Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, evilym napisał:

W Kruku masz fajne ceny teraz :P nie ma co się zastanawiać :)

Chyba jeszcze pomyślę 😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś będzie ze mną Tag
0ac1d68fb2bcb7b832a414e034a1c5be.jpg


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze mną też

 

IMG_2797.jpeg

Edytowane przez fanfar19

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DSC_6824.thumb.JPG.1350f4c2d696fa5a52cd093c3602a89c.JPG

 

Dzisiejszy towarzysz. 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie spełniłem swoje zegarkowe marzenie i na moim nadgarstku od około miesiąca noszę TH Carrerę CV2A1U.BA0738. TH długo był na bezapelacyjnie pierwszym miejscu, ale jak już byłem bliżej zakupu zacząłem się jeszcze zastanawiać nad Breitlingiem Navitimerem A13314101B1A. Ostatecznie przekonała mnie oferta w Kruku na -30% :) Myślicie, że to był dobry wybór? 😉

IMG_3960.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie spełniłem swoje zegarkowe marzenie i na moim nadgarstku od około miesiąca noszę TH Carrerę CV2A1U.BA0738. TH długo był na bezapelacyjnie pierwszym miejscu, ale jak już byłem bliżej zakupu zacząłem się jeszcze zastanawiać nad Breitlingiem Navitimerem A13314101B1A. Ostatecznie przekonała mnie oferta w Kruku na -30% Myślicie, że to był dobry wybór?
IMG_3960.thumb.jpg.570e4ac3c44d36e21dd9f591655afd45.jpg

Jeśli pytasz na forum miłośników Tag-a to raczej uzyskasz jedna odpowiedź
Ja mam dokładnie ten sam model od półtorej roku i każdego dnia wzbudza dokładnie taki sam zachwyt.
Gratki kolego, niech się nosi. Dobrze jest spełniać marzenia!

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, widziałem Twój. Model ten sam, tylko Ty masz czarną tarczę, ja szarą czego może na zdjęciu nie widać.

 

To było oczywiście pytanie retoryczne, specjalnie piszę tutaj, żeby potwierdzić, że dobrze zrobiłem😉 moja żona pukała się w czoło, że mnie pogięło, że tyle za zegarek dałem😲 a tu wiem, że sami swoi i każdy mnie zrozumie 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Navitimer to zupełnie inna bajka. 

A Tag wiadomo, że to bardzo dobry wybór. A jak jeszcze Carrera chrono, jedna z ikon zegarmistrzostwa, to nie może być źle.  

Gratuluję. Niech się nosi. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny zegarek, gratulację! 

Wasz model, w przeciwieństwie do mojego ma trochę węższy bezel, co sprawia wrażenie większego zegarka (zawsze sądziłem że ma 45mm a nie 43 :o ). Na mojej ręce wyglądałby pewnie gorzej.

 

40 minut temu, Tommi911 napisał:

 

😉 moja żona pukała się w czoło, że mnie pogięło, że tyle za zegarek dałem😲 a tu wiem, że sami swoi i każdy mnie zrozumie 😁

Każdy przez to musiał kiedyś przejść :P

 

2 godziny temu, Teufel26 napisał:


Jeśli pytasz na forum miłośników Tag-a to raczej uzyskasz jedna odpowiedź emoji6.png
 

To żeby nie było tak różowo to powiem że mi te indeksy minutowe tak do końca nie leżą :P

 

38 minut temu, Dorian06 napisał:

 A jak jeszcze Carrera chrono, jedna z ikon zegarmistrzostwa, to nie może być źle. 

Dokładnie! 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, evilym napisał:

To żeby nie było tak różowo to powiem że mi te indeksy minutowe tak do końca nie leżą :P

Hehe, taka krytyka mnie nie rusza😂 Mi się akurat bardzo podobają.

 

1 godzinę temu, Dorian06 napisał:

Dla mnie Navitimer to zupełnie inna bajka.

