Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję. Zakup taki trochę niechcący 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pepepatryk napisał:

U again??? emoji36.png
Jak zwykle, super fotka super zegarka emoji1360.pngemoji6.png

 

 

:D:D Dzięki! ;)

 

1 godzinę temu, loco50 napisał:

Zgłaszam akces😁

 

 

Gratki! ;)

 

41 minut temu, krisu2 napisał:

Takie zazwyczaj okazują się najtrafniejsze i najbardziej cieszą 😉

 

Dokładnie!


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna fotka

 

 

DSC_0513.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, loco50 napisał:

Zgłaszam akces😁

 

Carrera chrono to zawsze 👍 wybór. 

Ikona chronografów. Klasyka klasyki. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.10.2020 o 12:43, jaroslav roch napisał:

Cześć wszystkim!

a ja jedno pytanie mam, bardziej techniczne - po czym poznać ze selitta w aquaracerze jest nakręcona na maksa? Tzn chciałem dziś ja tak nakręcić. Odkręcam koronkę, jest w pozycji do nakręcania i kręcę i kręcę i kręcę i tak w sumie jakies 5 minut i ona się cały czas kręci tak samo;) nie usłyszałem żadnego innego dźwięku, korona kręci się cały czas z takim samym bardzo delikatnym oporem. 
Jakies wskazówki?:) dzieki:)

 

zaleca się przy nakręcaniu około 20 razy przekręcić koronkę zegarka- ja osobiście 5 minut bym nie nakręcał 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedna fotka
 
 
DSC_0513.thumb.JPG.ac594aa12b629c4c6a9f14e35cc126d8.JPG

Świetny wybór! Gratki!

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mój pierwszy TAG oddany po paru tygodniach na poprawę osadzenia wskazówki sekundnika, nie mogłem z tym żyć. 

Wiecie może bo nie doszukałem się informacji w necie gdzie składane są Tagi kwarcowe? W Szwajcarii czy jednak gdzieś w Azji? Bo QC tych kwarcowych woła o pomstę do nieba. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o tego F1 Chrono? Wskazówka nie trafia w indeksy ta mała na subtarczy czy duża?

Ja zauważyłem że ogólnie w kwarcach problem leży w tym ze skok sekundnika nie jest tej samej długości co rozmieszczenie indeksów. I nawet jak w pierwsze indeksy trafia idealnie to czym dalej potrafi coraz bardziej rozjeżdżać. Też mnie to irytuje dlatego u mnie jeśli kwarc to tylko chrono ponieważ na małej subtarczy to się tak nie rzuca w oczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, krisu2 napisał:

Chodzi o tego F1 Chrono? Wskazówka nie trafia w indeksy ta mała na subtarczy czy duża?

Ja zauważyłem że ogólnie w kwarcach problem leży w tym ze skok sekundnika nie jest tej samej długości co rozmieszczenie indeksów. I nawet jak w pierwsze indeksy trafia idealnie to czym dalej potrafi coraz bardziej rozjeżdżać. Też mnie to irytuje dlatego u mnie jeśli kwarc to tylko chrono ponieważ na małej subtarczy to się tak nie rzuca w oczy. 


TH F1 Chrono dokładnie. Mała tarcza sekundnika po prawej. Wskazówka na całej tarczy trafia idealnie między indeksy, mam bardzo dobry wzrok i to widzę. Zresztą jakbym wzrok miał kiepski to sama świadomość takich rzeczy w zegarku wycenionym 2x tyle ile powinien kosztować mnie doprowadzałaby do szewskiej pasji.
Oddałem zegarek do czasownia.pl na próbę poprawki tego, wstępna analiza "powinno się dać to zrobić" gdyż nie jest to luz na zębatkach tylko źle osadzona wskazówka. Efekt poznam we wtorek/środę pewnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, MJRegul napisał:


TH F1 Chrono dokładnie. Mała tarcza sekundnika po prawej. Wskazówka na całej tarczy trafia idealnie między indeksy, mam bardzo dobry wzrok i to widzę. Zresztą jakbym wzrok miał kiepski to sama świadomość takich rzeczy w zegarku wycenionym 2x tyle ile powinien kosztować mnie doprowadzałaby do szewskiej pasji.
Oddałem zegarek do czasownia.pl na próbę poprawki tego, wstępna analiza "powinno się dać to zrobić" gdyż nie jest to luz na zębatkach tylko źle osadzona wskazówka. Efekt poznam we wtorek/środę pewnie. 

