Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

Tevise z gearbestu

 Mam i ja :-) i też z Gearbestu, tylko jeszcze nie założyłem nato.

 

med_gallery_97447_3706_453935.jpg


Tanie zegarki są dobre, bo są dobre i tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luźny bezel, i koperta z szajsmetalu, powlekana, czy jakość ok? On coś koło 20 dol wychodził?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luźny bezel, i koperta z szajsmetalu, powlekana, czy jakość ok? On coś koło 20 dol wychodził?

 

Jakość zaskakująco dobra, jak na 22USD. Szczególnie zaskoczony jestem bransoletą - pełne stalowe ogniwa, a nie jakieś zagniatana blaszka. Sam kajdan kosztuje pewnie z 10USD. Bezel się trzyma dobrze, koperta stalowa. Oczywiście możesz zapomnieć o jakiejkolwiek wodoszczelności. 

 

Obejrzyj sobie recenzję na Just One More Watch


Tanie zegarki są dobre, bo są dobre i tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bezel od 5:00 minuty, cały sie rusza?

Rusza się, u mnie mniej niż na filmie, ale jednak. 


Tanie zegarki są dobre, bo są dobre i tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a co to jest ten Gearbest, bo ja nie w temacie? Skąd to idzie? Wysyłka, jak widzę, płatna i to sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dwa razy droższy od Tevise jest kwarcowy Vinoce. Ma całkiem niezłą lumę i bransoletę z wkrętami (zwężającą się do 16 mm, nie wiem czemu właściciele Rolexów chcą takie nosić). Mój egzemplarz miał dobrze przyklejoną lupkę, ale brakowało w nim... uszczelki. Miałem pod ręką tubkę silikonu i rozwiązałem problem.

vinoce-5.jpgvinoce-2.jpg

Edytowane przez Ordoss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a co to jest ten Gearbest, bo ja nie w temacie? Skąd to idzie? Wysyłka, jak widzę, płatna i to sporo.

To też chińska platforma sprzedaży internetowej jak aliexpress. Rzeczywiście przesyłka prawie tyle co zegarek. Na ali ten model Tevise jest dostępny w cenie ok. 28 dolarów z bezpłatną przesyłką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To też chińska platforma sprzedaży internetowej jak aliexpress. Rzeczywiście przesyłka prawie tyle co zegarek. Na ali ten model Tevise jest dostępny w cenie ok. 28 dolarów z bezpłatną przesyłką.

 

A to dziwne, jakieś 3 tygodnie temu jeszcze nie płaciłem za wysyłkę. Może wprowadzili opłatę z powodu Black Friday?


Tanie zegarki są dobre, bo są dobre i tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na gearbest jest z reguły wysyłka darmowa od 49,99 dol. Często też jest -15 dol / zakupy powyzej 50 dol. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Parnis to klasa sama w sobie.

Poza głośnym wahnikiem i ostrymi krawędziami bransolety...

nie ma się czego czepić.

Robi mi jakieś 9 sec do przodu na dobę (na noc leży na koronce w pionie :) inaczej wychodzi 15)

i luma świeci 30 sekund..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza że jest "officially crttified"  :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, nie zwróciłem uwagi :D. Nic, zobaczę, jak to cudo jest wykonane, jeśli dojdzie. Pewnie pójdzie od razu po kosztach na Allegro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsze to niż Perlative Cerenometer. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wykonanie ?

Ta lupka krzywo troszkę jest czy to złudzenie ?

 

Lupka jest krzywo, bezel, luźny ale za 71 zł z przesyłką to nawet jakbym miał się wywalić i potłuc to nie szkoda ;)

przesyłka była darmowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale dwa takie trochę niedorobione to już jeden bez większych zastrzeżeń

post-2824-0-65640300-1542996387_thumb.jp

Edytowane przez StaryWilk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsze to niż Perlative Cerenometer. ;)

Jaja, bo majfrend do mnie napisał, że bardzo prosi o anulowanie zamówienia, biedak dał niechcący złą cenę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że chce dać lepszą. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To korzystając z okazji zapytam się o Corgeut black bay, chodzi za mną taki z brązową tarczą, chociaż zdaje sobie sprawę że to maksymalna "zrzynka" z Tudora. Interesuje mnie czy ta "marka" robi w miarę przyzwoite zegarki czy to tandeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Corguet to generalnie przyzwoita chińska marka ale z tych tanich chińczyków, więc nie wiem czy cena 105 USD jest atrakcyjna.

Patrząc na cenę oryginału to na pewno  ;)  jednakże w tym przypadku ... Wybór należy do ciebie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.