Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Cyrhla

SEIKO BRIGHTZ Mechanical SDGM003

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja kusząca a jak już nazbierasz te 40 sztuk (a to niecały rok) to co będziesz nosił ;)

 

Co de designu w EDC faktycznie można przebierać ale już wśród nurków tych wyższej klasy takiego tłumu nie ma. Chrono mechaniczne też słabo, co do kwarców bezdyskusyjne temat opanowali perfekcyjnie.

 

A kto mówi, żeby to zbierać, kupować sprzedawać :)

 

Co do wyższej półki masz rację, nurków jak na lekarstwo, z chrono to już całkowicie mogiła, ale musisz pamiętać, że to raptem kilka firm, w Szwajcarii masz kilkadziesiąt lub więcej i jaka tradycja. Nie pamiętam też żadnego japońca ze szwajcarskim mechanizmem, za to szwajcary z japońskim sercem bywały i to zacne marki :D


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt chrono jak na lekarstwo, ale jak już jest to porządnie. 

Jedno z moich marzeń raczej niestety przy tej cenie nieosiągalne.

 

WZ0011DY_2.jpg

 

Przepraszam za odejście od tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Mącisz :) Podaj ref :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt chrono jak na lekarstwo, ale jak już jest to porządnie. Jedno z moich marzeń raczej niestety przy tej cenie nieosiągalne. WZ0011DY_2.jpgPrzepraszam za odejście od tematu.

O ten jest świetny, nie znałem, nie widziałem ależ świetna czcionka datownika

 

Tak się zastanawiam czy on nie jest nieco podobny do Taga Carrery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym chrono to weszliśmy na zupełnie inny poziom cenowy, za te pieniądze wolałbym już to

 

img91353267.jpg


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Grand Seiko napisano chyba już wszystko, Royal Orienty to wybór dla bardzo odważnych. Zainspirowałeś mnie do poszukania live zdjęć tego Royal Orienta, akurat jest świeża sztuka na niemieckim forum. Chciałbym zobaczyć zestawienie zdjęć makro/różnic jakościowych w wykonaniu pomiędzy RO i Orient Starami, bo te zdjęcia które widziałem, specjalnie mnie do RO nie przekonują.

 

Z ciekawostek z tego tematu, dla mnie nowość, choć informacji jeszcze nieweryfikowałem - podobno wg japońskiego prawa oznaczenie "Made in Japan" może być stosowane nawet w przypadku zegarków całkowicie wyprodukowanych/złożonych za granicą, wystarczy że stosowany są japońskie standardy i nadzór. To by np. tłumaczyło, czemu w Sumo pojawiają się elementy Made in China. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupić go to rzeczywiście odwaga, ale innej drogi nie ma, chyba nie ma nikt na forum, gdyby jakość wykonania była porównywalna do GS, nie mówię taka sama, ale zbliżona, to kupiłbym nawet jutro :D


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupić go to rzeczywiście odwaga, ale innej drogi nie ma, chyba nie ma nikt na forum, gdyby jakość wykonania była porównywalna do GS, nie mówię taka sama, ale zbliżona, to kupiłbym nawet jutro :D

Fakt Royal Orienta nikt chyba nie ma na forum, a jesli tu nie ma to istnieje spora szansa że i w Polsce. Dla ludzi spoza forum Orient Star to juz egzotyka, a o RO w życiu nie słyszeli i pewnie nie usłyszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same maluchy po 39 mm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom cenowy MarineMaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak - da radę. widziałem tego sprzedającego (ma trochę fajnych zegarków), ale jeszcze nie kupowałem w tym serwisie. trochę mnie martwi "ocena sprzedającego 3.76/5 ". chociaż na razie nie planuję nic nowego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze swojego doświadczenia moge powiedziec, że akurat u tego raczej sie nie kupi bo z nim najzwyczajniej nie ma kontaktu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Jeśli kiedykolwiek kupię ponownie jakiś zegarek, to będzie to właśnie ten model.

 

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

6a.jpg

7.jpg

8a.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie również podoba się ten Brightz, i myślę że przy kolejnym zakupie będzie rywalizował z Citizenem Signature Grand Classic. Niestety oba mi się podobają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się również oba podobają, jednak chyba skłaniałbym się ku Seiko - w Citizenie nie pasuje mi trochę ta osłona koronki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SDGM003/001 przy 17 cm nadgarstku nie będzie zbyt duży? Zastanawiam się nad kupnem, jednak odstrasza mnie trochę 48mm lug to lug.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Będzie bardzo OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.