Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Twoja kolekcja!

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie jakoś czarno na tą chwilę

Po przerwie i zaczęciu od nowa w ciągłych poszukiwaniach 

IMG_20220911_211429.jpg


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Balansujący Na Osi napisał(-a):

Jak to nic ciekawego? Dużo fajnych zegarków, a jak każdy cieszy właściciela tzn. że każdy jest ciekawy :)

Dzięki :D ciężko miałbym, z którymkolwiek z nich pożegnać.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Butik napisał(-a):

Bardzo bym chciał, żeby to już był koniec... Nawet zacząłem wypisywać się z fejsbukowych forów, różnych innych też, pozostaję póki co tylko na tym, jeszcze nie wiem na jak długo.

50 na karku, długa i wyboista droga w poszukiwaniu zestawu. Najpierw dużo wszystkiego, taniego i drogiego, potem koncentracja na jednej marce, znowu wzloty i upadki, dużo sztuk, średnio sztuk, mało sztuk... Czas jednak powiedzieć pass, dorosnąć i może skupić się na czerpaniu radości z tego co jest. Zobaczymy czy się uda ;)

 

U góry:

Po lewej -> podziadkowy wyremontowany ATLANTIC Worldmaster z gadem od Filipa, zegarek tylko na bardzo specjalne rodzinne okazje

Po prawej -> najbardziej podstawowy model CASIO G-shock do bicia ;)

 

U dołu:

1 z lewej -> BREITLING Avenger GMT Night Mission Limited Edition -> piloto-nurko-dwuczasowiec, do noszenia na luzie, w weekendy, na wakacje, do polatania, do ponurkowania i trochę do bicia

2 z lewej -> OMEGA Seamaster Professional 300M -> casualowo-weekendowy, niby diver, ale jednak błyskotka, więc nie na wakacje i nury ;)

2 z prawej -> ZENITH El Primero 1969 Boutique Special Edition -> chrono bez daty, casualowo-elegancki, świetny do szybkiego ustawienia z rana i założenia w pośpiechu

1 z prawej -> JAEGER-LECOULTRE Master Control Geographic -> spełnione marzenie, casualowo-elegancki, sprawiony samemu sobie na półwiecze, odzwierciedlający mój gust, marzenia i sposób życia trochę

 

Jest zatem, wydaje mi się, wszstkiego po trochu, bo i wintydż, i kwarc, i różne komplikacje wieloczasowe, i różne dajwerowe, chrono, worldtimer, elegant, na zielono, niebiesko, czarno, biało, trochę złota, tytanu, stali i plastiku. Cholera - jak z tym się nie utrzymam to sprzedaję wszystko w cholerę i zostawiam Atlantica i Casio 🤣

IMG_7133.jpg

Wszystko pięknie, ale nie masz zielonego i żółtego. ;) 

W dniu 11.09.2022 o 18:54, Kozaq00 napisał(-a):

To i moja kolekcja 😀 w sumie nic ciekawego ale cieszy 😅

E5987020-1D71-4A67-9F44-1D83AA4D0CC1.jpeg

Fajny zestaw i ciekawy choćby z tego względu, że dwa masz zafoliowane. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Wszystko pięknie, ale nie masz zielonego i żółtego. ;) 


lewy dół jest zielony i mam do niego żółty pasek, więc styknie ;)


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Butik napisał(-a):


lewy dół jest zielony i mam do niego żółty pasek, więc styknie ;)

Szaro to widzę. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Butik napisał(-a):

Bardzo bym chciał, żeby to już był koniec... Nawet zacząłem wypisywać się z fejsbukowych forów, różnych innych też, pozostaję póki co tylko na tym, jeszcze nie wiem na jak długo.

50 na karku, długa i wyboista droga w poszukiwaniu zestawu. Najpierw dużo wszystkiego, taniego i drogiego, potem koncentracja na jednej marce, znowu wzloty i upadki, dużo sztuk, średnio sztuk, mało sztuk... Czas jednak powiedzieć pass, dorosnąć i może skupić się na czerpaniu radości z tego co jest. Zobaczymy czy się uda ;)

 

U góry:

Po lewej -> podziadkowy wyremontowany ATLANTIC Worldmaster z gadem od Filipa, zegarek tylko na bardzo specjalne rodzinne okazje

Po prawej -> najbardziej podstawowy model CASIO G-shock do bicia ;)

 

U dołu:

1 z lewej -> BREITLING Avenger GMT Night Mission Limited Edition -> piloto-nurko-dwuczasowiec, do noszenia na luzie, w weekendy, na wakacje, do polatania, do ponurkowania i trochę do bicia

2 z lewej -> OMEGA Seamaster Professional 300M -> casualowo-weekendowy, niby diver, ale jednak błyskotka, więc nie na wakacje i nury ;)

2 z prawej -> ZENITH El Primero 1969 Boutique Special Edition -> chrono bez daty, casualowo-elegancki, świetny do szybkiego ustawienia z rana i założenia w pośpiechu

1 z prawej -> JAEGER-LECOULTRE Master Control Geographic -> spełnione marzenie, casualowo-elegancki, sprawiony samemu sobie na półwiecze, odzwierciedlający mój gust, marzenia i sposób życia trochę

 

