Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, tommly napisał(-a):

Piękny zegarek,a i pasek świetnie dobrany 😍

Zresztą u kolegi bober5264 ta guma też pasuje do AR'a.

Dzięki :)

Tego typu paski są super. Mocno rozważam jakiegoś szarego / czarnego żeby mieć na zimę. 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie coś od Bamforda.

Mi się średnio podoba...

bwd-x-ruf-x-hs_hero-5.jpg

 

bwd-x-ruf-x-hs_hero-2.jpg

 

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wskazówki godzinowa i minutową mają jakieś dyżurne?


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy z was zastanawiali się jak wygląda na Carrera na nato. 

Zamawiając paski z CNS do mojego Seiko, do koszyka wrzuciłem też dwa nato 21mm (2$ sztuka na przecenie). 

 

Moim zdaniem nie ma źle.

DSC_1017.thumb.JPG.ef7ab821c2c195b7a5904e40d9c82909.JPG

 

DSC_1034.thumb.JPG.e2ae4af9269e86ab8fff9508314fb4fe.JPG

 

DSC_1040.thumb.JPG.ac8713e5d33d6e58c425e51db3949389.JPG 

 

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DSC_1053-01.thumb.jpeg.d84cd8cb0a93996d4c54233673cc2160.jpeg


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Totalnie mi to wcześniej umknęło, że Superdiver nie ma Sellity tylko mechanizm zaprojektowany przez Kenissi 😲

Kaliber TH30-00.

Ciekawe czy będą kolejne TH z tym mechanizmem...

tagheuer.thumb.jpg.5020a7c06f61dfa88881b8e25850686d.jpg


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również to przeoczyłem, czyli już nie tylko Tudor i Breitling, ale teraz i TH :o

Podejrzewam, że kolejne referencje będą pracować na tym mechanizmie.


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem tylko taki że ten Aquaracer kosztuje 30k PLN. 

Myślę że TH nie zostawi Sellity.

Możliwe że będą jak Oris robić dwa podobne modele tylko z innymi mechanizmami.

 

Albo zostawią jak jest teraz: zwykłe na Sellicie a linia Superdiver na TH30-00.

 

 

A ja tymczasem poranny spacer z synem po mleko do kawki 

DSC_1197.thumb.JPG.1c7393feb8a4a14e699780449745b087.JPG

 

DSC_1202.thumb.JPG.6b53411b6896fb0cf3ed4d6f32f11532.JPG


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby TAG Heuer wrócił do Calibre 16? Dziś zauważyłem nowa Carrere  CBN2A1AA.BA0643 w rozmiarze 44, właśnie z Calibre 16.


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, planuję kupić swojego pierwszego Tag Heurera, wybór padł na Aquarecera automatycznego bo na to pozwala budżet, ale w PL nie mogę znaleźć wersji na gumowym pasku - w Śliwińskim mi odpisali, ze ten typ nie trafił do naszego regionu. Zostaje zatem strona tagheurer.com - tylko mam pytanie bo niby przeczytałem regulaminy i piszą, ze biorą na klatę wszystkie koszta podatkowe - ale czy ktoś z użytkowników tutaj miał okazję stamtąd kupować i czy płacił ekstra w PL VAT i cło? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Majkel_1982 napisał(-a):

Witam, planuję kupić swojego pierwszego Tag Heurera, wybór padł na Aquarecera automatycznego bo na to pozwala budżet, ale w PL nie mogę znaleźć wersji na gumowym pasku - w Śliwińskim mi odpisali, ze ten typ nie trafił do naszego regionu. Zostaje zatem strona tagheurer.com - tylko mam pytanie bo niby przeczytałem regulaminy i piszą, ze biorą na klatę wszystkie koszta podatkowe - ale czy ktoś z użytkowników tutaj miał okazję stamtąd kupować i czy płacił ekstra w PL VAT i cło? 

Ja bym poszukał na chrono24, jest kilka propozycji u polskich sprzedawców, jest w Niemczech, około 600€ taniej niż w TAG-u. Jeśli zdecydujesz się na zakup od TAG-a, to cena zawiera już wszystkie cła i podatki.


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Teufel26 napisał(-a):

Ja bym poszukał na chrono24, jest kilka propozycji u polskich sprzedawców, jest w Niemczech, około 600€ taniej niż w TAG-u. Jeśli zdecydujesz się na zakup od TAG-a, to cena zawiera już wszystkie cła i podatki.

Dzięki za pomoc. A nie wiesz ile idzie przesyłka z Tag'a i czy jest dobrze zabezlieczona? 

Z chrono24 chyba na razie się nie zdecyduje, też na tym forum czytałem i dobre i złe opinie o nich. Chyba wolę na pewniaka postawić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Majkel_1982 napisał(-a):

Dzięki za pomoc. A nie wiesz ile idzie przesyłka z Tag'a i czy jest dobrze zabezlieczona? 

Z chrono24 chyba na razie się nie zdecyduje, też na tym forum czytałem i dobre i złe opinie o nich. Chyba wolę na pewniaka postawić. 

Ja kupuje tylko u AD, więc trudno powiedzieć. Jeśli kupujesz bezpośrednio od TAG-a, sadze ze możesz być pewny jakości, a co za tym idzie, szybka i dobrze zabezpieczona przesyłka.


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, jak się długo ostanie. 😉


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Muzzy napisał(-a):

16B9A83E-72F3-4F17-91AB-E122D66DCB7E.jpeg

Pierwsza klasa zestaw. Moto to wiem, a Autavia też od Maćka? :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Muzzy napisał(-a):

Autavie to Maciek chciał przechwycić ode mnie :) 

Biała była za świecąca, ta jest świetna 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.