Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Czarek03 napisał(-a):

A jak jest z dokładnością chodu na kalibrze nr 16? Czy lepiej dołożyć do kalibru 02? Podobają mi się carrery chrono i chciałbym sobie taką sprawić .

Moja robiła około +2 sekundy. Ja byłem bardzo zadowolony z Calibre 16.


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Cash napisał(-a):

02 ponoć lepiej się spisuje, bo dopieszczony przez Taga. Z 16 różnie bywa, miałem kilkanaście spotkań z Valjoux, bywało różnie. Natomiast 1887, chodzi jak ta lala ;)

 

A na mechanizmie 1887 można jeszcze gdzie kupić nowy , w salonie w Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, bober5264 napisał(-a):

Imo z poprzednimi indeksami bylby super, a teraz jest jak jest

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
 

Lepiej bym tego nie ujął.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Cash napisał(-a):

Bu!!! Wreszcie w rodzinie 😅

5DACAE03-FD22-4587-88B5-7A5532620320.jpeg

Gratuluję. 

 

Dobra zmiana jest dobra.  

2 godziny temu, Cash napisał(-a):

Pierwszą miłością była Carrera 1887 ...

 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, souls_hunter napisał(-a):

Na pociąg się nie spóźnisz, luzik. ...

W Polsce nie ma szans spóźnić się na pociąg. :( Chyba, że dni pomylisz.  One jeżdżą wg własnego widzimisię.  :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, tommly napisał(-a):

Nadal twierdzę, że Carrera wygląda jak milion $$$ i jest ciekawszym zegarkiem od Moona 😝

 

IMG_8848r.jpg

Tu masz bezpośrednie porównanie. Foto @sanik😉

IMG_20230120_103134.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, tommly napisał(-a):

Nadal twierdzę, że Carrera wygląda jak milion $$$ i jest ciekawszym zegarkiem od Moona 😝

To w czym rzecz, że nie jest obiektem uwielbienia i pożądania? 😀

Już bardziej Autavia, czy Monaco mają to coś więcej 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, sanik napisał(-a):

To w czym rzecz, że nie jest obiektem uwielbienia i pożądania? 😀

W gabarytach? 🤔

 

3 godziny temu, tommly napisał(-a):

Nadal twierdzę, że Carrera wygląda jak milion $$$ i jest ciekawszym zegarkiem od Moona 😝

Mocne slowa... 😬

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, tommly napisał(-a):

Nadal twierdzę, że Carrera wygląda jak milion $$$ i jest ciekawszym zegarkiem od Moona 😝

 

Ale czy wygodniejszym? 🤔


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Tu masz bezpośrednie porównanie. Foto @sanik😉

 

Mariusz, ale ja mam porównanie :D Sam popełniłem takie foto.

DSC00892.thumb.JPG.4dc7636cef287a1e52315a86d083fa2d.JPG

 

1 godzinę temu, artme napisał(-a):

W gabarytach? 🤔

 

Godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Ale czy wygodniejszym? 🤔

I tu jest chyba trochę pies pogrzebany, nie tyle chodzi o wygodę, co o grubość. Na pewno Moon jest smuklejszy (niższy) od Taga, ale dyskomfortu też jakiegoś nie odczuwam. Koszul na co dzień nie noszę, więc nie mam problemu z chowaniem zegarka pod mankiet.

 

Godzinę temu, Dajve4 napisał(-a):

Ja jednak wybrałbym Moona. TAG zbyt kanciasty, zbyt krzykliwy. 

Najlepiej mieć oba 😝

3 godziny temu, sanik napisał(-a):

To w czym rzecz, że nie jest obiektem uwielbienia i pożądania? 😀

Już bardziej Autavia, czy Monaco mają to coś więcej 😜

Monaco jakoś na mnie szału nie zrobiło (no może poza wersją Gulf), a Autavia hmmm, jest ładna, bardziej stonowana od Carrery, ale bliżej jej do Moona i by się gryzły. Jako jedyny zegar z kolei wolałbym Moona od Autavii.

A z dwójki Moon/Carrera nie potrafię wybrać. No chyba, że Tag się sprzeda :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, tommly napisał(-a):

Nadal twierdzę, że Carrera wygląda jak milion $$$ i jest ciekawszym zegarkiem od Moona 😝

 

IMG_8848r.jpg

Dużo. 

 

8 godzin temu, sanik napisał(-a):

To w czym rzecz, że nie jest obiektem uwielbienia i pożądania? 😀

... 

Owczy pęd i bełkot marketerów. 

 

4 godziny temu, tommly napisał(-a):

A z dwójki Moon/Carrera nie potrafię wybrać. No chyba, że Tag się sprzeda :D

To jest przecież proste.  Bardzo proste. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 2 zegarki, to wg mnie 2 rozne swiaty. Kazdy ma swoj, ale jakze inny charakter. Jesli zalozybym ta Carrere, to widzialbym sie w tego typu samochodzie co zdjecie nr 1, a jesli moona, to w nr 2 😊

 

Nr 1

Screenshot 2023-01-21 at 19.57.53.png

 

Nr 2

No-Time-to-Die-Aston-Martin-DB5-scaled.thumb.jpeg.52dec35e0151a94ea2df8c53b82273c8.jpeg

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, artme napisał(-a):

Te 2 zegarki, to wg mnie 2 rozne swiaty. Kazdy ma swoj, ale jakze inny charakter. Jesli zalozybym ta Carrere, to widzialbym sie w tego typu samochodzie co zdjecie nr 1, a jesli moona, to w nr 2 😊

 

Nr 1

Screenshot 2023-01-21 at 19.57.53.png

 

Nr 2

No-Time-to-Die-Aston-Martin-DB5-scaled.thumb.jpeg.52dec35e0151a94ea2df8c53b82273c8.jpeg

Piękne porównanie 👍👏👏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć raz od dłuższego czasu coś innego niż ciagle Carrery i Aquaracery. Mały minus za 2 szóstki na tarczy 😜 ale i tak jest fajny. 


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, Tym bardziej, że F1 to mój pierwszy Tag  a w tym modelu kolor tarczy jest po prostu spektakularny.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Czy kojarzycie może jaka była najniższa cena do zdobycia za TAG Heuer-a Day Datę np. w 2015 r dokładnie za tego:

 

180d6b5e42004c75d969166be882a2f5.jpg

Edytowane przez Andrzej248

Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

 

Szybkie pytanie, chcę zmniejszyć bransoletę w TAG Heuer Day Date i z obu stron bransolety szerokość pinów jest taka sama. Czy ktoś kto skracał bransoletę w tym zegarku, może mi podpowiedzieć z której strony powinienem zacząć wypychać pin w bransolecie ???


Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Andrzej248 napisał(-a):

Witam 

 

Szybkie pytanie, chcę zmniejszyć bransoletę w TAG Heuer Day Date i z obu stron bransolety szerokość pinów jest taka sama. Czy ktoś kto skracał bransoletę w tym zegarku, może mi podpowiedzieć z której strony powinienem zacząć wypychać pin w bransolecie ???

Z tego co pamiętam, to nie ma znaczenia, w jedną i w drugą stronę idzie tak samo, na środku są tulejki.

Podobnie to wygląda jak tutaj:

 

Choć patrząc, jak koleś obchodzi się z tym zegarkiem, to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera :D

 

I kolejny filmik:

 

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony jest tak i podobnie z drugiej 

 

20230215_214533.jpg

20230215_214550.jpg


Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.