Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
szwed

Twoja kolekcja!

Recommended Posts

Dziękuje za dotychczasowe i o kolejne opinie poproszę. 

Eberhard, Ball, Oris, JeanRichard 1681, Epos, Eterna, Glycine, Steinhart, Timex, Ingersoll.

Ball, Eterna, Oris i JR , kolejność przypadkowa.

2 godziny temu, Kindybal napisał(-a):

Takie mnie się nazbierały. Który naj.... ???

Mi się podobają najbardziej, Eberhard mało na forum tej marki ale zegarki robią porządne 👌 drugi to piwny Rysiek 👊pozostałe też niczego sobie ✌️

📸

Posted (edited)
2 godziny temu, Kindybal napisał(-a):

Fajna zbieraninka, każdy inny ale i każdy ciekawy. Dobrze się uzupełniają choć można byłoby poszerzyć kolekcję o chrono w manualu i Bicompax. No i coś z rezerwą chodu bo termometr już mamy. 

Dla mnie bezsprzecznie i bez wahania "naj" jest Scafograf 😀, do tego limitka NoDate. Zegarek na  żywo wymiata i bije na głowę.... może nie napisze co bo burza się zrobi. 😉 Jednak ten co miał w ręku Scafografa (czy innego grafa) dobrze wie o czym piszę.

Zaraz za nim JR a następnie ex aequo Ball i Oris.

Edited by PistolPete

2319E6DB-408E-4F4E-98FC-51C58B225F60.thumb.jpeg.a621e87452a6ebdb354d03b4be03e50b.jpeg

Moim zdaniem JR jest najfajniejszy z całej kolekcji. Tego Balla na bransolecie też bym ponosił

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Oczywiście Eberhard i Ball. Cała reszta też zacna, ale w/w biją na głowę całą resztę  :) 

Eterna i Steinhart 👍

Godzinę temu, andrzejp1242 napisał(-a):

To jeszcze jeden głos na Ball-a , ale ja uwielbiam bransolety , więc mogę być stronniczy😉

Bransolety nie mam tylko do JR , Glycine i Orisa, więc można jeszcze raz ocenić.

Eberhard, Ball, Oris, JeanRichard 1681, Epos, Eterna, Glycine, Steinhart, Timex, Ingersoll.

W dniu 23.07.2021 o 13:29, Kindybal napisał(-a):

2319E6DB-408E-4F4E-98FC-51C58B225F60.jpeg

Chronoris Top! 

Jest co nosić Tomek. 😀

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 

Adriatica, Boldr, Casio ,Citizen, Corgeut, Deep Blue, Hamilton, Nethuns, Oceanx, Phoibos, Zelos

Posted (edited)
W dniu 23.07.2021 o 14:29, Kindybal napisał(-a):

2319E6DB-408E-4F4E-98FC-51C58B225F60.jpeg

Zdecydowanie Eberhard. Potem chwila przerwy i Airman. 

W dniu 26.07.2021 o 19:18, tomaliusz napisał(-a):

EDC 

IMG_20210726_181525.jpg

Bracie, Hama widziałbym u siebie. 

19 godzin temu, Butik napisał(-a):

Ponieważ na tę chwilę wydaje mi się (wiem, dużo protekcjonalizmu, ale z doświadczenia wolę nie stawiać nic za pewnik :)) że mogę skupić się na używaniu zegarków a nie ich poszukiwaniu, wrzucam aktualny stan pudełka do odpowiedniego działu.

Kolekcja jednomarkowa, wydaje mi się, ze w miarę różnorodna pod względem kolorów i rodzajów tarcz, typów sprzętu oraz jego zastosowania.

Tam gdzie było to możliwe sprzęt kupowany na bransolecie, choć zdecydowanie wolę nosić zegarki na paskach (i tak są w tej chwili skonfigurowane), oprócz elektryka, który kupić można jedynie na NATO, ale dokupiłem do niego świetną tytanową bransoletę od siostrzanego modelu X-33 ale bez limitacji.

