Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Twoja kolekcja!

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.07.2021 o 13:29, Kindybal napisał(-a):

Takie mnie się nazbierały. Który naj.... ???

2319E6DB-408E-4F4E-98FC-51C58B225F60.jpeg

Chronoris Top! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest co nosić Tomek. 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.07.2021 o 14:29, Kindybal napisał(-a):

Takie mnie się nazbierały. Który naj.... ???

2319E6DB-408E-4F4E-98FC-51C58B225F60.jpeg

Zdecydowanie Eberhard. Potem chwila przerwy i Airman. 

 

W dniu 26.07.2021 o 19:18, tomaliusz napisał(-a):

EDC 

IMG_20210726_181525.jpg

Bracie, Hama widziałbym u siebie. 

 

19 godzin temu, Butik napisał(-a):

Ponieważ na tę chwilę wydaje mi się (wiem, dużo protekcjonalizmu, ale z doświadczenia wolę nie stawiać nic za pewnik :)) że mogę skupić się na używaniu zegarków a nie ich poszukiwaniu, wrzucam aktualny stan pudełka do odpowiedniego działu.

 

Kolekcja jednomarkowa, wydaje mi się, ze w miarę różnorodna pod względem kolorów i rodzajów tarcz, typów sprzętu oraz jego zastosowania.

 

Tam gdzie było to możliwe sprzęt kupowany na bransolecie, choć zdecydowanie wolę nosić zegarki na paskach (i tak są w tej chwili skonfigurowane), oprócz elektryka, który kupić można jedynie na NATO, ale dokupiłem do niego świetną tytanową bransoletę od siostrzanego modelu X-33 ale bez limitacji.

 

Na razie mam w planie pas, zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

 

IMG_6266.jpg

Trzy przygarnął bym. 

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak się przedstawia sytuacja na chwilę obecną u mnie. Niewielkie zmiany od stycznia. ML trafił w dobre ręce, pojawił się Nomos oraz G-shock.

Kilka zagdowzdek mam. Co zrobić z G-shockiem? Czy kupować pudełko na 5 zegarków? 🤔 

Powoli też w głowie kiełkuje pomysł wymiany Ch.Warda na coś innego...

 

DSC_8573.thumb.JPG.f8afb2835093e849c9f9c1dd5ce1ce7f.JPG

 

Collage.thumb.jpg.3397788b2398aa8c5a73bd0970242041.jpg

 

DSC_8568.thumb.JPG.03c9a3772d1138b01884875ad98bdad8.JPG


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minutes ago, evilym said:

A tak się przedstawia sytuacja na chwilę obecną u mnie. Niewielkie zmiany od stycznia. ML trafił w dobre ręce, pojawił się Nomos oraz G-shock.

Kilka zagdowzdek mam. Co zrobić z G-shockiem? Czy kupować pudełko na 5 zegarków? 🤔 

Powoli też w głowie kiełkuje pomysł wymiany Ch.Warda na coś innego...

 

DSC_8573.thumb.JPG.f8afb2835093e849c9f9c1dd5ce1ce7f.JPG

 

Collage.thumb.jpg.3397788b2398aa8c5a73bd0970242041.jpg

 

DSC_8568.thumb.JPG.03c9a3772d1138b01884875ad98bdad8.JPG

 

Nie rozumiem, skoro masz 5 zegarków to pudełko na 4 jest idealne - jeden na ręku, reszta w pudle :) Bardzo fajna, uniwersalna kolekcja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@logann

Dziękuje :)

 

A w pudełku każdy ma swoje nienaruszalne miejsce :P G-shock poniewiera się więc na półce i trochę mi to przeszkadza 😑


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj pudełko, ale na 6... Zaraz coś Ci wpadnie w oko i będzie jak znalazł ;) Ewentualnie zawsze możesz mi sprezentować Nomosa i problem też się jakoś rozwiąże :D

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Krygo

Obiecałem sobie max 4... i ten G-shock trochę zaburzył plan :P Ewentualnie to Ty możesz mi sprezentować nowe pudełko :D

 

 

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, evilym napisał(-a):

@Krygo

Obiecałem sobie max 4... i ten G-shock trochę zaburzył plan :P Ewentualnie to Ty możesz mi sprezentować nowe pudełko :D

 

 

 

Potraktuj gshocka jak niezegarek, tylko przyrząd do zadań specjalnych i po problemie 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, sanik napisał(-a):

Potraktuj gshocka jak niezegarek, tylko przyrząd do zadań specjalnych i po problemie 😜

Dokładnie tak jak mówisz. Mój G-shock leży gdziekolwiek, nigdy nie śpi w pudełku. Najczęściej na parapecie w kuchni, w garażu, na komodzie, lub gdziekolwiek indziej. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Dokładnie tak jak mówisz. Mój G-shock leży gdziekolwiek, nigdy nie śpi w pudełku. Najczęściej na parapecie w kuchni, w garażu, na komodzie, lub gdziekolwiek indziej. 

