Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
machlo

Parnis

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję :)

Zazwyczaj max tydzień :-) u mnie zawsze 19$ dekalrowane na paczce

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dostawa tez bardzo szybko się odbyła, ale deklaracja była na pełną kwotę niestety. Nie obyło się wtedy bez opodatkowania. Co do zegarka nie mam zastrzeżeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dostawa tez bardzo szybko się odbyła, ale deklaracja była na pełną kwotę niestety. Nie obyło się wtedy bez opodatkowania. Co do zegarka nie mam zastrzeżeń.

Tak poza tematem troche... zamowilem na aliexpress klamerki do pasków za laczna kwote 25 dolcow. Paczka /list jest w pl i ma status przesyłka oclona... rozumiem ze beda dodatkowe opłaty? A z tego co bylo mi wiadome ponizej 50(?) Dolarów chyba nie powinno byc cła?

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas_op

Tak poza tematem troche... zamowilem na aliexpress klamerki do pasków za laczna kwote 25 dolcow. Paczka /list jest w pl i ma status przesyłka oclona... rozumiem ze beda dodatkowe opłaty? A z tego co bylo mi wiadome ponizej 50(?) Dolarów chyba nie powinno byc cła?

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

 

absolutnie nie oznacza ten status naliczenia dodatkowych opłat.

 

Opłaty, które możesz ponieść zostaną naliczone w Polsce - będziesz widział to w trakingu WER (odpowiedni węzeł) - kontrola celna, status ten często dopiero za drugim powtórzeniu oznacza wezwanie do opłaty, choć i nie zawsze.

 

a i z tym zwolnieniem z opodatkowania nie do końca tak jest, zwolnione są próbki, prezenty itp. Teoretycznie każdy towar (nabyty w drodze kupna - sprzedaży, wymiany) wprowadzony z zagranicy do PL może zostać ovatowany i oclony (za wyjątkiem przedmiotów wyłączonych w rozporządzeniu) 

Edytowane przez Lukas_op

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

absolutnie nie oznacza ten status naliczenia dodatkowych opłat.

 

Opłaty, które możesz ponieść zostaną naliczone w Polsce - będziesz widział to w trakingu WER (odpowiedni węzeł) - kontrola celna, status ten często dopiero za drugim powtórzeniu oznacza wezwanie do opłaty, choć i nie zawsze.

 

a i z tym zwolnieniem z opodatkowania nie do końca tak jest, zwolnione są próbki, prezenty itp. Teoretycznie każdy towar (nabyty w drodze kupna - sprzedaży, wymiany) wprowadzony z zagranicy do PL może zostać ovatowany i oclony (za wyjątkiem przedmiotów wyłączonych w rozporządzeniu)

Ta paczke widze tylko w aplikacji aliexpress bo po numerze w trakingu PP nie znajduje w ogole tego numeru.... moje dwa zegarki z CW nawet nie miały statusu że przechodziły kontrole celna

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, tylko mnie uchwaliliście w przekonaniu...no nic to biere! Osobiście zakochałem się w "falowanej" tarczy rodem z Seamaster :D

Tylko czy w środku faktycznie siedzi Miyota? Gdzieś kiedyś natrafiłem że w środku jest chiński odpowiedni ETY, ale wszędzie w aukcjach piszą że Miyota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dawna ładują tam tania i popularną Mioytę 8215 bodajże, z dokręcaniem, bez stop sekundy... skośne werki były tam lata temu. Jak masz na aukcji opis, że jest Miyota to jest Miyota i innej opcji nie ma, bo w razie niezgodności zwracają Ci kasę, a to dla nich żaden biznes. To tez było po wielokroć poruszane na forum, w tym wątku kilka razy.


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dawna ładują tam tania i popularną Mioytę 8215 bodajże, z dokręcaniem, bez stop sekundy... skośne werki były tam lata temu. Jak masz na aukcji opis, że jest Miyota to jest Miyota i innej opcji nie ma, bo w razie niezgodności zwracają Ci kasę, a to dla nich żaden biznes. To tez było po wielokroć poruszane na forum, w tym wątku kilka razy.

W moim jest 821A bodajże... robi akyltualnie od +2 do +5 s

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim jest 821A bodajże... robi akyltualnie od +2 do +5 s

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

 

Bardzo możliwe. 

 

post-94542-0-53268300-1547752884.png

 

W zasadzie 8215 brzydszy, więc bardziej by pasował pod dekiel bez okna, ale szczerze mówiąc nie wiem czym się te werki różnią poza zdobieniami i wykonaniem rotora. Mój też robił +6 do +8s/dobę. Fajne werki, no może trochę głośne i miewają słynny problem z sekundnikiem.;P Ale moich zegarów z Miyotą nigdy na tym grzeszku nie przyłapałem. :ph34r:      


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe.

 

attachicon.gifmio.png

 

W zasadzie 8215 brzydszy, więc bardziej by pasował pod dekiel bez okna, ale szczerze mówiąc nie wiem czym się te werki różnią poza zdobieniami i wykonaniem rotora. Mój też robił +6 do +8s/dobę. Fajne werki, no może trochę głośne i miewają słynny problem z sekundnikiem.;P Ale moich zegarów z Miyotą nigdy na tym grzeszku nie przyłapałem. :ph34r:

W zasadzie tez nie wiem w czym poza szlifami jest różnica hehehe

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dostawa tez bardzo szybko się odbyła, ale deklaracja była na pełną kwotę niestety. Nie obyło się wtedy bez opodatkowania. Co do zegarka nie mam zastrzeżeń.

Panowie, w temacie clenia/vatowania. Mam od ponad 10 dni status trackingowy Przekazanie do lokalnego urzędu pocztowo-celnego - WER Warszawa. Paczka akurat ze stanów, liczyłem się, że chapną. Ale pytanie następujące: wiecie, ile to może tam leżeć? Bo już mi się nudzi. Pani z infolinii PP potwierdziła tylko, że trafiło do celników i nic więcej mi nie powie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parnisa w USA kupiłeś?  :blink:


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dostałeś już powiadomienie z Urzędu Celnego, żeby dostarczyć im dokumenty dotyczące zakupu (potwierdzenie płatności, ewentualnie faktura)? Jeśli jeszcze nie to wyczekuj. U mnie w takiej sytuacji zamknęło się w ciągu 2tygodni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie tez nie wiem w czym poza szlifami jest różnica hehehe

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

 

Przypadkiem się doszukałem, jedyna różnica między 8215, a 821A to zdobienia. 


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobna sytuację jak zamawiałem z jomashop. Ok 2 tygodni zero zmian statusu po wyladowaniu w Wawie, pani z PP nic nie wie, czy zniknęła czy na cle, już miałem zgłaszać do PayPal ale chyba po 10 dniach ruszyło i status cło. Usłyszałem na infolinii PP że pewnie gdzies leżała na kupce i wzięli moja paczkę akurat po tygodniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypadkiem się doszukałem, jedyna różnica między 8215, a 821A to zdobienia.

A widzisz.. .

 

 

Spośród moich 4 zegarków to ten najtańszy z Miyota robi najmniejsza odchylke

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Panowie, za odpowiedzi ws. cła. Wczoraj listonosz wrzucił do skrzynki list od celników, czyli też to musiało potrwać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Kupię Ultimate w manualu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię Ultimate w manualu.

 

No i dziwić się, że jest jak jest.


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

No i dziwić się, że jest jak jest.

 

Co zrobisz jak nic nie zrobisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.