Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Recommended Posts

plus zdrowy rozsądek :)

A sprawdzałeś ofertę „hirsch”, sądzę ze tu można powiedzieć o ciekawym designie w rozsądnej cenie

No to teraz ja tak mam. Ciekawe na jak długo... smile.png

Edited by Grygos

Ładny, nie ?

Tez mi chodził po głowie...

Ale ostatecznie I'm blue :)

Edited by tombla

A może taki ...........

A to czasem nie jest ten hirsch co pęka?

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Ładne te TAGi :wub:

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Więc krótko szukam paska dla tego "jegomościa". (typ rally i kroko - wszelkie zwierzęce motywy odpada)

Kolor i właśnie jaki ? Może ktoś ma zdjęcia na pasku koniecznie skóra. Z góry dzięki za wszelkie propozycje.

mój na takim... od Pattini.

Ładny, nie ?

najładniejszy! pytanko mam: czy bransolety z nowszych referencji AR pasują do tej? Swojego czasu chciałem to sprawdzić w jednym z trójmiejskich salonów ale odmówiono mi takowej próby...

post-102723-0-33168900-1584897926_thumb.jpeg

insta

Fajny przez pińć minut, góra miesiąc - trzy. Pokazał się tutaj, były ochy i achy a potem pyk i znik.tongue.png

Prawda. Ludzie ją lubią, łakną jej są nawet gotowi oddać za nią życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Fajny przez pińć minut, góra miesiąc - trzy. Pokazał się tutaj, były ochy i achy a potem pyk i znik.tongue.png

Zegarek jak zegarek,  box fajny :D.

Zegarek jak zegarek,  box fajny biggrin.png.

dla kota albo psa w sam raz

Prawda. Ludzie ją lubią, łakną jej są nawet gotowi oddać za nią życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

dla kota albo psa w sam raz

Dla chomika, bo taki sie zmiesci :lol:. Cos innego niż  standardowe pudła w tysiącach szt

Może nie każdy zauważy temat podpięty na górze forum, więc pozwolę sobie na prywatę i zamieszczenie linka w tym temacie.

Klub KMZiZ potrzebuję wsparcia finansowego na przyszłość. Właścicieli tych bardziej kosztownych TAGów, Heuerów i TAG Heuerów :D  (wedle Waszego uznania, które to  ;) ) zachęcam do wpłat. Fajnie gdyby to było 100 zł (oczywiście można więcej).

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/185018-o-utrzymaniu-forum-dyskusja/page-1?do=findComment&comment=2734165

To moja prywatna inicjatywa, nie działam na żadne polecenie, nie jestem związany z Zarządem, Stowarzyszeniem etc. Jeśli ktoś poczuje się moim postem oburzony, zniesmaczony etc. to proszę o wszelkie dyskusje w w/w temacie, a nie tu. Ja chcę zachęcić przede wszystkim te osoby, dla których wpłata 100 zł nie zrujnuje domowego budżetu i nie wzbudzi chęci kategorycznego i publicznego rozliczenia każdego grosza z tej kwoty. Chyba wiadomo o co chodzi   ;)

Nie chce zbyt dużego crossposta, więc ograniczę się z tą wiadomością to tematu Roleksa, Omegi, IWC, TH, Paneraia.

Jeśli jesteś "za" polub tego posta, będę wiedział ile osób udało mi się zachęcić   :)

jPSt7bF.jpg

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero