Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, krisu2 napisał:

Jedna z ładniejszych Formuł1!

W moim guście 


No właśnie jak zobaczyłem go na zdjęciach to powiedziałem sobie "będzie mój" no i jest tydzień później. Zastanawiam się tylko co zrobić ze wskazówką sekundnika trafiającą idealnie między indeksy. Niby pierdoła ale jednak, choć z drugiej strony pewnie to oleję bo jak ktoś tutaj na forum mi napisał mądrze, nie grzebać jak działa.

Tak czy inaczej w zegarku się natychmiastowo zakochałem po założeniu na nadgarstek, ma u mnie dożywocie. Jedyny minus - zapięcie bransolety, z chęcią bym wymienił na coś innego co nie sprawia wrażenia, że zaraz się rozpadnie ale wybaczam.

Edytowane przez MJRegul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety tak to już z kwarcami jest. Jedyne wyjście to zdjęcie i przestawienie wskazówki. Ale to przypuszczam że nie wchodzi w grę.

Ja mam to szczęście że wzrok już nie ten i na małej subtarczy nie zauważam czy trafia idealnie czy nie. Za to nie kupuję kwarców z dużym sekundnikiem, tylko chrono wchodzi w grę z tego właśnie powodu.

Przyzwyczaisz się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Joogi napisał:

Nowy nabytek i wielki powrót do Taga emoji106.pngemoji106.pngemoji106.png1573a145be246b57dffe107ee23c46b6.jpg
9c57dd6d771a08ce7ef2a0f689ed96de.jpg
93714fe1765922df85f6438a017a1400.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Szkoda tylko, że Tag nie zrobił jakiegoś fajnego, małego etui. Takiego do kieszeni.

Ja wykorzystałem takie małe okrągłe po jakiś słuchawkach, no ale to nie to co „oryginał”.😡

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zrobił ? Ja mam Mieści się idealnie do teczki 7a208445174f58927a3f07c3870f85bf.jpg
711c20a5e17500a91ae0e45dc657235a.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, krisu2 napisał:

No niestety tak to już z kwarcami jest. Jedyne wyjście to zdjęcie i przestawienie wskazówki. Ale to przypuszczam że nie wchodzi w grę.

Ja mam to szczęście że wzrok już nie ten i na małej subtarczy nie zauważam czy trafia idealnie czy nie. Za to nie kupuję kwarców z dużym sekundnikiem, tylko chrono wchodzi w grę z tego właśnie powodu.

Przyzwyczaisz się.


Ja mam oczy bardzo dobre niestety ALE tak trzymam go właśnie na nadgarstku i właśnie przez to, że to mikroskopijny sekundnik to jakoś mi to nie przeszkadza. Tak więc można powiedzieć, że sie już przyzwyczaiłem. 
Teraz polowanie na jakiegoś TAGa kwarca z lat 80' lub 90' a później automat, pewnie jakiś Aquaracer. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz Formułę, jako drugi kwarc poszukaj professionala (mam i jakoś mi nawet przez myśl nie przeszło jeszcze źeby go sprzedać, inne się zmieniają a ten ciągle w moich rękach) a jako automat szukałbym wtedy carrery. I masz ładną kolekcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.10.2020 o 16:39, Joogi napisał:

Jak nie zrobił ? Ja mam emoji106.png Mieści się idealnie do teczki emoji106.pngemoji106.png7a208445174f58927a3f07c3870f85bf.jpg
711c20a5e17500a91ae0e45dc657235a.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Takie to i ja mam, oczywiście.

Mi chodziło o takie do kieszeni, na podmiankę. Teczkę to ja do szkoły nosiłem, no i może trochę potem też, ale to było dawno, teraz nie muszę😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.10.2020 o 20:41, lukebor napisał:

Kolejne limitki:

Szkoda, że dali oznaczenie 60 w dolnym totalizatorze.  :(

W dniu 16.10.2020 o 09:35, michail85 napisał:

Nowy nabytek :))

Fajna bakteria. 

23 godziny temu, blut napisał:

Odkryty na nowo.

Zamek czy Carrera  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carrera🍺ale zamek też fajny.

Godzinę pokazuje😍ale jak dokładnie to teraz nie wiem😎

Dwa lata temu jak pamiętam to Toolwatch pokazywał coś koło 2s.

Dzisiaj trochę pada

F98C0D91-92D7-4711-BABE-EF709A45451B.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

a ja jedno pytanie mam, bardziej techniczne - po czym poznać ze selitta w aquaracerze jest nakręcona na maksa? Tzn chciałem dziś ja tak nakręcić. Odkręcam koronkę, jest w pozycji do nakręcania i kręcę i kręcę i kręcę i tak w sumie jakies 5 minut i ona się cały czas kręci tak samo;) nie usłyszałem żadnego innego dźwięku, korona kręci się cały czas z takim samym bardzo delikatnym oporem. 
Jakies wskazówki?:) dzieki:)

D715E7EE-447D-4FCA-B6F5-2D1CDBF0D587.jpeg


L4.720.2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, krisu2 napisał:

Tutaj też zapytam: zna ktoś może tego sprzedawcę? A może to ktoś od nas?

Po zdjęciach nic nie wzbudza wątpliwości, ale wiadomo że zdjęcia można łatwo pozyskać. 

https://allegrolokalnie.pl/oferta/tag-heuer-grand-carrera-calibre-6-piekny-zegarek

Wystarczy troszkę poszperać w necie i na FB, numer telefonu i mail się zgadzają, należą do tej samej osoby, więc raczej ogłoszenia są prawdziwe i zegarki też.

Ale nie miałem przyjemności handlować z tym sprzedawcą.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, takie metody szpiegowskie są mi obce, albo inaczej mówiąc nie jestem w tym temacie dobrym zawodnikiem 😉

Ten cały Facebook to dla mnie nadal czarna magia, choć konto posiadam to nie można powiedzieć abym się swobodnie poruszał. Tak wiec dziękuję Ci bardzo za informację i okazaną pomoc. Pozostaje mi w takim razie jeszcze o parę kwestii sprzedającego wypytać i mam nadzieję dokonać transakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, krisu2 napisał:

Cóż, takie metody szpiegowskie są mi obce, albo inaczej mówiąc nie jestem w tym temacie dobrym zawodnikiem 😉

Ten cały Facebook to dla mnie nadal czarna magia, choć konto posiadam to nie można powiedzieć abym się swobodnie poruszał. Tak wiec dziękuję Ci bardzo za informację i okazaną pomoc. Pozostaje mi w takim razie jeszcze o parę kwestii sprzedającego wypytać i mam nadzieję dokonać transakcji.

Mam nadzieję, że się uda, trzymam kciuki 👍


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

 

7k0LFI8.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam akces😁

 

 

DSC_0515.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.