Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

im więcej przyglądam się nowym AR, tym bardziej cieszę się z posiadanego... 🥰

 

C182D7E8-C771-424C-80FB-28F00F4F691D.jpeg

Edytowane przez Barry_1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rmak napisał(-a):

Nie będę oryginalny kiedy stwierdzę, że ogólnie te nowe modele były by bardzo ładne, gdyby nie psuł tego kształt indeksów, a w czarnym (który mi bardzo podchodzi) te wzięte z d... czarne cyferki (tak jak już napisał @mirek 1969)

Czerwone😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, mirek 1969 napisał(-a):

Czerwone😀

 

Oczywiście, palce na klawiaturze zafunkcjonowały w oderwaniu od intencji przekazu 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką limitkę bym widział: bez lupki, bez czerwonych dodatków, z czarnym datownikiem i z pasującą do indeksów lumą na bezelu. Jeszcze zmieniłbym indeksy... ale tak dobry w fotoszopie to już nie jestem :lol: Do tego odchudzenie koperty o 4mm i byłaby to nawet fajna propozycja :)

 

AhmOHNg.png

 

 

Z drugiej strony nadal do zdobycia jest starsza limitka, moim zdaniem dużo atrakcyjniejsza: https://www.tagheuer.com/us/en/timepieces/collections/tag-heuer-aquaracer/43-mm-calibre-5-automatic/WAY208F.BF0638.html

 

https://www.tagheuer.com/on/demandware.static/-/Sites-tagheuer-master/default/dw0d1c973e/TAG_Heuer_Aquaracer/WAY208F.BF0638/WAY208F.BF0638_USP1.png

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, dodge66 napisał(-a):

Taką limitkę bym widział: bez lupki, bez czerwonych dodatków, z czarnym datownikiem i z pasującą do indeksów lumą na bezelu. Jeszcze zmieniłbym indeksy... ale tak dobry w fotoszopie to już nie jestem :lol: Do tego odchudzenie koperty o 4mm i byłaby to nawet fajna propozycja :)

 

AhmOHNg.png

 

 

Z drugiej strony nadal do zdobycia jest starsza limitka, moim zdaniem dużo atrakcyjniejsza: https://www.tagheuer.com/us/en/timepieces/collections/tag-heuer-aquaracer/43-mm-calibre-5-automatic/WAY208F.BF0638.html

 

https://www.tagheuer.com/on/demandware.static/-/Sites-tagheuer-master/default/dw0d1c973e/TAG_Heuer_Aquaracer/WAY208F.BF0638/WAY208F.BF0638_USP1.png

No ten z prawej byłby git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet mi wtedy te indeksy pasuja :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy aquaracer wyglądałby bardzo fajnie bez cyklopa. Natomiast z cyklopem wygląda groteskowo..


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powitać w klubie 😉

 

tag kupiony trochę dla poznania modelu przed zakupem docelowej wersji z auto, na razie pomimo konkurencji z aquisem ma się dobrze 😃

 

 

 

20210409_133237 (2).jpg

20210409_133213 (2).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same nurki ostatnio na tapecie, choć chyba mało kto nurkuje 😁

 

Więc dzisiaj bez nurka, dla równowagi:

 

IMG_3106.jpeg


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mój. Kolegi. Ale kupiony za moim podpuszczeniem😁

 

 

DSC_0678.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.04.2021 o 08:52, Muzzy napisał(-a):

3da2d5a859dd9.jpg

zegarek świetny ale co wy macie z tym zakładaniem rękawiczek  do jazdy autem od razu przypominają mi się stare filmy o wyścigach samochodowych :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ich nie zakładam specjalnie do jazdy samochodem tylko noszę na codzień. A jak wsiadam do zimnego auta i jadę 15-20 min to nie zdejmuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Muzzy napisał(-a):

Ja ich nie zakładam specjalnie do jazdy samochodem tylko noszę na codzień. A jak wsiadam do zimnego auta i jadę 15-20 min to nie zdejmuje.

5F8106A0-1D2D-43DB-806D-8EB202ED9A4E.thumb.png.ef2edf7b0fb630ce499bff0cbed70f55.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Muzzy napisał(-a):

Ja ich nie zakładam specjalnie do jazdy samochodem tylko noszę na codzień. A jak wsiadam do zimnego auta i jadę 15-20 min to nie zdejmuje.

 

Michale, weź nie pie...ol, dobrze wiemy, że jesteś Hitmanem 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!
Chyba nie dogadamy się z moim nowym nabytkiem - Ballem Fireman Enterprise. Chciałbym spróbować z Tagiem Aquaracerem lub Formula 1.
41mm
Najchętniej kwarce z bransoletą.

Ktoś? Coś?

Pozdrówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się nie dogadacie?


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie kolega się cofnie "parę" stron w tym dziale a znajdzie tam praktycznie wszystkie informacje wraz ze zdjęciami i tzw. "przymiarkami nadgarstkowymi" dotyczącymi wybranych modeli. Ja ze swojej strony jestem na tak.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymiarki nadgarstkowe i wizyty w salonach to jedno, ale poobcowanie z zegarkiem na codzień to dla mnie zupełnie coś innego. Także dzięki za zdjęcia, modele widziałem na żywo, mierzyłem, teraz chciałbym stać się posiadaczem =) także może ktoś się pozbywa Aquaracera lub Formułki 1 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.