Na razie mam w planie pas, zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

IMG_6266.jpg

Trzy przygarnął bym. 

Edited by Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

A tak się przedstawia sytuacja na chwilę obecną u mnie. Niewielkie zmiany od stycznia. ML trafił w dobre ręce, pojawił się Nomos oraz G-shock.

Kilka zagdowzdek mam. Co zrobić z G-shockiem? Czy kupować pudełko na 5 zegarków? 🤔 

Powoli też w głowie kiełkuje pomysł wymiany Ch.Warda na coś innego...

DSC_8573.thumb.JPG.f8afb2835093e849c9f9c1dd5ce1ce7f.JPG

Collage.thumb.jpg.3397788b2398aa8c5a73bd0970242041.jpg

DSC_8568.thumb.JPG.03c9a3772d1138b01884875ad98bdad8.JPG

10 minutes ago, evilym said:

A tak się przedstawia sytuacja na chwilę obecną u mnie. Niewielkie zmiany od stycznia. ML trafił w dobre ręce, pojawił się Nomos oraz G-shock.

Kilka zagdowzdek mam. Co zrobić z G-shockiem? Czy kupować pudełko na 5 zegarków? 🤔 

Powoli też w głowie kiełkuje pomysł wymiany Ch.Warda na coś innego...

DSC_8573.thumb.JPG.f8afb2835093e849c9f9c1dd5ce1ce7f.JPG

Collage.thumb.jpg.3397788b2398aa8c5a73bd0970242041.jpg

DSC_8568.thumb.JPG.03c9a3772d1138b01884875ad98bdad8.JPG

Nie rozumiem, skoro masz 5 zegarków to pudełko na 4 jest idealne - jeden na ręku, reszta w pudle :) Bardzo fajna, uniwersalna kolekcja!

@logann

Dziękuje :)

A w pudełku każdy ma swoje nienaruszalne miejsce :P G-shock poniewiera się więc na półce i trochę mi to przeszkadza 😑

Posted (edited)

Kupuj pudełko, ale na 6... Zaraz coś Ci wpadnie w oko i będzie jak znalazł ;) Ewentualnie zawsze możesz mi sprezentować Nomosa i problem też się jakoś rozwiąże :D

Edited by Krygo

@Krygo

Obiecałem sobie max 4... i ten G-shock trochę zaburzył plan :P Ewentualnie to Ty możesz mi sprezentować nowe pudełko :D

1 godzinę temu, evilym napisał(-a):

@Krygo

Obiecałem sobie max 4... i ten G-shock trochę zaburzył plan :P Ewentualnie to Ty możesz mi sprezentować nowe pudełko :D

Potraktuj gshocka jak niezegarek, tylko przyrząd do zadań specjalnych i po problemie 😜

5 godzin temu, sanik napisał(-a):

Potraktuj gshocka jak niezegarek, tylko przyrząd do zadań specjalnych i po problemie 😜

Dokładnie tak jak mówisz. Mój G-shock leży gdziekolwiek, nigdy nie śpi w pudełku. Najczęściej na parapecie w kuchni, w garażu, na komodzie, lub gdziekolwiek indziej. 

1 godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Dokładnie tak jak mówisz. Mój G-shock leży gdziekolwiek, nigdy nie śpi w pudełku. Najczęściej na parapecie w kuchni, w garażu, na komodzie, lub gdziekolwiek indziej. 

U mnie to samo 😀

17 godzin temu, sanik napisał(-a):

Hmm, generalnie kupiłem go właśnie z takim zamiarem!  Podczas przeprowadzki mój Aquis postarzał się o jakieś kilka lat i dało mi to do myślenia 😞

G-shocka noszę więc rzadko i to jest chyba rozwiązanie, żeby wsadzić go do tej puszki i niech sobie czeka na akcję specjalną :)

Ja mam stojaczek na G. Choć miejsca w pudełku pod dostatkiem. Ostało się z czasów jak miałem naraz ponad 10 zegarków.  

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...