Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

Moze, bo gdyby byl przekopiowany 1:1 z tego seiko to by juz nie byl oryginalny.

 

Teraz jest tylko inspirowany. ;)

 

@jacek17

Jak wykonanie tego pagani? Daje rade? Ile cie wyniosl o ile mozna wiedziec. ;)

 

BTW, dlaczego w oficjalnym sklepie PD nie ma juz tego nurka ala aquaracer? Wycofali go ze sprzedazy?

Nadal dostępne na eBayu. Niebieskie i zielone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ładnie, obyś miał więcej szczęścia niż ja.

Wykrakałeś - nie działa mi data (nie zmienia się automatycznie). Napisałem reklamację, ciekawe czy dostanę nowy :-)


Tanie zegarki są dobre, bo są dobre i tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykrakałeś - nie działa mi data (nie zmienia się automatycznie). Napisałem reklamację, ciekawe czy dostanę nowy :-)

Przykro mi. Opisałem tylko swoje doświadczenia z PD. Wygląda, że za bardzo skupili się na wyglądzie. Chyba odpuszczę sobie kolejne próby z tym producentem. Na pocieszenie Ci powiem, że kompletny mechanizm do mojego można kupić za około 20 USD, przełożenie trudne chyba nie jest (wodoszczelny na poziomie 3 atm więc w zasadzie nic). Pewnie mechanizm w Twoim będzie na zbliżonym poziomie cenowym. 

Ja swojego kupiłem na eB i tam bez problemu otrzymałem pełny zwrot od sprzedawcy (zegarek mi zostawili). Jeżeli kupowałeś na Ali, to i tam miałem dwie reklamacje. Tak samo pełny zwrot kasy, bez odsyłania przedmiotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi. Opisałem tylko swoje doświadczenia z PD. Wygląda, że za bardzo skupili się na wyglądzie. Chyba odpuszczę sobie kolejne próby z tym producentem. Na pocieszenie Ci powiem, że kompletny mechanizm do mojego można kupić za około 20 USD, przełożenie trudne chyba nie jest (wodoszczelny na poziomie 3 atm więc w zasadzie nic). Pewnie mechanizm w Twoim będzie na zbliżonym poziomie cenowym. 

Ja swojego kupiłem na eB i tam bez problemu otrzymałem pełny zwrot od sprzedawcy (zegarek mi zostawili). Jeżeli kupowałeś na Ali, to i tam miałem dwie reklamacje. Tak samo pełny zwrot kasy, bez odsyłania przedmiotu.

To mój trzeci zegarek od PD, dwa pierwsze chodziły (i chodzą) bez zastrzeżeń, a "aquaracer" jest jednym z moich ulubionych. Dlatego nie przejmuję się zbytnio tą wpadką, zakupy w Chinach to trochę jak pudełko czekoladek - nie wiadomo, co się w środku trafi :-). Mam nadzieję, że zwrócą kasę - a zegarek spróbuję naprawić lub wymienić mechanizm - to 2813, więc koszt rzeczywiście koło 20USD


Tanie zegarki są dobre, bo są dobre i tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mój trzeci zegarek od PD, dwa pierwsze chodziły (i chodzą) bez zastrzeżeń, a "aquaracer" jest jednym z moich ulubionych. Dlatego nie przejmuję się zbytnio tą wpadką, zakupy w Chinach to trochę jak pudełko czekoladek - nie wiadomo, co się w środku trafi :-). Mam nadzieję, że zwrócą kasę - a zegarek spróbuję naprawić lub wymienić mechanizm - to 2813, więc koszt rzeczywiście koło 20USD

To może jednak coś zaryzykuję za jakiś czas, skoro zdarzają się dobre. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki majfrend do mnie przyjechał kilka dni temu. Chciałem zieloną tarczę,ale Tong Bo chwilowo nie miał i wziąłem brąz, za którym nie przepadam. Mega wykonanie: poler na lustro, wyregulowany NH35, pasek z szybkim odłączaniem bez narzędzi, wypukłe, mineralne szkiełko w oldschoolowym stylu, tarcza kanapkowa z ekstra lumą, WR200, sygnowana zakręcana koronka, etui podróżne, świetne rozmiary 42mm/L2L 50mm. Świetnie leży na skromnej łapie - 16,5cm. Kopara mi opadła. Tylko ten brąz... Opchnąć, czy udawać daltonistę? Zapomniałem o cenie - 650PLN. Rewelka, co nie?

