Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Twoja kolekcja!

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualny stan rzeczy 
 
zwZUSBb.jpg&key=964658549ca59d7bc07f4392fe379b991381d926e8498ef2df82fd915548e16e
Co planujesz zamiast 300?

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, mrstatler napisał(-a):

Co planujesz zamiast 300?

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka
 

Jeszcze nie wiem, jak się sprzeda będę mógł spokojnie pomyśleć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to Pam 111 lub 112 i byłoby idealnie.

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, mrstatler napisał(-a):

Jak dla mnie to Pam 111 lub 112 i byłoby idealnie.

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka
 

Jeszcze nie dojrzałem do Pama ale nigdy nie mówię nigdy :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin91
7 godzin temu, Fitvalf napisał(-a):

Aktualny stan rzeczy 🙂

 

zwZUSBb.jpg

Moim zdaniem, jest super. Każdy znajdzie coś dla siebie. O Omedze 300 mm cały czas myśle, tylko mi się podoba na pasku- wersja niebieska). O Tudor nic nie napisze, nawet nie przymierzałem go ... . A Rolex genialny jak każdy zegarek od Rolka

Myślisz przyszłościowo, planujesz zwiększenie swojej kolekcji ? ,czy ta ten moment  nic?

 

Edytowane przez Marcin91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Marcin91 napisał(-a):

Moim zdaniem, jest super. Każdy znajdzie coś dla siebie. O Omedze 300 mm cały czas myśle, tylko mi się podoba na pasku- wersja niebieska). O Tudor nic nie napisze, nawet nie przymierzałem go ... . A Rolex genialny jak każdy zegarek od Rolka

Myślisz przyszłościowo, planujesz zwiększenie swojej kolkscji ? czy ta ten moment nic nic?

 

Dziekuje :) 

Jeśli chodzi o zwiększenie to max jeden zegarek, 3-4 to optymalna ilość dla mnie. A najlepiej 3 + g-shock na rower np.  Omega jest na bazarku wiec jak się sprzeda będę jej szukał zastępstwa. Ale zobaczymy co wymyślę jak się sprzeda :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Omegę bym zostawił wraz z DJ. 

I faktyczne Pam pasowałby idealnie do tej parki. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin91
23 minuty temu, Fitvalf napisał(-a):

Dziekuje :) 

Jeśli chodzi o zwiększenie to max jeden zegarek, 3-4 to optymalna ilość dla mnie. A najlepiej 3 + g-shock na rower np.  Omega jest na bazarku wiec jak się sprzeda będę jej szukał zastępstwa. Ale zobaczymy co wymyślę jak się sprzeda :) 

omega jest fajna , te fale, wskazówki robią robotę. Tylko ten rozmiar 42. uważam że za duża powinni coś zrobić 41/40 i bylaby idealna dla każdego. Może pomysł o Rolex GMT albo Sub nawet Yacht Mater też jest fajny. 

Edytowane przez Marcin91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Marcin91 napisał(-a):

omega jest fajna , te fale, wskazówki robią robotę. Tylko ten rozmiar 42. uważam że za duża powinni coś zrobić 41/40 i bylaby idealna dla każdego.

No to poprzednia wersja , mniejsza szerokość koperty a i uszy krótsze :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin91
9 minut temu, Fitvalf napisał(-a):

No to poprzednia wersja , mniejsza szerokość koperty a i uszy krótsze :) 

Nie interesowałem się nia, a można jeszcze ją dostać ? Jubitom W kruk raczej nie ? Muszę się rozejrzeć za nią, fajnie byłby mieć ja w swojej kolekcji - bardzo skromnej 😂

Edytowane przez Marcin91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Marcin91 napisał(-a):

Nie interesowałem się nia, a można jeszcze ją dostać ? Jubitom W kruk raczej nie ? Muszę się rozejrzeć za nią, fajnie byłby mieć ja w swojej kolekcji - bardzo skromnej 😂

Niestety tylko rynek wtórny. Ale równie piękny zegarek :) Oj tam skromnej , jeśli lubisz swoje zegarki to nie ważne czy są tam PP, omegi czy  Orienty :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin91
10 minut temu, Fitvalf napisał(-a):

Niestety tylko rynek wtórny. Ale równie piękny zegarek :) Oj tam skromnej , jeśli lubisz swoje zegarki to nie ważne czy są tam PP, omegi czy  Orienty :) 

posiadam jeden na tą chwilę Rolex DJ41 i dla mnie cudo

Spokojnej nocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.08.2021 o 18:27, szuwi napisał(-a):

Pam zawsze pasuje, ale jakaś garnitura by się zdała...

Nie nosze garniturów 🤷‍♂️ 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):


A nurkujesz? emoji6.png

Szach mat 🙃 
 

A tak na poważnie, divera założę do większości mojej garderoby. Nie nurkuje ale idąc na basen nie muszę ściągać/zmieniać zegarka. 
Ogolnie rzecz biorąc garniturowiec w moim przypadku częściej leżałby w pudełku niż bym go nosił a ja lubię nosić swoje zegarki :) 

12 godzin temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):


A nurkujesz? emoji6.png

Szach mat 🙃 
 

A tak na poważnie, divera założę do większości mojej garderoby. Nie nurkuje ale idąc na basen nie muszę ściągać/zmieniać zegarka. 
Ogolnie rzecz biorąc garniturowiec w moim przypadku częściej leżałby w pudełku niż bym go nosił a ja lubię nosić swoje zegarki :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy niewielkiej liczbowo kolekcji każdy zegarek powinien być jak najbardziej uniwersalny.

Z tego powodu BB 58 wygrywa z 300m, ja na to miejsce dołożyłbym Tanka albo Santosa.

(Nowe Solar Beaty mają mieć żywotność aku do 16 lat i do jego wymiany nie wymagać przeglądu / serwisu.)

Miałbyś wtedy trzy zupełnie różne zegarki, Tank podszedłby do garnituru ale i dżinsów / polo.

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, cordi7 napisał(-a):

Przy niewielkiej liczbowo kolekcji każdy zegarek powinien być jak najbardziej uniwersalny.

Z tego powodu BB 58 wygrywa z 300m, ja na to miejsce dołożyłbym Tanka albo Santosa.

(Nowe Solar Beaty mają mieć żywotność aku do 16 lat i do jego wymiany nie wymagać przeglądu / serwisu.)

Miałbyś wtedy trzy zupełnie różne zegarki, Tank podszedłby do garnituru ale i dżinsów / polo.

 

Zaintrygował mnie pomysł z Santosem 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że ziarno zostało zasiane ;)


Możesz też pójść po bandzie i dołożyć Minase, popatrzyłbym na Divido (teraz wyszła wersja na zmodernizowanym mechanizmie) albo 5-Windows Midsize.


4430EF59-EACD-4FE8-BDEF-20DDAF990226.thumb.jpeg.05a24560ac9e0e00dab3e73f81881d0e.jpeg

 

89B0F734-A6A4-4B73-9C70-50BEB3376427.thumb.jpeg.10c6ffe0bcafa046eb616c7dd52737f2.jpeg


8AEC6F5C-5013-432F-B058-20A0BE46D4C8.jpeg.acf47a45fe26990ed14cee095dd48b64.jpeg

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek dzięki. Trochę się tego zrobiło jeszcze drugie pudełko bo i ono pełne tam jeszcze Citek Cb i kilka Casio. Może zrobię jakoś zdjęcie. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzupełnienie do pudełka z tamtego tygodnia. Nie ma złotej Adriatici ale mechanizm chyba do wymiany.

XdKSFax.jpg 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.