Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Twoja kolekcja!

Rekomendowane odpowiedzi

On 1/12/2023 at 5:49 AM, facecik said:

Bardzo wygodny mimo rozmiaru, który jak na pama i tak jest zredukowany. Jest przyklejony do nadgarstka (uszy schodzą poniżej dekla (nie tak jak w subie Rolexa). Świetna, miękka guma (tu mam trochę obawy o jej wytrzynałość, może się wycierać). Przeszkadza nieco grubość zegarka - mam problem z niektórymi koszulami, bo wchodzi pod mankiet "na styk".

Udało mi się w końcu przymierzyć - bardzo fajny panerai, leżał jak ulał. 

IMG_2075.thumb.jpeg.61f612ad5a50533fe7045a00e5891c73.jpeg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, KrysH napisał(-a):

Udało mi się w końcu przymierzyć - bardzo fajny panerai, leżał jak ulał. 

IMG_2075.thumb.jpeg.61f612ad5a50533fe7045a00e5891c73.jpeg

 

Lepiej na razie się wstrzymaj. Ja w swoim dość często operuję bezelem. Złapał już luzy i zaczyna klekotać przy gwałtowniejszych ruchach ręką. Testuję dalej i zobaczę jak to się rozwinie, ale mam złe przeczucia.😑

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, facecik said:

Lepiej na razie się wstrzymaj. Ja w swoim dość często operuję bezelem. Złapał już luzy i zaczyna klekotać przy gwałtowniejszych ruchach ręką. Testuję dalej i zobaczę jak to się rozwinie, ale mam złe przeczucia.😑

Ale jaja, nie spodziewałbym się tego po panerai bo wydawał się mocny jak czołg ale bardzo dziękuję za "cynk". Pisz jak będzie się sytuacja rozwijać, może to tylko jakaś mała rzecz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, KrysH napisał(-a):

 wydawał się mocny jak czołg 

 Tjaaa, wydawał się.😆 😪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, facecik napisał(-a):

Ja w swoim dość często operuję bezelem. Złapał już luzy i zaczyna klekotać przy gwałtowniejszych ruchach ręką.

 

Panie, co Pan, Panie? Obracać obrotowym bezelem? Oszalał Pan?

 

Przypomina mi się sytuacja z byłej pracy. Potężna, pancerna szafa na tajne dokumenty, w której popsuł się zamek. Szefowa zamawia konserwatora, gość przyjeżdża i naprawia przez pół dnia. W końcu prosi szefową i dumny z osiągniętego efektu zamyka pancerne drzwi na klucz i każe jej nacisnąć klamkę. Ta zamiast nacisnąć, lekko pociąga ją do siebie – drzwi otwierają się na oścież. Widząc to, facet woła obrażonym tonem: "Nie no, pani, ale nie można szarpać!" 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jakiś oszukany ten diverek. Może zaraz zacznie przeciekać? Już widzę, że skończy się serwisem, tylko jeszcze trochą popływa. *, miesiąc temu go kupiłem... Co za panerajowy shit!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, facecik napisał(-a):

No właśnie, jakiś oszukany ten diverek. Może zaraz zacznie przeciekać? Już widzę, że skończy się serwisem, tylko jeszcze trochą popływa. *, miesiąc temu go kupiłem... Co za panerajowy shit!

Naprawde ma luzy????

 

Jednak starsze suby chyba lepsze?

Edytowane przez pawel007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, pawel007 napisał(-a):

Naprawde ma luzy????

 

Jednak starsze suby chyba lepsze?

Ma luzy w 3 wymiarach - nie tylko na boki ale też góra-dół, przy czym nie sprężynuje jak w submarinerze tylko lata luźno i stuka o kopertę. Zacząłem się interesować post factum, i to jest rzeczywiście problem w tych zegarkach. Gdybym wiedział, w życiu bym nie kupił tego divera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Część moich ulubionych. 

 

 

20230126_105049.jpg

Pięknie to wygląda 😍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, SLAWEK 01 napisał(-a):

Pięknie to wygląda 😍

Dzięki, ale reszta już bardziej zchińszczona ;) .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, AspirantS napisał(-a):

IMG_20230128_121038.jpg

IMG_20230128_121038.jpg

Nie otwierają się załączniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, szuwi napisał(-a):

Nie otwierają się załączniki

Też zauważyłem, że  coś poszło nie tak.

Zniechęciłem się.

Muszę zrobić nowe fotografie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.01.2023 o 12:12, Paulus57 napisał(-a):

Część moich ulubionych. 

 

 

20230126_105049.jpg

ten trzeci od lewej w górnym rzędzie to co to?


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, oszolom napisał(-a):

ten trzeci od lewej w górnym rzędzie to co to?

Citizen Eco-drive BU 0002-13P. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Paulus57 napisał(-a):

Citizen Eco-drive BU 0002-13P. 

dzięki


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AspirantS - Bardzo fajna kolekcja i bardzo fajne spostrzeżenia. Czekam na ciąg dalszy. 👍

Też mam podobne przemyślenia i przechodziłem podobną drogę w paru sprawach.

Też w końcu dorobiłem się "majtka" w kolekcji. Mój jest w wersji tytanowej. Spośród budżetowych, japońskich, mechanicznych diverów to dla mnie dużo ciekawszy zegarek niż SKX od Seiko.

Nigdy nie miałem nic od Dan Henry, ale zarówno ta marka jak i wiele innych microbrandów mnie fascynowało. Choćby Zelos a u nas w kraju Vratislavia Conceptum.

Miałem za to Pagani Design - czyli "Rolexa Daytona", na którego w oryginale też raczej mnie nie stać. Po kilku miesiącach sprzedałem. Jakoś tak "parzył" mnie w rękę, choć muszę przyznać, że był wygodny i całkiem dobrze zrobiony, szczególnie jak na swoją cenę.

Etap fascynacji Christopher Ward też mnie nie ominął. Wciąż zresztą chyba trwa. Dwa mam a trzeci (też męski, ale kwarcowy C3 Grand Tourer) nosi żona. A nowym Tridentem Pro 300 też bym na pewno nie pogardził, gdyby nie rosnące u ChW ceny przekraczające dla tego modelu już 5.000 PLN.

I tylko do Seiko nigdy dotąd się do końca nie przekonałem. Pewnie dlatego, że Seiko najbardziej znane modele ma głównie wśród diverów, a ja akurat diverów już więcej nie potrzebuję. Mam jeden z najtańszych Seiko 5 i lubię ten zegarek, ale jak przychodzi do droższych modeli, to jakoś zawsze znajdę w podobnej cenie coś, co wydaje mi się ciekawsze wśród szwajcarów albo microbrandów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, AspirantS napisał(-a):

Spróbuję jeszcze raz.

Zanim znowu coś sprzedam.

IMG_20230128_170929.jpg

IMG_20230128_171017.jpg

IMG_20230128_171057.jpg

 

Bardzo, bardzo 👌

 

Edit. tak jak patrzę, to aż mnie korci żeby  zobaczyć  w ostatnim rzędzie na ostatnim miejscu:

 

 

 

 

 

 

formmeister-39-special-red.jpg

Edytowane przez Marak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.