Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, MieszkoMieszko napisał(-a):

Taki oto Berny (kto im te nazwy wymyśla?) Z miyota 9015

c4df86aa40505c8b9ea68908e2fa1af3.jpg

Czy Lobinni?

7a72627b1eca5947d545cb592b53ef66.jpg

Mam jednego Berny, ale Lobinni dopiero w drodze. Berny solidnie zrobiony, nawet pasek przyzwoity a było nie było za 35 USD (automat, Miyota bez stop sekundy). 

 

 

20230126_100115.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde złamałem się. Kliknąłem addiesdive niebieskiego sumo. Dostawa z UE, 500 złotych. Żal byłoby nie sporobowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Reborn napisał(-a):

Kurde złamałem się. Kliknąłem addiesdive niebieskiego sumo. Dostawa z UE, 500 złotych. Żal byłoby nie sporobowac.

Załamanie? Wg mnie, nie tylko dobry wybór. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety szkoda mi było 1k na tarcze z rekinkami. 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Reborn napisał(-a):

Niestety szkoda mi było 1k na tarcze z rekinkami. 
 

Tańszy wybór, to lepszy wybór. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Tańszy wybór, to lepszy wybór. :) 

"Indianie" za to mówią że chytry dwa razy traci ;) :D :D i jak tu żyć - komu wierzyć? scratch_one-s_head.gif


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 1 k to jednak wybrałbym Proxime, miałem, bardzo fajny zegar. A 500 to w sumie uczciwa cena ;) Jeżeli będzie fajny to zapoluje na tarcze z rekinkami na jakiejś promocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekinki super są, no i mają rekinka na tarczy!

 

 

51339981770_5fe41fb516_c.jpg

 

 

a na klamerce niestety sam sobie musiałem wyrzeźbić

 

 

50327109841_90d781cc7a_c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Thomas666 napisał(-a):

Rekinki super są, no i mają rekinka na tarczy!

 

 

51339981770_5fe41fb516_c.jpg

 

 

a na klamerce niestety sam sobie musiałem wyrzeźbić

 

 

50327109841_90d781cc7a_c.jpg

Brawo za rekinka na klamrze. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myslalem o takim rekinku ;) addiesdive 2102.

8FE6F5A4-E02D-4A79-936E-87368B75561F.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Reborn napisał(-a):

Ja myslalem o takim rekinku ;) addiesdive 2102.

8FE6F5A4-E02D-4A79-936E-87368B75561F.jpeg

TE REKINKI SĄ BARDZO FAJNE !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.01.2023 o 16:51, tomaliusz napisał(-a):

Marcin, uciekaj z działu Chińczyków bo jeszcze się zarazisz :D 

A potem trzeba będzie sprzedać np. Longinesa czy coś innego fajnego aby nakupić kilka kg. z alibaby , wiem bo to przerabiam nie raz 🤪

Uciekam Tomek bo te co mi się podobają to przynajmniej 1,5do 2k więc tylko oglądam 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś po pchałem w dobre ręce dwie sztuki i nie mogłem się powstrzymać przed kliknięciem. Ze zniżkami sprzedawcy wyszedł 280 zl. Nabyłem tego z szara tarczą. 

https://m.pl.aliexpress.com/item/1005004763436807.html?spm=a2g0n.order_detail.order_detail_item.3.231c43ceBXceWs&gatewayAdapt=glo2pol

Edytowane przez tofiks_th

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, tofiks_th napisał(-a):

Dziś po pchałem w dobre ręce dwie sztuki i nie mogłem się powstrzymać przed kliknięciem. Ze zniżkami sprzedawcy wyszedł 280 zl. Nabyłem tego z szara tarczą. 

https://m.pl.aliexpress.com/item/1005004763436807.html?spm=a2g0n.order_detail.order_detail_item.3.231c43ceBXceWs&gatewayAdapt=glo2pol

 

Ale wygląda! Jedyne co, to mi logo nie pasuje, szkoda, że nie jest mniejsze. Daj znać jak przyjdzie i jak jest wykonany, bo cena wspaniała, a detale na zdjęciach wydają się być baardzo "smaczne" ;)  

 

Widzę, że mają więcej modeli :D

 

 

 

https://pl.aliexpress.com/item/1005004070012630.html?aff_fcid=503cf529440544c28c9ddaf7ebcec141-1675376591475-01710-_DnC9oxN&tt=CPS_NORMAL&aff_fsk=_DnC9oxN&aff_platform=shareComponent-detail&sk=_DnC9oxN&aff_trace_key=503cf529440544c28c9ddaf7ebcec141-1675376591475-01710-_DnC9oxN&terminal_id=2088efd021af462ab2135494b3a6399c&afSmartRedirect=y

 

 

Ale mi zrobiłeś wieczór, czekam na Twoją opinię jak tylko przyjdzie i będę myślał :D 

