Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tomekr89

Kamera do samochodu (wideorejestrator)

Rekomendowane odpowiedzi

Widząc ilu na drogach idiotów, postanowiłem zaopatrzyć się w sprzęt do nagrywania.

Czy ktoś zna się na wideorejestratorach samochodowych? Jest tego mnóstwo na rynku. Szukam czegoś, co spełni takie wymagania:

 

- Jak najmniejsze rozmiary, by nie zasłaniało drogi.

- Możliwość nagrywania samego obrazu, bez dźwięku.

- Długi czas pracy na jednym ładowaniu.

- Automatyczne uruchamianie lub wyłączanie, albo uruchamianie i wyłączanie jednym przyciskiem (szybkość i wygoda).

- Cena do 300zł

 

Macie doświadczenia z tym sprzętem?


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te kamerki wszystkie to pic na wode fotomontaz. Chcesz zglosic idiote na policje to bedziesz ciagany jako swiadek po przesluchaniach, albo co gorsza po sadach. Wrzucanie na youtuba moze sie skonczyc tym ze kretyn pozwie Cie cywilnie. Najlepiej sie wyluzowac za kolkiem i zostawic sprawy odpowiednim sluzbom - zdrowy rozsadek i nie traktowanie samochodu jako przedluzenia meskosci zaoszczedzi Ci wielu niepotrzebnych nerwow.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie wiecie, do czego to służy? Idiota raz mnie przerysował na skrzyżowaniu i uciekł, nie zdążyłem zapamiętać numerów...

Zabawa w prawilnego stróża drogowego mnie nie interesuje, chodzi mi o własny interes.


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja żałuję, że wcześniej nie kupiłem, bo z całą pewnością przekazałbym nagrania policji. Idiotów, których nie obowiązuje czerwone światło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Również zacząłem rozważać kupno takiego rejestratora. Z tego, co wyczytałem w internecie, dobrze sprawdza się kamerka firmy Novatek, model 96650 (G1W lub G1WH). Poza tym jest w całkiem przystępnej cenie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup cokolwiek na G1W

H ma chyba większy kąt 

Ja kupiłem kilka bez H dla rodziny są ok.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam Shadow GT680W

http://dashboardcamerareviews.com/gt680w/

Jest mała, u mnie schowana za lusterkiem wstecznym. Jakość nagrań dużo większa niż wystarczajaca. Do kupienia w PL za trochę ponad założony budżet. Nie chcę być posądzony o kryptoreklamę więc nazwy firmy nie podam, ale google zwraca jeden z pierwszych wyników firmę w której ją kupowałem

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam G1WH z oprogramowaniem od kamery 3x droższej :P DOD

nagrywa super , tylko po zakupie trzeba kupić lepsza ładoware bo ta która jest w komplecie to fajans zakłoca i radio i Cb

ja kupiłem ładowarke Nokię DC20                                                                                              

 

 Tu krótki test robiony prze ze mnie kakera jeszcz była bez filtra polaryzacyjnego który juz teraz mam

 

 

 

xgh27o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seiken, oprogramowanie wgrywałeś sam? czy taką kamerę Ci przysłali? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na aliexpres :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też potrzebuje kamerki do auta. I jak jakość tej kamerki z aliexpres?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seiken, faktycznie ta ładowarka nokii daje radę do G1WH? Tylko chyba potrzebny jest jakiś adapter z micro na mini usb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daje rade tam jest klasyczne wejście na dwa usb + dobry kabel usb-micro usb hanna w oplocie w Auchanie za 15 zyli , teraz zero szumów w radiu i w CB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to muszę spróbować. Tylko chodzi mi o to gniazdo w kamerce, że jest większe (mini) niż to w telefonach (micro)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleciłbym Mio bo spełnia wszystkie kryteria - mała, świetny obraz, dobry soft, wersja z GPS, jeździć i tak trzeba na ładowarce więc kwestię długiego działania pomijam - gdyby nie to że skusiła złodzieja i straciłem szybę ( kamerkę oczywiście też ). Policja jak łatwo się domyślić odczekała trochę i umorzyła postępowanie. Po kradzieży całego auta było podobnie - nic tylko kroić fury, jak złodziej sam się nie zgłosi to jest bezpieczny.

Jestem na etapie testowania smartfona jako kamery - jest parę dobrych aplikacji do tego, problemem jest uchwyt który zasłania obiektyw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim kupisz wypróbuj Yanosika - darmowa aplikacja. Ostatnio dodano możliwość zapisu z kamery telefonu. Bawiłem się krótko, więc nie znam szczegółów, wiem tyle, że zapis może być na kartę SD. Podejrzewam, że jakość nagrania definiujesz samodzielnie w ustawieniach kamery. Mój uchwyt na telefon nie zasłania widoczności, nie wiem jak z innymi.


Bez komercyjnych www :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też potrzebuje kamerki do auta. I jak jakość tej kamerki z aliexpres?

 

Sprawdź sobie jeszcze Prestigo RoadRunner 550 - dostępny jest chociażby na motointegrator.pl w cenie około 366 zł. Nagrywa w HD, posiada wyświetlacz na którym można obejrzeć tak na szybko jakieś zajście, mikrofon, świetnie się sprawuje zarówno podczas ciemnej nocy jak i mocno doświetlonego dnia (posiada mechanizmy zapobiegające oślepieniu intensywnym światłem), nagrywanie w pętli itd. W tej cenie to jedno z lepszych opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony mogę polecić Mobius Action Cam. Nagrywa FHD i jest malutka. Dla niektórych minusem może być brak ekranu, ale wg mnie to zbędne.

Używam od dawna i spokojnie mogę polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W innym watku szukam kamery z innym zastosowaniem. Tutaj chcial bym o rady przy wyborze kamery samochodowej. Nie musi byc wyswietlacza, chodzi o duza pojemnosc, dobra baterie i dobra jakos nagran. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W innym watku szukam kamery z innym zastosowaniem. Tutaj chcial bym o rady przy wyborze kamery samochodowej. Nie musi byc wyswietlacza, chodzi o duza pojemnosc, dobra baterie i dobra jakos nagran.

poszukaj na G1W

 

Po co ci bateria dobra?


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.