisał:

Ale to co zaprezentowałeś to logo Heuera, jeszcze zanim stał się Tag Heuerem

Ale rozumiem, że my tu zegarkach tej samej firmy nadal rozmawiamy i o pewnej ciągłości historycznej. Firma nie jest ortodoksyjna i dziś można mieć Monaco z jednym i drugim ( trzecim właściwie) logo - dla każdego coś miłego. 

14FE01A8-3923-46B0-96B4-48B8B2A9EEFE.jpeg

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, nawiązałem jedynie do wstawionego przeze mnie zdjęcia przedstawiającego według mnie najładniejsze logo Tag Heuer, nie Heuer.

Poza tym uważam, biorąc pod uwagę całokształt, wstawione przeze mnie logo za ładniejsze nawet od Heuera. Natomiast to po 2015 moim zdaniem dużo gorzej się prezentuje od starego, stary napis TAG był o wiele lepszy, pomijając już kwestię wypranej zieleni. 

I ogólnie zgadzam się, jak już piszałem, z Dorianem, że idzie to wszystko w złą stronę.

To tyle jeśli chodzi o mój gust.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dawna tylko obserwowałem, teraz mogę się przywitać. Na razie tylko kwarc ale następny będzie na 99% automat. 

 

TAG HEUER FORMULA 1 Quartz.jpg

Edytowane przez MJRegul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.