Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Quertim

Zegarek MBO Led

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Koledzy mam prośbę o pomoc. Wpadł mi w ręce ledowy zegarek MBO. Ciężko mi cokolwiek o nim powiedzieć, moduł wygląda dosyć badziewnie i teraz zachodzi pytanie czy uda się go uruchomić. Nie mam pojęcia jakie baterie będą dobre, macie pomysł jak je właściwe dobrać? Załączam zdjęcia i proszę o pomoc.

post-67380-0-87260200-1426254762_thumb.jpgpost-67380-0-61727000-1426254763_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow

 

koledzy znalazłem na smietniku silnik.

Czy to ma wtrsyki 216 tki?

Jets dwumasa?

 

38a-3.jpg


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow

 

koledzy znalazłem na smietniku silnik.

Czy to ma wtrsyki 216 tki?

Jets dwumasa?

 

38a-3.jpg

dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow

 

koledzy znalazłem na smietniku silnik.

Czy to ma wtrsyki 216 tki?

Jets dwumasa?

 

38a-3.jpg

Nie ma wtrysków, bo to jest benzynowy, górnozaworowy silnik Chevroleta, pierwotnie w nadwoziu, najprawdopodobniej Independence (kształt ściany grodziowej), z gaźnikiem górnossącym. :P Albo inny ch...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez CebulaNet
      Witam.
       
      Jak mogę wyjąć baterię z zegarka Longines VHP ze zdjęcia? Bateria jest w plastykowym koszyczku i nie wiem jak wyjąć ten koszyczek lub samą baterię z zegarka. Metalowe elementy którymi koszyczek jest przytwierdzony do mechanizmu nie wyglądają mi na śrubki więc odkręcić się ich raczej nie da.
      Pomoże ktoś?
       
      Dodam jedynie, że nie jestem zegarmistrzem więc poprosiłbym o porady jak dla kompletnego laika na poziomie pre-beginner.

    • Przez T200
      Czy ktoś z Was wie jaka powinna być bateria w zegarku Jacques Lemans 1-1152? Jakiekolwiek informacje na temat tego modelu ciężko znaleźć w internecie, o baterii nie wspominając. Niestety nie ma w nim starej na wzór.
      Udało mi się jedynie znaleźć informację, że do modelu 1-1697 pasuje bateria 371, ale to zupełnie inny model.
    • Przez niemiach
      Cześć, na wstępie dodam, że przeszukałem całkiem sporo internetu i nie znalazłem odpowiedzi. Po wymianie baterii w moim G-shocku GG-1000 i resecie AC zegarek nie działa. Zamiast tego wyświetla komunikat "FULL". Przyciski nie działają, wskazówki nie chodzą. W momencie gdy stykam pin AC z metalową obudową (-) "FULL" ginie, po czym pojawia się z powrotem.  Już raz wymieniałem baterie i nie było najmniejszego problemu. Próbowałem różnych baterii jednak rezultat jest dalej ten sam. Liczę na waszą pomoc  



    • Przez grzegorzg
      Hej,
       
      Szukam namiarów na zegarmistrza w Szczecinie, który wymieni mi baterię w zegarku Orient (takim: https://zegarownia.pl/zegarek-meski-orient-day-date-fug17002b3).
      Szukałem serwisu zegarków Orient, ale żadnego nie znalazłem .
       
      W moim poprzednim zegarku kiedyś z lenistwa wymieniłem baterię u przypadkowego zegarmistrza i to był koniec zegarka (przekręcona śrubka, zwarcia), więc boję
      się pójść do pierwszego z brzegu.
       
      Z góry dziękuję za odpowiedź.
       
      -- 
      Grzegorz
       
    • Przez animation.dude
      Witam 
       
      Szczerze mówiąc nie widziałem gdzie umieśić temat, tak więc postanowiłem zrobić to tu... to tak żeby się w razie czego wytłumaczyć
      Ok do rzeczy
       
      Ostatnio nabyłem Gi- szok'a  ( dokładna nazwa jak w temacie) i zauważyłem że wyświetlacz z frontu słabo pokazuje godzinę ale już pod lekkim kąta jest ok .
       
      I teraz moje pytanie czy tak ma być? 
       
      Poniżej zdjęcia dajcie znać co o tym sądzicie
       
      Jak już zdążyliście zauważyć jestem totalnym laikiem, także bez napinki proszę Liczę na bardziej doświadczonych kolegów/koleżanki


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.