 

To nie jest jakość Parnisa. Zdecydowanie wyżej. Bardziej okolice Marazneza czy naszych rodzimych microbrandów. Pasek jest jak od Seiko, więc ciut słabiej.

 

81018e0908d5448ddf4c7218240e8d22_big.jpg

Edytowane przez nononame

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna... damka...

 

 

Ale tak serio, a jakie szkło? W sensie material jaki? I cumę Kolega rzuci, bo się kobita doprasza..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki majfrend do mnie przyjechał kilka dni temu. Chciałem zieloną tarczę,ale Tong Bo chwilowo nie miał i wziąłem brąz, za którym nie przepadam. Mega wykonanie: poler na lustro, wyregulowany NH35, pasek z szybkim odłączaniem bez narzędzi, wypukłe, mineralne szkiełko w oldschoolowym stylu, tarcza kanapkowa z ekstra lumą, WR200, sygnowana zakręcana koronka, etui podróżne, świetne rozmiary 42mm/L2L 50mm. Świetnie leży na skromnej łapie - 16,5cm. Kopara mi opadła. Tylko ten brąz... Opchnąć, czy udawać daltonistę? Zapomniałem o cenie - 650PLN. Rewelka, co nie?

 

To nie jest jakość Parnisa. Zdecydowanie wyżej. Bardziej okolice Marazneza czy naszych rodzimych microbrandów. Pasek jest jak od Seiko, więc ciut słabiej.

 

Ładniutki. I pięknie świeci. Brąz jest ewidentnie ładniejszy od zieleni :-).


Tanie zegarki są dobre, bo są dobre i tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek jak z mooooocno dojrzałego banana. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrki, chlopaki ale w biegu jestem. Marka to San Martin. Same homary, ale jakość pierwsza klasa. Zegary z brązu  saksofonowego ;-). Divery do 500m. Pilot ala IWC świeci jak latarnia morska. Wieczorem coś więcej wrzucę donośnie zakupów, bo ich sklep przyzakładowy nie sprzedaje na EU. Teraz musze lecieć.

Edytowane przez nononame

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrki, chlopaki ale w biegu jestem. Marka to San Martin. Same homary, ale jakość pierwsza klasa. Zegary z brązu  saksofonowego ;-). Divery do 500m. Pilot ala IWC świeci jak latarnia morska. Wieczorem coś więcej wrzucę donośnie zakupów, bo ich sklep przyzakładowy nie sprzedaje na EU. Teraz musze lecieć.

Czekam na informacje, bo wygląd zachęcający. A ten brąz wygląda całkiem ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hitem wg mnie jest: "Duszpasterski automatyczny mechaniczny pasek na rękę San Martina w stylu retro". :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hitem wg mnie jest: "Duszpasterski automatyczny mechaniczny pasek na rękę San Martina w stylu retro". :D

Ja nawet nie odpalalem tlumacza bo wiedzialem jsk to sie skonczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie odpalalem tlumacza bo wiedzialem jsk to sie skonczy.

Ostrożność, którą nazwę mądrością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilot niczego sobie...

 

 

Nie ogarniam cen, i nie wiem co w nim cyka. Na WUS piszą, że ST2130, na stronie ST2130/ETA2824.

 

Ten niePAM też ok. :wub:


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilot niczego sobie...

 

 

Lumy nie żałowali. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.