Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
machlo

Parnis

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki !

Na pewno bedzie tam drożej ale źródło pewne. W dodatku szybko przychodzi. Można płacić kartą.

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie 2x drożej, ale nie jestem naiwny i nie lubię wyrzucać kasy w błoto.


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie 2x drożej, ale nie jestem naiwny i nie lubię wyrzucać kasy w błoto.

Tak wiem ale tam przynajmniej będzie nasmarowany i zgodny ze specyfikacją i o ew. reklamacje łatwiej... ja kupowałem 2 razy i wszystko było jak najbardziej ok.

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem ale tam przynajmniej będzie nasmarowany i zgodny ze specyfikacją i o ew. reklamacje łatwiej... ja kupowałem 2 razy i wszystko było jak najbardziej ok.

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

 

Kupiłem już "trochę" zegarków Parnis, Debert na Ali...oprócz jednego przypadku gdy zegarek doszedł uszkodzony - założyłem spór i odzyskałem bez problemu wszystkie pieniądze, wszystkie pozostałe zegarki - nawet te zakupione przed kilku już laty - działają...jestem z nich zadowolony - a w kategorii - jakość - cena -super - mam porównanie np z zegarkiem Tissot mojej żony - dostała go na prezent w pracy - po trzech tygodniach odpadła koronka...na szczęście została założona w ramach naprawy gwarancyjnej ...ale ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas_op

Tak wiem ale tam przynajmniej będzie nasmarowany i zgodny ze specyfikacją i o ew. reklamacje łatwiej... ja kupowałem 2 razy i wszystko było jak najbardziej ok.

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

 

Kupiłem minimum 20 Parnisów, kilka dla siebie i resztę dla kolegów. Z ani jednym nie miałem problemu. Kupowałem z różnych sklepów na Ali. Zawsze były zgodne z opisem i dwukrotnie tańsze niż na Parnis.org 

Edytowane przez Lukas_op

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem minimum 20 Parnisów, kilka dla siebie i resztę dla kolegów. Z ani jednym nie miałem problemu. Kupowałem z różnych sklepów na Ali. Zawsze były zgodne z opisem i dwukrotnie tańsze niż na Parnis.org

Z czego to wynika?

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas_op

Z czego to wynika?

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

 

Ktoś kiedyś wrzucił info od nich, że ich zegarki są poddane dodatkowej kontroli, mają tylko certyfikowane części itp czy to prawda? nie wiem Dodatkowo dają gwarancję, porównując modele te co na Ali mają szkła mineralne u nich mają szafirowe ale czy ich szafir jest szafirem tego nie wiem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś wrzucił info od nich, że ich zegarki są poddane dodatkowej kontroli, mają tylko certyfikowane części itp czy to prawda? nie wiem Dodatkowo dają gwarancję, porównując modele te co na Ali mają szkła mineralne u nich mają szafirowe ale czy ich szafir jest szafirem tego nie wiem

Nie przekonasz sie póki nie zbijesz... swoją drogą ciekawe że aż takie różnice są... Ja ogólnie chciałbym niebawem nabyć prawdziwego chińczyka np. Sea Gull

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas_op

Nie przekonasz sie póki nie zbijesz... swoją drogą ciekawe że aż takie różnice są... Ja ogólnie chciałbym niebawem nabyć prawdziwego chińczyka np. Sea Gull

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

 

mają parę fajnych modeli ale nie tylko Sea Gull jest, zobacz też na Fiyta, teraz jest fajna promocja na jednego

 

https://www.massdrop.com/buy/fiyta-yachtsman-automatic-watch?utm_placement=19&mode=guest_open&utm_campaign=Automated+Daily+Promotional+2019-01-13&utm_medium=email&utm_term=Daily+Promotional&utm_content=1547364404046.180270019583926036993661&irgwc=1&clickid=1tTzlATMpx1nTvYX5M3ZJ1K4UkgQ3szpBwId1c0&utm_term=252901&utm_content=digidip%20GmbH&utm_medium=affiliate&utm_source=impactradius&mode=shop_open

 

no ale to zupełnie inna bajka niż Parnis i zupełnie inne ceny a z innych może nie chińskich jest jeszcze Tisell.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To okienko na dole, to dzien/noc czy fazy księżyca?


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas_op

Polecam

https://www.ebay.com/itm/Sugess-Seagull-St1908-Chronograph-MoonPhase-Mechanical-Watch-pilot-1963-venus-17-/172645760490

Mam, używam i podziwiam

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

takie zegarki powinny mieć pełne dekle bo jak ja bym go kupił częściej bym patrzył na werk niż tarczę :D 

 

bardzo ładny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

mają parę fajnych modeli ale nie tylko Sea Gull jest, zobacz też na Fiyta,

 

no ale to zupełnie inna bajka niż Parnis i zupełnie inne ceny a z innych może nie chińskich jest jeszcze Tisell.

Inna bajka co masz konkretnie na mysli?

 

Mozesz jakis innych producentów podsunąć ?

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To okienko na dole, to dzien/noc czy fazy księżyca?

Fazy

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem gmt w oficjalnym sklepie.


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wniosek jest jaki ostatecznie - są różnice w jakości zegarków z parnis.org vs aliexpress? 

 

Ktoś próbował Parnisa Daytonę 03?

 

https://www.aliexpress.com/store/product/new-arrive-39mm-PARNIS-white-dial-quartz-mens-watch-solid-case-full-Chronograph/2957126_32918662005.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem gmt w oficjalnym sklepie.

Mam GMT jakieś pół roku dzięki koledze z naszego Forum. Sprawuje się świetnie. Wymieniłem tylko bransę na pasek, bo za ciężki dla mnie był. Niedługo wstawię fotkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam GMT jakieś pół roku dzięki koledze z naszego Forum. Sprawuje się świetnie. Wymieniłem tylko bransę na pasek, bo za ciężki dla mnie był. Niedługo wstawię fotkę.

Chyba nie o tym samym gmt myślisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie GMT z mechanicznym naciągiem, ale te z Ali coś mi śmierdzą : 60-70$ i werk jakiś mdły.Czy warto tam kupować?

 

post-34219-0-78954300-1547371506_thumb.j

 

 

 a no własnie, a kolega pytał o ten.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to przepraszam  :) . GMT ze zdjęcia też jest fajny :-)

Edytowane przez paul221

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już zamówiony i czekam...

Szybko bedzie

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.