Co dokładnie miałeś na myśli? Dla mnie Navitimer to też świetny zegarek i zacząłem się wahać, ale tego akurat nie miałem okazji wcześniej zobaczyć na żywo bo nigdzie na miejscu go nie mieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Carrery, Tag Heuer dał dość spory wybór swoim klientom. Z jednej strony budzi to wiele kontrowersji, z drugiej strony daje spory wybór kupującym. I nie chodzi mi tu tylko o różne warianty kolorystyczne.
Mamy do wyboru różne rozmiary, mechanizmy, style. Niektóre modele różnią się tak diametralnie, że można pokusić się o stwierdzenie, że jest to zupełnie inny zegarek.


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Tommi911 napisał:

...

Co dokładnie miałeś na myśli? Dla mnie Navitimer to też świetny zegarek i zacząłem się wahać, ale tego akurat nie miałem okazji wcześniej zobaczyć na żywo bo nigdzie na miejscu go nie mieli.

Inny styl zegarka. To nie "konkurencja". Dla mnie oczywiście.

Oba się nie wykluczają. 

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Teufel26 napisał:

W przypadku Carrery, Tag Heuer dał dość spory wybór swoim klientom. Z jednej strony budzi to wiele kontrowersji, z drugiej strony daje spory wybór kupującym. I nie chodzi mi tu tylko o różne warianty kolorystyczne.
Mamy do wyboru różne rozmiary, mechanizmy, style. Niektóre modele różnią się tak diametralnie, że można pokusić się o stwierdzenie, że jest to zupełnie inny zegarek.

I to jest właśnie mój zarzut do TH. Zamiast wprowadzić ciekawą elegancką lub casualową linie 3-wskazówkowców to troszkę rozmieniają Carrerę czy nawet Monako na drobne :<


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nośny marketingowo model to odcinają kupony..

Czy to dobra droga? Jako klient ma dzięki temu mam szeroki wybór, jak pisał Taufel26, wizerunkowo dla marki to gorzej wygląda ale i tak decydują akcjonariusze i kasa musi się zgadzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DSC_6917.thumb.JPG.225f1ea97bc4eb9110b7961153b9fbbd.JPG

Codziennie cieszy :)

_20210128_104418.thumb.JPG.7ed345dde5f7c7d3e6a47f2054b69395.JPG


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, evilym napisał:

DSC_6917.thumb.JPG.225f1ea97bc4eb9110b7961153b9fbbd.JPG

Codziennie cieszy :)

_20210128_104418.thumb.JPG.7ed345dde5f7c7d3e6a47f2054b69395.JPG

Musisz ???

Az mi z ust pocieklo....😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, tombla napisał:

Musisz ???

Az mi z ust pocieklo....😁😁😁

Ok, odkładam go do pudełka i jutro biorę coś innego :P


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.01.2021 o 10:36, evilym napisał:

 

Codziennie cieszy :)

 

 

 

I słusznie. Mi właśnie najbardziej podoba się wersja z samymi indeksami, bez skali minutowej (cyframi arabskimi). Ale każdy ma swoje dziwactwa 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, rmak napisał:

I słusznie. Mi właśnie najbardziej podoba się wersja z samymi indeksami, bez skali minutowej (cyframi arabskimi). Ale każdy ma swoje dziwactwa 😁

Czy ja wiem czy dziwactwa :) Jednemu pasuje, innemu nie. Akurat w tych Carrerach i tak dużo się dzieje, więc też wolę wersje bez indeksów minutowych / godzinnych.


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, evilym napisał:

Czy ja wiem czy dziwactwa :) Jednemu pasuje, innemu nie. Akurat w tych Carrerach i tak dużo się dzieje, więc też wolę wersje bez indeksów minutowych / godzinnych.

Wersja jest mi obojetna. Byle by mieć go 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Carrot napisał:

Takie adekwatne do aury:)

 

 

Rewelacyjnie wyszło to zdjęcie. Chyba najładniejsze ujęcie tego zegarka jakie zrobiłaś 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza premiera
33b7b3ea81fe37f8600c2416ed3df675.jpg

Zdjęcia z netu
598dba1ec39b3cbc6f2e97d8e1389cb0.jpg


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.