Jak nie wyślą to Trufeya to pewnie zrobią. Jak wyślą do nich, to licz się z informacją zwrotną: "ten model tak ma" lub "to normalna praca zegarka" :)


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, evilym napisał:

Jak nie wyślą to Trufeya to pewnie zrobią. Jak wyślą do nich, to licz się z informacją zwrotną: "ten model tak ma" lub "to normalna praca zegarka" :)

A najgorsze, że nie będzie to

2 godziny temu, MJRegul napisał:

...

Efekt poznam we wtorek/środę pewnie. 

 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, evilym napisał:

Jak nie wyślą to Trufeya to pewnie zrobią. Jak wyślą do nich, to licz się z informacją zwrotną: "ten model tak ma" lub "to normalna praca zegarka" :)

Zegarek oddany do poleconego fachowca co podejmie się zrobić to za $. 

Odbiór wtorek/środa. Czy się uda nie wiem, staram się być dobrej myśli.

 

Żadna gwarancja i wysyłanie do serwisu - tam jest jedna tylko odpowiedź - "to kwarc, luzy itd. do widzenia i d nie zawracaj".

3 godziny temu, Dorian06 napisał:

A najgorsze, że nie będzie to

 

przepraszam, nie zrozumiałem odpowiedzi? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby wysłał do serwisu to nie będzie to wtorek czy środa.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Dorian06 napisał:

Jakby wysłał do serwisu to nie będzie to wtorek czy środa.  

ach, przepraszam, nie myślę :) no domyślam się, że do serwisu jakby poszło to zegarek znika na miesiąc albo i więcej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłej niedzieli wszystkim miłośnikom marki!

149104d98227db9b5b50a9d239112867.jpg


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A my się dzisiaj Monzujemy (fota niet)

 

monza.jpg

Edytowane przez souls_hunter
bo zdjęcie było nie ładne

Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się zakochałem 😍..

 

Na brązowym pasku miodzio! 😄 Tylko mógłby być ciut mniejszy np 39-40 mm.

TH Autavia.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, wróżę tej serii podobny los, jak  tym Breitlingom.

Pożyczona od kultowej serii, wprowadzająca w błąd nazwa, nie ratuje tych mocno budżetowych projektów. 

399F65C8-7120-4B88-9258-A34271064942.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Crimson79 napisał:

Chyba się zakochałem 😍..

 

Na brązowym pasku miodzio! 😄 Tylko mógłby być ciut mniejszy np 39-40 mm.

Ta Autavia to taka świnka morska. Ni pies ni wydra.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Formula 1 Chrono odebrana. Wskazówka sekundnika na małej tarczy trafia wszędzie w indeksy. Da się? Da się, tylko trzeba chcieć jak widać :) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I super! Najważniejsze żebyś był zadowolony. Bo wydać swoje ciężko zarobione pieniądze i mieć z tego powodu dyskomfort to nie tędy droga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, krisu2 napisał:

I super! Najważniejsze żebyś był zadowolony. Bo wydać swoje ciężko zarobione pieniądze i mieć z tego powodu dyskomfort to nie tędy droga.


Wmawiałem sobie, że mnie to nie rusza a teraz jak wskazówka jest ok to czuję jak mi z barków spadło ciążące kilka tysięcy złotych wydane na coś co nie spełnia moich oczekiwań. 
Zaczynam poszukiwania czegoś od TH z serii Formula 1 na kwarcu ale sprzed 20-30 lat 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie z serii Formula1 ale posiadam Professionala CK 1112 i jest to zegarek który wytrzymuje wszelkie rotacje w moim pudełku. Inne przychodzą i odchodzą a on trwa na posterunku. Mój ulubiony. To jest chyba zegarek którego nigdy nie sprzedam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.