Edytowane przez jezyk10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekaw jak to wygląda w rzeczywistości bo technikalia zacne. Mam nadzieję że na tej tarczy co wybrałem nazwa nie będzie dominującą wizualnie. Drobnym mankamentem jak dla mnie jest też polerowana koperta, wolałbym szczotkowana powierzchnię. Ale w tym budżecie nie ma co narzekać. Na pewno podzielę się wrażeniami jak dotrze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się, że na tarczy, którą wybrałeś to zdecydowanie największe szanse, że nie będzie się ta nazwa zanadto rzucała w oczy. 
 

czekam z niecierpliwością, na wrażenia.  Nak długo idą zegarki od myfrienda? Wszystko bezpośrednio z Chin idzie czy zdarzają się magazyny bliżej? Czy zawsze do zapłaty wpadają dodatkowe opłaty czy udaje się uniknąć? Wiem, że poniżej 150 dolków nie ma potrzeby uiszczać opłat, ale jak to wyglada w praktyce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, jezyk10 napisał(-a):

Wydaję mi się, że na tarczy, którą wybrałeś to zdecydowanie największe szanse, że nie będzie się ta nazwa zanadto rzucała w oczy. 
 

czekam z niecierpliwością, na wrażenia.  Nak długo idą zegarki od myfrienda? Wszystko bezpośrednio z Chin idzie czy zdarzają się magazyny bliżej? Czy zawsze do zapłaty wpadają dodatkowe opłaty czy udaje się uniknąć? Wiem, że poniżej 150 dolków nie ma potrzeby uiszczać opłat, ale jak to wyglada w praktyce?

Niektórzy sprzedawcy oferują wysyłkę z magazynu w Europie, ale tu chyba nie. Standardowo z Chin zazwyczaj przesyłką docierała do 3 tygodni. W tej cenie to opłat się nie spodziewam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jezyk10
Zwracaj uwagę na sposób wysyłki. Jeśli jest to "AliExpress Standard Shipping" to zwykle podróż towaru zajmuje od 2 do 3 tygodni. Odnosi się to do każdego zakupu z Chin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.02.2023 o 22:42, tofiks_th napisał(-a):

Dziś po pchałem w dobre ręce dwie sztuki i nie mogłem się powstrzymać przed kliknięciem. Ze zniżkami sprzedawcy wyszedł 280 zl. Nabyłem tego z szara tarczą. 

https://m.pl.aliexpress.com/item/1005004763436807.html?spm=a2g0n.order_detail.order_detail_item.3.231c43ceBXceWs&gatewayAdapt=glo2pol

A już my   myślałem że koperta w brązie ;) 

Pilot w brązie za mną chodzi 😁

 

A potwierdzam ze Rekiny są fajne:

 

IMG20230204111610.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiony w zeszłym tygodniu „sumo” addiesdive. W sumie poziom Steeldive. Nie powiem złego słowa, szczególnie, ze 500 zeta.

C164A69A-7421-4F94-86C0-7D2DD458F74C.jpeg

Edytowane przez Reborn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Reborn napisał(-a):

Kupiony w zeszłym tygodniu „sumo” addiesdive. W sumie poziom Steeldive. Nieborowie złego słowa, szczególnie, ze 500 zeta.

C164A69A-7421-4F94-86C0-7D2DD458F74C.jpeg

Szafir i ceramika ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest. No przynajmniej według opisu ;) czyli lepiej niż w sumo za 20% ceny. Bo mechanizm tez przecież Seiko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Reborn napisał(-a):

Kupiony w zeszłym tygodniu „sumo” addiesdive. W sumie poziom Steeldive. Nie powiem złego słowa, szczególnie, ze 500 zeta.

C164A69A-7421-4F94-86C0-7D2DD458F74C.jpeg

Patrząc na zegarki Addiedive mam wrażenie, że to Steeldive w nieco niższych cenach.

Godzinę temu, Reborn napisał(-a):

Tak jest. No przynajmniej według opisu ;) czyli lepiej niż w sumo za 20% ceny. Bo mechanizm tez przecież Seiko.

Sumo Seiko chyba nie jest na NH 35.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Patrząc na zegarki Addiedive mam wrażenie, że to Steeldive w nieco niższych cenach.

Sumo Seiko chyba nie jest na NH 35.

Sumo jest na 6R. Miałem zegarki na 6R i nie wiedzę różnicy, 21600, trzymanie czasu tak samo jak w do rze wyregulowany 4r (nh35), większa rezerwa, ale w moim przypadku to nie ma znaczenia :) Szczerze nie widać różnicy (a przynajmniej ja nie widzę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Reborn napisał(-a):

Sumo jest na 6R. Miałem zegarki na 6R i nie wiedzę różnicy, 21600, trzymanie czasu tak samo jak w do rze wyregulowany 4r (nh35), większa rezerwa, ale w moim przypadku to nie ma znaczenia :) Szczerze nie widać różnicy (a przynajmniej ja nie widzę)

Nie twierdzę, że lepszy, ale jednak droższy. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.