Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kacy

Najlepszy optyk w Warszawie

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy Warszawiacy, gdzie macie najlepszego optyka? :)

 

 

Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk


Kacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Optyka, czy optometrę?

Chcesz dobrać oprawki, czy zbadać wzrok?

Edytowane przez Piotr Smoliński

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszy jest zakład rodzinny Optyk S.M.Kumoń. Firma rodzinna z tradycjami znajdująca się na starym mieście w Warszawie.

 

Okulary robię u nich od 22 lat i zawsze jestem zadowolony.

 

http://www.optykkumon.pl/optyk-kumon/

 

Fajny klimat i oczywiście zakup wspiera firmę rodzinną, a nie wielką zagraniczną korporację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy Warszawiacy, gdzie macie najlepszego optyka? :)

 

 

Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk

 

 

Najlepsi optycy to górale


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Optyka, czy optometrę?

Piotrze , optometrystę jeśli już ;)

 

A odpowiadając na pytanie w temacie to jeden z bardziej znanych , renomowanych warszawskich optyków to p. Grzegorz Trzaska z pl.Wilsona

http://optyktrzaska.pl/

 

polecana wyżej firma Państwa Kumoń jak najbardziej też :)

Edytowane przez Drake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli optometrę/ optometrystę, to polecam Pana Marka Ożoga aleja Wyzwolenia przy Placu Zbawiciela. Duża wiedza i dobry sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli optometrę/ optometrystę, to polecam Pana Marka Ożoga aleja Wyzwolenia przy Placu Zbawiciela. Duża wiedza i dobry sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli optometrę/ optometrystę, to polecam Pana Marka Ożoga aleja Wyzwolenia przy Placu Zbawiciela. Duża wiedza i dobry sprzęt.

Pan Marek niestety nie żyje :( Zmarł 27 grudnia po długiej walce z chorobą .

Edytowane przez Drake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, nie wiedziałem. Okulary noszę od pół wieku i zawsze korzystałem z umiejętności Pana Marka, a wcześniej Jego ojca.

Duża przykrość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam www.4eyes.pl konkretnie salon na Kondratowicza 45 i Pana Dominika. Ja i moja rodzina robimy okulary oraz korzystamy z usług okulistów w ww. miejscu od kilkunastu lat.

Profesjonalizm, szczere doradztwo, wiedza i cierpliwość składają się na zaufanie którym darzę to miejsce. Także szczerze i z czystym sumieniem polecam.

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam www.4eyes.pl konkretnie salon na Kondratowicza 45

Potwierdzam. Ja co prawda nie mam ogromnego doświadczenia z optykami, bo byłem ledwie u kilku w swoim życiu, ale na Kondratowicza obsługa przemiła, potrafią doradzić, nie wciskają na siłę droższych oprawek, naprawdę godny polecenia salon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak nawiasem mówiąc miałem do czynienia z wieloma optykami (nie w Warszawie) i poziom tego niełatwego zawodu jest w Polsce żenujący. 3/4 optyków nie wie, jak soczewka ma być ustawiona względem oka, a spróbuj człowieku porozmawiać o liczbie abbego, aberacjach chromatycznych, dyspersji, dystorsji, asferyczności, itd. Dobór soczewek to naprawdę nie jest łatwa sprawa, większość optyków doradzić nie potrafi, a do wstawienia biorą tylko rozstaw źrenic. A jak ktoś preferuje bezramkowe okulary z włąsnym kształtem szkiełek i do tego soczewki AS - powodzenia, że ktoś to dobrze zrobi.

Edytowane przez tomekr89

Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za odpowiedzi :) Trochę zwlekałem z odpowiedzią, ale czekałem aż trochę się tego uzbiera.

 

Pozdrawiam

 

 

Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk


Kacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przepraszam za odkopywanie, ale nie chciałem nowego zakładać.

 
Dziesiątki wizyt u okulistów i optyków, niby "najlepszych w mieście", i nadal nie mam dobrze dobranych okularów, za to mam tysiące straconych złotych. Dopiero pół roku temu dowiedziałem się o "optometryce", ale długie poszukiwania w internecie wykazały tylko jednego sprawdzonego optometrystę w Warszawie, który niestety nie żyje. Reszta to polecenia znajomych, albo autoreklamy. Proszę więc was o pomoc.
 
