Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Twoja kolekcja!

Rekomendowane odpowiedzi

Pozbadź się przegródek na zegarki to jeszcze 2 wejda 😁😁, abo kup większe pudelko co się poduszki mają marnować.... tyle pięknych zegarków jest Pawelku 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, lobo82 napisał:

 

Wszystko się zgadza Pjoter, ale liczba 16 to taki mój Rubikon, którego nie chcę jeszcze przekraczać😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@paul221, Rubikon to wtedy jak do 16 dodasz 0, 160 to taka granica, jak myślę. Podpowiedz jak zwalczasz pokusę kolejnych zakupów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Topaz napisał:

 

Ciekawe pytanie 🙂

Drewniane pudełko, w którym trzymam zegarki mieści dwa mniejsze po 6 szt. poniżej wcisnałem jeszcze 4 dodatkowe poduszeczki. W ciągu sześciu lat, odkąd interesuję się tym tematem, miałem dość sporą, roczną rotację. Zawsze jednak ostateczna liczba to 16, bo tyle jest miejsc. Poza tym Żona twierdzi, że kontrola jest najwyższą formą zaufania 😂

Edytowane przez paul221

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, denver47 napisał:

Ja, między innymi, uzbierałem takie 🙈

 

 

Coś mi się wydaje, że "między innymi" jest tu kluczowym słowem 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@paul221, podziwiam konsekwencję, serio. Ja zbliżam się właśnie do Rubikonu (na chodzie jeszcze nie 160, ale blisko), nie mogę się po prostu czasem powstrzymać. Taka choroba. A nie rotuję zegarków, nie sprzedaję, raczej rozdaję w prezencie. Uzbierało się. Pomocy żony też nie mam, zawsze słyszę : "robisz co chcesz, co ja mam do powiedzenia, kiedyś i tak część sprzedam, nawet się nie zorientujesz..." .

A wracając do Twojej kolekcji, dobrze widzę tam jakiś model od Glashutte (koło Atlantica'a) z ciekawym sekundnikiem ? Dasz zbliżenie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Topaz napisał:

 

Z przyjemnością, tym bardziej że mam go dzisiaj ze sobą w pracy😀. Wracając do mojej 16tki, wszystkie zegarki traktuję jednakowo, czyli noszę je w miarę sprawiedliwie. Każdy mam na nadgarstku co około 10 dni, często dwa dziennie.

 

IMG_20200728_145606.jpg

Edytowane przez paul221

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, denver47 napisał:

Ja, między innymi, uzbierałem takie 🙈

 

Fajny zbiorek sześćdziesiątek piątek, choć widzę, że te mniej klasyczne zbierasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, sanik napisał:

Fajny zbiorek sześćdziesiątek piątek, choć widzę, że te mniej klasyczne zbierasz.

 

 

Tylko 40mm, tylko okrągłe indeksy..  gdybym nie miał Bico to napisałbym jeszcze, że tylko "no date", no ale cóż:D

 

Tak kolorki są takie, że gdybym miał kryzys i chciał się pozbyć to w PL musiałbym chyba dopłacać, żeby takie kolory tarcz komuś wcisnąć:P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, denver47 napisał:

 

Tak kolorki są takie, że gdybym miał kryzys i chciał się pozbyć to w PL musiałbym chyba dopłacać, żeby takie kolory tarcz komuś wcisnąć:P

Jakby co to wal do mnie, ja dużej dopłaty nie oczekuję 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, denver47 napisał:

 

Tylko 40mm, tylko okrągłe indeksy..  gdybym nie miał Bico to napisałbym jeszcze, że tylko "no date", no ale cóż:D

 

 

Jak dla mnie ten bico stal/brąz jest najbardziej zajebiaszczy i to pomimo posiadania daty :)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbiór Casio retro ukończony. Pora wrócić do mechaników.

 

DSC02270-2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na chwilę obecną takie :

 

XbbCiQih.jpg

 

ale mnie od jakiegoś (co najmniej) miesiąca nosi aby zrobić przemeblowanie.

Miotam się jak szatan i jak już coś w miarę ustale, jakiś punkt obiorę to wyjmę pudełko, przetrę szmatką, założę każdego i..... k**** szkoda.

O ile G-Shocki na ręce są od święta (kostka od zakupu to może z max 7-10 razy była) o tyle Oris i Sarb033 są "ujeżdżane" non-stop.....

Edytowane przez disaster3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.07.2020 o 10:25, paul221 napisał:

(...) liczba 16 to taki mój Rubikon, którego nie chcę jeszcze przekraczać😀

 

Na Twym ręku widzieliśmy dziś Wostoka, którego nie ma w pudełku powyżej. Coś sprzedałeś, czy od dziś Twój Rubikon to 17? ;)


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, AK&AK napisał:

 

Zasada jest żelazna. Jeden z pudełka idzie na sprzedaż, muszę tylko zdecydować, który😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, paul221 napisał:

Zasada jest żelazna. Jeden z pudełka idzie na sprzedaż, muszę tylko zdecydować, który😃

 

Atlantic czy Poljot? Bo już czekam 😋💰 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skłaniam się raczej ku Mołni. Najmniej mi tu pasuje 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, paul221 napisał:

Zasada jest żelazna. Jeden z pudełka idzie na sprzedaż, muszę tylko zdecydować, który😃

Twardy jesteś. Chociaż, jak na ten moment to jednak masz 17 sztuk... a jak się już zdecydujesz sprzedać, to zawsze sprzedaż może troszkę potrwać... Więc masz Rubikon na poziomie 16+1 (na wylocie, ale w pudełku) 🤣

 

A zawsze możesz zrobić to, co z kostką Orienta - prezenty dla żony mile widziane :) a sztuk będziesz miał 16.


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem problemu ze sprzedażą moich zegarków. Co ciekawe, nigdy nie użyłem do tego bazarku. Wszystko idzie pocztą pantoflową 😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, paul221 napisał:

Nigdy nie miałem problemu ze sprzedażą moich zegarków.

Nie wątpimy. Chodziło raczej o sytuację, gdy "chcesz" sprzedać nie chcąc... szczególnie, że całkiem sympatyczną kolekcję stworzyłeś i wybór co z niej usunąć łatwy nie jest.


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, co masz na myśli 😃. I masz rację, kilka moich zegarków podarowałem Żonie i Tacie. Cieszę się, że wciąż je noszą😊. Co do wyboru, to już się dokonał. Mołnia pójdzie 'ajciu' 😃

Edytowane przez paul221

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna kolekcja, robi wrażenie😍. Najbardziej podobają mi się: Cornavin, Poljot DL i Seagull 1963🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.