U mnie to samo 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, sanik napisał(-a):

Potraktuj gshocka jak niezegarek, tylko przyrząd do zadań specjalnych i po problemie 😜

Hmm, generalnie kupiłem go właśnie z takim zamiarem!  Podczas przeprowadzki mój Aquis postarzał się o jakieś kilka lat i dało mi to do myślenia 😞

G-shocka noszę więc rzadko i to jest chyba rozwiązanie, żeby wsadzić go do tej puszki i niech sobie czeka na akcję specjalną :)


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam stojaczek na G. Choć miejsca w pudełku pod dostatkiem. Ostało się z czasów jak miałem naraz ponad 10 zegarków.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dorian06 napisał(-a):

Ja mam stojaczek na G. Choć miejsca w pudełku pod dostatkiem. Ostało się z czasów jak miałem naraz ponad 10 zegarków.  

Popraw się bracie 🤦 

10 szt. to absolutne minimum 😊

A G to noszę jednego w torbie i jeden jeszcze w schowku w aucie na wszelki wypadek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bracie, max jaki zamierzam mieć to 4 szt. + G. Z czego 3 będą mieć dożywocie. :D

Wiecej to nie dla mnie. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.08.2021 o 14:18, evilym napisał(-a):

faktycznie raczej ChW bym pogonił ;) (jeżeli już) masz bardzo stonowaną kolekcję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.08.2021 o 09:30, evilym napisał(-a):

Powoli też w głowie kiełkuje pomysł wymiany Ch.Warda na coś innego...

Oddaj mi aquisa a ChW wymień sobie na Balla 😅

IMG_20210805_162232.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.08.2021 o 12:38, Dorian06 napisał(-a):

Ja mam stojaczek na G. Choć miejsca w pudełku pod dostatkiem. Ostało się z czasów jak miałem naraz ponad 10 zegarków.  

Hm, też dobry pomysł. Musiałbym przeorganizować miejsce na półce, ale może taki stojak byłby roziwazaniem. 

 

21 godzin temu, lukighost napisał(-a):

faktycznie raczej ChW bym pogonił ;) (jeżeli już) masz bardzo stonowaną kolekcję

Dzięki :) Powoli zaczynam się rozglądać za jego następcą...

 

12 godzin temu, Boski2 napisał(-a):

Oddaj mi aquisa a ChW wymień sobie na Balla 😅

IMG_20210805_162232.jpg

 

Po zmianie konta, dobry humor nie odpuszcza :D

Ball spoko, ale jakoś ta marka do mnie nie gada oraz ciężko o rozmiar poniżej 40mm.

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, evilym napisał(-a):

Dzięki :) Powoli zaczynam się rozglądać za jego następcą...

 

nie gustuję w pilotach, ale jakby domknąć kolekcję to właśnie pilot+ garnitur i praktycznie masz wsio… będę śledził poszukiwania 😜 ja zbłądziłem w diverach i jakoś mi z tym dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, lukighost napisał(-a):

nie gustuję w pilotach, ale jakby domknąć kolekcję to właśnie pilot+ garnitur i praktycznie masz wsio… będę śledził poszukiwania 😜 ja zbłądziłem w diverach i jakoś mi z tym dobrze

Również piloty to nie do końca moja bajka, ale takiego IWC w chrono to bym przytulił bardzo chętnie :D

Typowy garniturowiec zbędny. Zakładam raz na rok... Ale fakt, właśnie w miejsce Krzyśka widziałbym coś bardziej eleganckiego. Zobaczymy, parcia nie mam. 

 

Edit: a divery wiadomo, zawsze dobry wybór! 

Edytowane przez evilym

Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.08.2021 o 15:24, tomaliusz napisał(-a):

Wymień te z dożywociem 😊

1. Monster

2. 🤔

3. 🤔

Pam i Roli. :D

Tylko ich jeszcze brak.  :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.