Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Cześć,

Koledzy mam prośbę o pomoc. Wpadł mi w ręce ledowy zegarek MBO. Ciężko mi cokolwiek o nim powiedzieć, moduł wygląda dosyć badziewnie i teraz zachodzi pytanie czy uda się go uruchomić. Nie mam pojęcia jakie baterie będą dobre, macie pomysł jak je właściwe dobrać? Załączam zdjęcia i proszę o pomoc.

post-67380-0-87260200-1426254762_thumb.jpgpost-67380-0-61727000-1426254763_thumb.jpg

wow

koledzy znalazłem na smietniku silnik.

Czy to ma wtrsyki 216 tki?

Jets dwumasa?

38a-3.jpg

Edited by Lawnowerman

wow

koledzy znalazłem na smietniku silnik.

Czy to ma wtrsyki 216 tki?

Jets dwumasa?

38a-3.jpg

Nie ma wtrysków, bo to jest benzynowy, górnozaworowy silnik Chevroleta, pierwotnie w nadwoziu, najprawdopodobniej Independence (kształt ściany grodziowej), z gaźnikiem górnossącym. :P Albo inny ch...

Edited by kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By niemiach
      Cześć, na wstępie dodam, że przeszukałem całkiem sporo internetu i nie znalazłem odpowiedzi. Po wymianie baterii w moim G-shocku GG-1000 i resecie AC zegarek nie działa. Zamiast tego wyświetla komunikat "FULL". Przyciski nie działają, wskazówki nie chodzą. W momencie gdy stykam pin AC z metalową obudową (-) "FULL" ginie, po czym pojawia się z powrotem.  Już raz wymieniałem baterie i nie było najmniejszego problemu. Próbowałem różnych baterii jednak rezultat jest dalej ten sam. Liczę na waszą pomoc  

• By grzegorzg
      Hej,

Szukam namiarów na zegarmistrza w Szczecinie, który wymieni mi baterię w zegarku Orient (takim: https://zegarownia.pl/zegarek-meski-orient-day-date-fug17002b3).
      Szukałem serwisu zegarków Orient, ale żadnego nie znalazłem .

W moim poprzednim zegarku kiedyś z lenistwa wymieniłem baterię u przypadkowego zegarmistrza i to był koniec zegarka (przekręcona śrubka, zwarcia), więc boję
      się pójść do pierwszego z brzegu.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

-- 
      Grzegorz

• By animation.dude
      Witam 

Szczerze mówiąc nie widziałem gdzie umieśić temat, tak więc postanowiłem zrobić to tu... to tak żeby się w razie czego wytłumaczyć
      Ok do rzeczy

Ostatnio nabyłem Gi- szok'a  ( dokładna nazwa jak w temacie) i zauważyłem że wyświetlacz z frontu słabo pokazuje godzinę ale już pod lekkim kąta jest ok .

I teraz moje pytanie czy tak ma być? 

Poniżej zdjęcia dajcie znać co o tym sądzicie

Jak już zdążyliście zauważyć jestem totalnym laikiem, także bez napinki proszę Liczę na bardziej doświadczonych kolegów/koleżanki

• By jg785
      https://gadzetomania.pl/60444,hp-01-smartwatch-kalkulator

Artykuł o zegarku z rozbudowanym kalkulatorem, stylusem, wbudowaną pamięcią i trzema bateriami z których jedna podtrzymywała pamięć.
    • By jimmen17
      Zdjęcie kompletnego zegarka z nieoryginalną bransoletą, starej, zniszczonej koperty, oryginalnego pudełka, instrukcji obsługi oraz oryginalnej bransolety.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.