Jest zatem, wydaje mi się, wszstkiego po trochu, bo i wintydż, i kwarc, i różne komplikacje wieloczasowe, i różne dajwerowe, chrono, worldtimer, elegant, na zielono, niebiesko, czarno, biało, trochę złota, tytanu, stali i plastiku. Cholera - jak z tym się nie utrzymam to sprzedaję wszystko w cholerę i zostawiam Atlantica i Casio 🤣

IMG_7133.jpg

Piękna i zarazem świetna zegarkowa kolekcja ! :) Rozumiem Twoja „chorobę” doskonale bo…. miesiąc temu wrzucałem tutaj zdjęcie swojej kolekcji a już wleciały dwa kolejne zegarki i dwa kolejne są na handel. Mimo zakupu świetnej Omegi SMP 300, pięknego Atlantica Super de Luxe już za mną chodzi zakup kolejnej Omegi lub zakup jakiegoś Longines’a. Ta „choroba” się nie kończy…. Najgorsze jest to ze z kolekcji 9 zegarków używam głównie 2-3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Szaro to widzę. ;) 


a jednak zielono mi ;)

 

B58F6622-DF5E-4576-B0ED-125488B239DF.jpeg

6 minut temu, Ariel napisał(-a):

Najgorsze jest to ze z kolekcji 9 zegarków używam głównie 2-3.

 

Z tego właśnie powodu stawałem na rzęsach żeby zejść z 12 sztuk do 4 i się udało (atlantika i dżiszoka nie liczę).


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Butik napisał(-a):


a jednak zielono mi ;)

 

B58F6622-DF5E-4576-B0ED-125488B239DF.jpeg

 

Z tego właśnie powodu stawałem na rzęsach żeby zejść z 12 sztuk do 4 i się udało (atlantika i dżiszoka nie liczę).

Idę na kompromis - oliwkowy. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Idę na kompromis - oliwkowy. :) 

 

- Tatooo, co to za owoce?

- Czarne jagody!

- A dlaczego są czerwone?

- Bo jeszcze zielone!


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja skromna kolekcja. G nie uwzględniam bo plastiki walają się oddzielnie. Wszystkie w cholerę punktualne...



6276340893cc96be10041163cec3acec.jpg

S20FE 5G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.09.2022 o 16:24, Butik napisał(-a):

Jest zatem, wydaje mi się, wszstkiego po trochu

Fajnie! Bo nie za wiele, a treściwie i rozmaicie. Ja też marzę o tym, by moją zbieraninę ograniczyć, na razie pewnie nie aż tak, ale powiedzmy do 10 sztuk. Ale to trudna sprawa…


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, agremi napisał(-a):

Fajnie! Bo nie za wiele, a treściwie i rozmaicie. Ja też marzę o tym, by moją zbieraninę ograniczyć, na razie pewnie nie aż tak, ale powiedzmy do 10 sztuk. Ale to trudna sprawa…

 

Łatwo nie jest. Ja zaczynałem od odkładania mniej używanych zegarków do swoich pudełek i wysoko na najwyższe półki. Jak po miesiącu - dwóch nie tęskniłem to była oznaka, że można puścić w świat. Polecam. Dziś też po kilku tygodniach coraz bardziej przekonuje się, że mniej to przyjemniej i mniejszy ból głowy każdego poranka :) 


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.09.2022 o 17:36, Ariel napisał(-a):

Piękna i zarazem świetna zegarkowa kolekcja ! :) Rozumiem Twoja „chorobę” doskonale bo…. miesiąc temu wrzucałem tutaj zdjęcie swojej kolekcji a już wleciały dwa kolejne zegarki i dwa kolejne są na handel. Mimo zakupu świetnej Omegi SMP 300, pięknego Atlantica Super de Luxe już za mną chodzi zakup kolejnej Omegi lub zakup jakiegoś Longines’a. Ta „choroba” się nie kończy…. Najgorsze jest to ze z kolekcji 9 zegarków używam głównie 2-3.

Ja mam to samo.nie moge zakończyć kupować.mam jeszcze 3 wolne miejsca i chce na tym zakończyć.ale będzie ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, machlo napisał(-a):

Można powiedzieć, że kompletne. :)

IMG_3530.PNG

Piękna i zróżnicowana kolekcja na każda okazje. Gratuluje !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Panowie, chyba niepotrzebnie wracam na forum, bo zamiast się ograniczać, przeglądam kolejne potencjalne zegarki do kolekcji. Na szczęście szkatułka na 5 zegarków więc granicy swoich możliwości nie przekroczę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Pelart napisał(-a):

Gratulacje Panowie, chyba niepotrzebnie wracam na forum, bo zamiast się ograniczać, przeglądam kolejne potencjalne zegarki do kolekcji. Na szczęście szkatułka na 5 zegarków więc granicy swoich możliwości nie przekroczę. 

Gorzej jak odkryjesz, że można dokupić kolejne pudełka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarozlaw

Właśnie dlatego ostatnio oddałem ostatnie, wraz z zawartością.

Teraz mam świeży umysł i mogę zacząć od nowa.

Edytowane przez Jarozlaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam natręctwo, które każe mi nie przekraczaj pewnej liczby zegarków, pod to dostosowuję całą resztę. Podobnie, chcąc coś kupić, muszę najpierw coś sprzedać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to robicie, nawet chyba nie chcę wiedzieć... ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.