Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Recommended Posts

A jak nosicie bransoletę, luźno, czy raczej ciasno? Już się przyzwyczaiłem, że zegarek zsuwa mi się na nadgarstek, ale czy tak wypada go nosić? Pamiętam, jak pewien znany warszawski zegarmistrz, aż się kiedyś zagotował na wspomnienie ludzi, którzy naszą zegarki w ten sposoby, za kostką :)

żeby nie było nudno

IMG_0825.jpeg

Edited by dewey

Nie za luźno nie za ciasno. Teraz na koniec dnia mogę włożyć (z lekkim oporem) małego yyy tzn mały palec pod zapięcie. Co za temat 9a91e928758606589d260b0f317cd5d1.jpg

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

A ja noszę ciasno, właśnie żeby się nie zsuwał.

Przez jakiś czas nosiłem zegarki z dużym luzem, tak że majtały się trochę wokół nadgarstka. Spróbowałem jednak inaczej - żeby trzymał się sztywno "za kostką". I jest niebo a ziemia w komforcie i prezencji. Polecam choćby spróbować .

VBWz2b1.jpg

Edited by MichTheOne

It's not a hobby, it's a sickness.

Dla mnie idealnie jest jak z rana wloże mały palec :) pod zapiecie :) :) Lekki luz :)

Ja wolę mieć odrobine luzu jednak na tyle dopasowany, aby pozostawał na miejscu.
Obawiałem się braku mikroregulacji, jednak moja Carrera leży idealnie
Też jestem zdania, że zegarek nie powinien luźno latać po całym nadgarstku, powinien być zawsze na swoim miejscu

Gratuluje wszystkim nowych nabytków.

W dniu 25.07.2020 o 07:15, tombla napisał:

Dla mnie idealnie jest jak z rana wloże mały palec :) pod zapiecie :) :) Lekki luz :)

Podobnie jest u mnie.

Tylko obecnie nie mam nic na kajdanie. :(

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Wiele zależy od ręki. Jak u mnie,  zdejmując kolejno ogniwa  w AR było za ciasno  wiec musiałem jedno znów dodac, a wtedy był luz. Na gumie z  płynną regulacją  motylka nosiło mi się wygodniej. 

W innych markach bransoleta ma mikroregulacje, ale za to  ori motylek nie jest regulowany i  tylko  dostosowany  pod pasek z dziurkami .

Mam pytanie dotyczące serwisu. Po jakim czasie powinienem go zrobić i z jakim kosztem będzie się to wiązało?

Przy okazji, z wczorajszego spaceru. 

IMG_0840.jpeg

Bardzo sportowa sylwetka. Jestem na Tag.

Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Oj jak dla mnie kiepski wypust nie podoba mi się dwukolorowy bezel, a guma która ma imitować skórę jest masakryczna. Wyglada na to, że TAG z tymi nowymi AR celuje w gusta młodzieży

Godzinę temu, proki1971 napisał:

Już chyba nie wiedza co maja zaproponować :(

Na to wygląda. A mają tyle modeli, które mogliby reaktywować z nowymi mechanizmami lub z lekko zmienionym/ uwspółcześnionym wzornictwem.

Prawda. Ludzie ją lubią, łakną jej są nawet gotowi oddać za nią życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

W dniu 21.07.2020 o 15:32, Lotus napisał:

Jeśli kupujesz z intencją odsprzedaży i minimalizacji strat, to musisz dobrze kupić i to na wtórnym.

Jeszcze parę tygodni temu były w Kruku z 30% rabatem , bez łaski.

LVMH jest właścicielem TH  jak  również  innych luksusowych  marek w tym ubran wiec moze z tego typu AR planują wiekszy projekt.  

22 godziny temu, pepepatryk napisał:

Oj jak dla mnie kiepski wypust emoji20.png nie podoba mi się dwukolorowy bezel, a guma która ma imitować skórę jest masakryczna. Wyglada na to, że TAG z tymi nowymi AR celuje w gusta młodzieżyemoji4.png

18 godzin temu, proki1971 napisał:

Już chyba nie wiedza co maja zaproponować :(

17 godzin temu, rmickey napisał:

Takie "odpustowe" te AR 👎

nic dodać, nic ująć... 🤢

Dla mnie ok. Za dużo jest robionych na jedno kopyto bezeli czy brans. Niech próbują , tylko wtedy coś ciekawego wyjdzie. 

Najważniejsze że nie eksperymentują z kopertami i wszystko siedzi w 41 lub 43 gdzie 41 można nazwać perfekt w ich wydaniu. 

Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

W dniu 26.07.2020 o 19:16, dewey napisał:

Mam pytanie dotyczące serwisu. Po jakim czasie powinienem go zrobić i z jakim kosztem będzie się to wiązało?

Przy okazji, z wczorajszego spaceru. 

IMG_0840.jpegCo 3-5 lat.

Formula 1? Connected? Nie , to kolejna, nowa limitka  we współpracy z japońskim projektantem min streetwearu... hmm jestem za stary na sneakersy i hoodie pewnie dlatego nie jestem zachwycony 😞

C3A8F993-71F1-4CB3-8F57-ACCFBA47CCF9.jpeg