Ostatnie okulary, które mi przepisano (oko lewe: V: 0,6 cc -0.50 sph/-2.25 cyl 0 oś =1.00 , oko prawe: -3) sprawiają, że mózg mi się wyłącza. Prawe oko mam około -10, od urodzenia. Próbowałem się do nich przyzwyczaić, miesiąc ponad, ale nadal - mimo, że widzę w nich dobrze, to nie moge się na niczym dłużej skupić, po chwili zaczynam się jakby "wpatrywać", niby patrze, ale nie widzę i nie wiem co się dzieje... trudno mi te uczucie opisać, ale nie jest to wcale żadne "kręcenie w głowie". Myślę, że są za mocne, ale nie jestem pewien, nie nosiłem wcześniej okularów.
 
Miałem ostatnio zbadany wzrok przez okulistkę, która zaleciła, by dać tylko na lewe oko (te lepsze) szkło do okularów, natomiast na prawe zerówkę, i nosić na nim soczewkę kontaktową. Optyk natomiast, podczas wyboru okularów dał mi 4 czy 5 szkieł, we wszystkich widziałem dobrze, w ostatnich wydawało mi się, że kontrast jest największy i najbardziej ostro widzę, jednak po dłuższym czasie okazało się, że nie jestem w stanie ich nosić. Do tego drugie szkło, prawe (oko na którym mam około -10) zamontował -3. Żebym troche lepiej widział, a zarazem żeby nie było zbyt dużej różnicy między grubością dwóch szkieł, co mogłoby doprowadzić do przechylania się okularów. 
 
Polećcie mi proszę kogoś, optometrystę, który w końcu pozwoli mi widzieć normalnie, w Warszawie, nie mam już chęci ani pieniędzy, żeby znów płacić 300zł za wizytę (+400 za okulary) ludziom, którzy nie są mi w stanie pomóc....
 
Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My Miłośnicy mechanizmów zegarkowych stawiamy na precyzję i dokładność. Właśnie to spodobało mi się w panu optyku z salonu Modne Okulary z Pragi blisko redakcji super expresu, przy pętli autobusowej Witolin.

Pan z moich starych okularów odczytał moce oraz przeprowadził, krótki wywiad odnośnie mojego dotychczasowego widzenia.
Byłem przekonany, że będzie powielał te moce tak jak to u poprzednich optyków, ale nie.
Pan optyk przeprowadził mi zupełnie nowe badanie komputerowe i dobierał szkiełka z takiej walizki. Zmienił zupełnie moce z cylindrami co u mnie nie jest łatwe. Jak założyłem nowe okulary to byłem zaskoczony jak dobrze widzę. Śmiało mogę powiedzieć, że to są najlepiej wykonane okulary jakie miałem. A noszę już od 20lat. Ceny też są dobre. Opraw jest tyle, że można dobrać na każdą kieszeń. Bardzo polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem zdania.ze warto jest zainwestować w coś porzadnego chociaż sam od kiedy przerzuciłem się na soczewki to nie wiem czy wrócę do okularówSoczewki są dla mnie o wiele wygodniejsze. Kiedyś sądziłem,ze nie mogę nosić soczewek poniewaz mam astygmatyzm. Jednak teraz widzęże tak naprawdę jest to kwestia wyboru odpowiednich soczewek Na astygmatyzm kupuje się soczewki toryczne. Sa wprawdzie trochę droższe ale za to jakość życia się poprawia.

https://www.mojepierwszesoczewki.pl/co-to-jest-astygmatyzm-objawy-i-leczenie/

W przypadku soczewek również warto jest wybrać się do optyka. Tak aby specjalista dobrał Wam moc i zakrzywienie . 

Edytowane przez arbito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

W przypadku soczewek również warto jest wybrać się do optyka. Tak aby specjalista dobrał Wam moc i zakrzywienie . 

 

To ,,zakrzywienie'' fachowo nazywa się promień krzywizny rogówki ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopie trochę nie w temacie.

Czy kupowaliscie oprawki na stronie www.optopro.pl?

 

Upadate.

Kupiłem oprawki, wszystko w porządku. Bardzo sprawna i kompetentna obsługa, a cena jeszcze lepsza. Moge polecić sklep.

 

A w kwestii meritum tematu - byłem na badaniu u Pana Grzegorza Lewickiego "Dobry Optometrysta" na Widok 10 w Warszawie i także polecam tego Pana. Chyba pierwszy raz miałem wykonane tak dokładne i szczegółowe badanie wzroku.

Edytowane przez Diego04

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.