Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
machlo

Parnis

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie nabyłeś? Jak wygląda dokładność chodu w Twoim egz? Jaki masz nadgarstek? widać, że zegar jest na całej szerokości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zastanawiam się od dłuższego czasu nad zakupem parnisa i w oko wpadł mi 3 modele w oko 1 , 2 i 3 model pytanie czy jest to dobry mechanizm?Pytanie który mechanizm lepszy?

Edytowane przez blazej203

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ST-25 to dobry mechanizm... A płacenie ponad 5 stów za Marynę... Hmmm... Nie moja kasa, więc się nie wtrącam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem kupić ten podoba mi się ten czarny, przynajmniej na zdjęciu.Tylko widzę  że jest niedostępny. Pytanie czy to dobry mechanizm,ewentualnie może jakiś inny ale podoba mi się ta koperta.Jest możliwość gdzieś obejrzenia w Polsce tych zegarków?I gdzie najlepiej zakupić np taka ultime, żeby była przystępna cenowo

Edytowane przez blazej203

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Pytanie czy to dobry mechanizm,ewentualnie może jakiś

Nie bardzo wiem co rozumiesz pod pojęciem "dobry mechanizm" - ST-25 to przyzwoity chiński mechanizm, nie jest tak delikatny jak ETA, da się go świetnie wyregulować i wtedy jest punktualny, oraz niezawodny - ale warunek, musi być dobrze poskładany.

Ja osobiście nie mam mu nic do zarzucenia, miałem chińskie ST w kilkunastu zegarkach i nigdy nie miałem z nim żadnych problemów, podobnie jak z mechanizmami Miyota, Seiko, czy Orienta - a czego nie mogę powiedzieć o mechanizmach ETA 

Co do obejrzenia zegarka to raczej zapomnij - nie ma w Polsce sklepów w których możesz obejrzeć Parnisa, poza sklepem Tomsky w grę wchodzi tylko import prywatny, ewentualnie na forum CW kolega o nick'u Rudolf może pomóc tutaj masz jego stronę http://cadran.mywebzz.com/

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem kupić ten podoba mi się ten czarny, przynajmniej na zdjęciu.Tylko widzę  że jest niedostępny. Pytanie czy to dobry mechanizm,ewentualnie może jakiś inny ale podoba mi się ta koperta.Jest możliwość gdzieś obejrzenia w Polsce tych zegarków?I gdzie najlepiej zakupić np taka ultime, żeby była przystępna cenowo

 

Jak Ci się podoba czarny to bierz Ultimate (też jest przecież taki), fakt że nie widziałem dokładnie tej maryny co wrzucasz ale mój koleżka ma zwyczajną marynę, ja Ultimate z watchassassin i to jest niebo a ziemia. Ja swoim jestem zachwycony, to dobry zegar jest i bardzo często go noszę. Jak cena nieco za wysoka to proponuje pisać maila do Johna i zagadać żeby chociaż wysyłka była w cenie zegarka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek u Tomskiego ma kopertę a'la mini fiddy i to nie jest Parnis  - bo nigdzie nie jest podpisany a do tego ma "wyraźne symptomy podróbki" zarówno taka garda koronki jak i "Marina Militare" są chronione, a Ultimate ma zwykłą kopertę a'la Luminor i to jest Parnis, mozna powiedzieć z czystym sumieniem że to homage.

Te koperty inaczej się układają na nadgarstku, mają inne mechanizmy - w Ultimate jest japońska Miyota a u Tomskiego  chiński ST-25, Ultimate ma szafir i WR100 a ten u Tomskiego minerał i to zdaje się wypukły WR iluzoryczny. 

To są dwa zupełnie inne zegarki.

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miyota w Ultimate robi swoje. Swojego Parniaka Ultimate mam ponad 2 tygodnie i jak go ustawiłem po zakupie tak chodzi do dzisiaj (odchyłkę dobową sprawdzam prawie co dziennie i wychodzi poniżej pół sekundy). Tak dokładnego automatu jeszcze nie widziałem. Co do szafiru to fajniej jak by był minimalnie wypukły ale to już szczegóły (jak biała data).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie mam jakieś spiny. Planuje coś w marcu zakupić na razie mam inne wydatki. Rozumiem że jak już brać to ten?Ceny faktycznie troszkę duże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za takiego sikora duże ? no bez jaj

ja nie widziałem jeszcze automatów z szafirem itd tak tanio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja myślę, że duże jak na produkt no-name/homar po prostu. a że mają dobre parametry, to muszą kosztować, jacha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu byłem ciekaw co takiego oferuje Portuguese od Parnisa, że każdy go tak zachwala. W końcu wpadł na mój nadgarstek i muszę przyznać, że nie jest źle ;) 

 

aD19be6.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow! Świetnie wygląda.

Pokaż proszę nadgarstkowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu byłem ciekaw co takiego oferuje Portuguese od Parnisa, że każdy go tak zachwala. W końcu wpadł na mój nadgarstek i muszę przyznać, że nie jest źle ;)

 

 

I jak ma być dobrze na tym świecie.... Miałem oszczędzać, ale chyba jednak kupię tego portugalczyka. Ino tylko pytanie - z jaką tarczą?!

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co się ograniczać do jednego, bierz i jasną, i ciemną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yhym. Chciałbym. Ale gdybym tak robił z każdym zegarkiem, już komornik by mnie ścigał :-)

 

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zająłby kilka sztuk i byś miał trochę spokoju.

 

Tarcze w zegarkach powinny mieć opcję szybkiej zmiany koloru!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chcę kupić Parnis Marina Militare. Na ali nie ma juz, na pozostałych serwisach też bida. daji watch i getat watch ostatnio się wysypywały i zastanawiam się czy ktoś ich nie przejął. 

Jakie jest teraz najlepsze zaufane źródło Parnisów Marina Militare?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie jest teraz najlepsze zaufane źródło Parnisów Marina Militare?

 

Nie ma czegoś takiego jak "Parnis Marina Militare". Widziałeś gdzieś zegarek który byłby tak podpisany?


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma już chińczyków przypominających paneraje. Po prostu nagle wszystko zniknęło z rynku. Te nielegalne z napisem na tarczy i te legalne bez napisów. Sam chciałem kupić kopertę i nawet pustych nie można dostać. Pewnie fabryka która to klepała dała sobie spokój albo szykują się na coś nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak "Parnis Marina Militare". Widziałeś gdzieś zegarek który byłby tak podpisany?

tak podpisanych nie, ale marina militarne zawsze wychodziło przy wyszukiwaniu takich parnisow.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.