Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Recommended Posts

Tag-Heuer-Formula-1-Khaki-WAH1113.FT60251.jpg

Formula khaki, w sam raz dla szambonurka :lol: 

Nie jest to nowość, tak  jak wspomiana profesja  przemieszczająca się  z miejsca na miejsce.  :lol: 

A jak to jest z taką kopertą jak w tym khaki? To nie jest typowa koperta Formuły, dotychczas widziałem taką tylko w damskich modelach Formuły. Męskiego nie kojarzę ani jednego z taką kopertą.

Edited by fanfar19

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Ja bym powiedział, że Monaco cal.12 to nawiązanie do ikony, ale jeszcze bardziej nawiązujący do pierwowzoru i ikoniczny jest jednak ten:

73fe1d8a494fec5a473292b3c5d619b7.jpg

Dokładnie. Wersja na cal. 12 ikoną nie była i nie będzie, ale kolega napisał, że to tylko dla niego. Dla ogółu ikoną we współczesnym wydaniu jest wersja na cal. 11 z poziomymi indeksami, czerwienią na wskazówkach i przygaszoną niebieską tarczą. ❤️

Edited by memento mori

Byliśmy w pracy

7BD4D526-0901-43D8-9A15-70E76F157613.jpeg

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Carrera calibre 5 z niebieska tarcza upolowana.
Świetne edc i na pasku pod marynarkę też spoko podchodzi. Zdecydowanie ciekawszy od wersji czarnej która wcześniej miałem. Polecam :)
5e997a17c480964280a12c47e510c58d.jpg
d0015ffa38300b0838257ddc2e3d3175.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

2 godziny temu, kazik1701 napisał:

Świetne edc i na pasku pod marynarkę też spoko podchodzi. Zdecydowanie ciekawszy od wersji czarnej która wcześniej miałem. Polecam :)

Co Ci powiem to Ci powiem...

Super.

A do czerwonej nici na kierownicy idealnie. :)

Gratki

9 godzin temu, jimmibaton napisał:

Wakacyjnie emoji4.png

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Rewelacyjnie :)

Jak dla mnie suuuuper!! Piękna jest ta nowa Carrera. Jedyne co mi się nie podoba to ten napis na godzinie 6 o rezerwie mechanizmu.

Muszę pochwalić się moim pierwszym TAGiem. Dziś rano wpadł w moje ręce.  

Pierwsze wrażenia - no faaajny, fajny...

fLvp5cw.jpg

47CuZqV.jpg

8u2PL6V.jpg

It's not a hobby, it's a sickness.

Piękna jest ta nowa Carrera, według mnie bardzo słuszny rozmiar 44mm, ciekawa luma. Podoba mi się błękit Tag’a.

Nie mniej jednak, mi nadal wiele radości sprawia poprzedni design.

2d618cfaad01bb474f637f95868d6593.plist&key=a0e355093f673e89c5d2fdbd98d5a0c9288caed3ee8ca7717f1f387a6f521c3a

W dniu 24.06.2020 o 16:21, fanfar19 napisał:

No ja niestety nie mogę powiedzieć abym był zadowolony z ich usług. Delikatnie rzecz ujmując.

Sprzedałem swoje Monaco kumplowi. Wpadł na "genialny" pomysł, że oda go do serwisu. :( Tym serwisem był oczywiście TRUFEY.

Rok jak nie dłużej trzymali to Monaco. Poważnie.

W dniu 1.07.2020 o 11:16, kazik1701 napisał:

...

3 godziny temu, MichTheOne napisał:

...

Gratuluję nowości.

Edited by Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Ciekawe czy Tag całkowicie rezygnuje z mechanizmów Sellity na rzecz własnych Heuer'ów...

BTW - ktoś kojarzy jaka jest różnica między Heuer 01 a 02 oprócz rezerwy chodu?

Pierwsze wrażenia - no faaajny, fajny...

fLvp5cw.jpg&key=a57181948c6a7f1d638689dd7a7381d86b23aac3f0d83cbf02448c94cfabc1cb

47CuZqV.jpg&key=b3031c838ce085d6714164e69cea7c36427b0d22ca6415ff9291411ddeab0523

8u2PL6V.jpg&key=81592de85d121fa68352fca1a9517d33f8bd0fea8e701b690586a2acb50127d5

Gratuluje nowego nabytku, niech się dobrze nosi
Jaki to rozmiar?

Witam ,bardzo się ciesze , że trafiłem na to forum , kilka dni już serfuję i jestem zachwycony :)jestem świeży tutaj jeśli już takie pytanie było to sorki odeślijcie mnie pod właściwy adres :)   mam prośbę do szacownych kolegów , przymierzam się do zakupu Tag Heuer autavia calibre 5 COSC Chrono. ref. WBE5191.FC8276 . Mam następujące pytania :

1. Czy ktoś z klubowiczów posiada taki zegarek i chciałby podzielić się wrażeniami z użytkowania ?

2. Jestem z Górnego Śląska , bardzo trudno jest dorwać gdzieś ten zegarek aby go pomacać , czy wiecie gdzie jest to możliwe ? nie koniecznie w moim regionie ,może być gdzieś w Polsce

3. Pytanie do miłośników marki i znawców mechanizmów : jakie minusy ma ten zegarek, które się Wam nasuwają ? (nie chodzi mi o kwestie indywidualnego gustu) bardziej zależy mi na kwestiach trudności serwisu, jakości materiałów, stosunku jakość/cena it.

4. I ogólne pytanie, podoba mi się wersja z koperta z brązu , nigdy takowej nie miałem , uczulony prawdopodobnie nie jestem :) ale jak sprawdzić czy to będzie zostawiało ten charakterystyczny zielonkawy nalot na skórze? czy może jest to pewne , że nalot będzie zawsze bo taki już urok brązu? 

z góry dzięki i pozdrawiam

Tag_Heuer_Autavia_Calibre_5_COSC_Chronometer_Bronze_54209974.jpg